Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość ewela2421
Witam. Jak wygląda sprawa zwiazana z podaniem a raczej zastosowaniem embrio glue? Czy to jest refundowane w ramach programu? Czy lekarz sam decyduje kiedy jest. Podawany? Można mu to zasugerować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję dziewczyny tylu jajeczek :) ładne wyniki :) trzymam kciuki dalej. Vicky gratuluję bliźniaków a to nowina :) rewelacja :) dziś jest dobry dzień :) ja dziś z mężem obchodzę naszą 14 rocznicę odkąd jesteśmy parą... więc to wyjątkowy dzień. Ten 2016 będzie szczęsliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela2421 jest refundowany, jeśli są do niego wskazania. A w zasadzie są niemal zawsze. Aczkolwiek za każdym razem lepiej o niego zapytać, nie wiem czy go podają, jak się nie zapytasz czy będzie możliwość podania. Mi przy pierwszej stymulacji dr M powiedział, że decyduje się o tym przed transferem. Ale przed drugą stymulacją powiedział od razu, że u mnie na pewno ponownie go zastosują, bo jest wskazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak u Was wyglądała stymulacja do krótkiego protokołu ja kończę antki 28 stycznia, jakie mialyscie leki dawki i ile dni ? :) Juz się boje....:( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Vicky gratulacje oby nam wszystkim przyszlo takie podwojne szczescie malami catarina alessa super po punkcjach kazda z was ma wymagane 6 do zapłodnienia czekam na dalsze info i transfery ja od jutra zaczynam wlasciwa stymulacje moimi wypasionymi dawkami mam nadzieje ze pomoga i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Sil dziekuje za szybka odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wiecie co sie dzieje Z doktorem S? Czemu go nie ma? Zapisały mnie do cz. Jestem załamana :( chyba odwołam wizyte ;((((( Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malami;-0 testuje w sobote;-0 chce pojechac na bete do gyncentrum bo podobno wyniki są już po 2-3 godzinach a mnie ciekawość zjada...ja to jestem niecierpliwa i napalona na wszystko:-0 :-) :-) objawów żadnych...ale póki nie ma @ jest szansa i nadzieja:-) co ma być to bedzie, w lodówce mrozi sie szampan na wypadek pozytywnej bety i wódeczka i winko na wypadek porażki, co by nie było-bedzie sie działo:-) bo grunt to sie nie poddawać:-) w razie czego bedę wznosić toasty za wasze jajeczka i transfery:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia po antykach czekasz na @. Jak dostaniesz taki mocy okres (choć po antykach o to trudno) to od 2 dnia zaczynasz stymulację. Ja miałam raz gonal 150, raz gonal 75 i menopur 75, ale dawki zależą w dużym stopniu od AMH i lekarza. W 6 dniu stymulacji masz pierwsze podglądanie pęcherzyków. Lekarz wtedy decyduje, czy dodaje ci leków. Od 7 dnia stymulacji (ds) zaczynasz przyjmować cetrotide, by pęcherzyki nie pękały. Wizyty kontrolne są co 2-3 dni. Stymulacja zwykle trwa 8-10 dni, potem dostajesz ovitrelle, które aplikujesz sobie 36 godzin przed planowaną punkcją. Zwykle więc czas od rozpoczęcia stymulacji do punkcji wynosi 10-13 dni. Chyba nie powinna stymulacja przekroczyć 15 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny informuję, że nasz Fifaszek urodził dwóch ślicznych chłopców w nocy (myślę, że to było po 2 w nocy). Brawo ona, brawo chłopaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Gratulacje FIf :)) dużo zdrówka dla mamusi i chłopaków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Super gratulacje dla Fif:)) Nasze pierwsze forumowe blizniaki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif sciskam i gratuluje:-) ucaluj chlopakow od wirtualnych ciotek:-) i przekaz im ze ciocie postaraja sie o fajne dziewczyny i kolegow dla nich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Fif gratulacje! Vicky - cudownie! :) Dziewczyny piękne jajka, trzymam kciuki! Dajcie znać jak maluchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fif garatuluję, małami jak sie czujesz,o której bedziesz dwonić do gyn? allessa ty jak u ciebie samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Fif :* Asia mi położna powiedziałą że jak w sobote bym chciala robic bete u nich to najlepiej z samego rana byc i oddac krew w tedy powinien byc wynik za 2 godz bo pozniej mozesz czekac az do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Basia za info, znajac mnie napalenca od 6 rano bede koczowac pod klinika:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ale super sie dzieje na naszym forum :) Fif Gratulacje dla Was dla calej rodzinki :) super jedne blizniaki sie rodza a drugie pojawiaja :) Vicky dla Ciebie Kochana równiez Gratulacje! Iza ca tam slychac po wczorajszej wizycie? Pisz tu nam szybciutko ile ma nasz skarbek? Buziaki dla wszystkich kobietek z naszego forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Catarina dzisiaj juz lepiej.a Ty jak?;) Ja planuje dzwonic po 12stej..wiec jeszcze troche... Alessa jak u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj sie czułam wieczorem bardzo zle, bolalo mnie bardzo a dzisiaj jest juz zdecydowanie lepiej....dalej męczą mnie te bóle dróg moczowych, biore narazie furaginę, po transferze napewno juz tego nie bede stosowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu dokladnie. Ja jak pojechalam tam raz w sobote na 12 to juz nie bylo laborantek mimo ze niby do 14 pracuja- myslalam ze zejde na zawal do poniedzialku :P wiec faktycznie uderzaj tam z rana :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami czekamy z niecierpliwością na Twoje wieści po telefonie! Pisz nam tu zaraz jak Twoje Maleństwa :) Zobaczysz będą wspaniałe! Powodzenia i czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też czekam na informację o tym, jak komórki się mają i kiedy dokładnie transfery. Trzymam za wasze maleństwa kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach wspaniale Fif-serdeczne gratulacje! Zdrowka dla całej trójki! Ja na razie czuje sie bardzo dobrze, pije duzo wody aby uniknąć hiperki. Catarina i MalaMi będziecie dzwonić czy czekacie na telefon z gync?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nikita ja też niedawno antyki zaczęłam brać 15 stycznia jadę do gyncentrum po kolejne tabletki albo zastrzyki sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi raz jeszcze jak to jest z tym długim protokołem co się bierze i ile trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi raz jeszcze ile dokładnie trwa długi protokół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi raz jeszcze ile dokładnie trwa długi protokół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×