Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Hope dziewczyno wielki pokłon :):):) do następnej wizyty mi wystarczy a potem zobaczymy ile dostanę dalej i będę myślała, w sumie do Krakowa z Katowic to rzut beretem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi nie odpisali, zadzwonie tam zaraz. U mnie lutinus tylko na zamowienie w aptekach i ponad 300zl takze totalna porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Hope.... ale kawał roboty odwaliłaś! 1/3 mniej kasy... ponad! Ja już wprawdzie kończę ale Wam jak najbardziej się przyda. Ja dziś znów ma atak kur...z nerwicą,aż się boje sama siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dobra i zła wiadomosc!:) zła to ta, że apteka natura nie wysyła na recepte...a dobra.....że ta druga apteka wysyła:):) trzeba zlozyc zamowienie przez neta, ona zablokuje cos tam , zeby sie nie wystraszyc i wysyla lek gdy dostanie poczta recepte. Koszt wysyłki 20zl:) takze najlepiej od razu brac recepte na kilka paczek:):) a nagranie plytki z badan w Gyn...od 50 do 90zl...noo to ladnie sie cenią, bo na necie jak szukalam to po 10 i 30 zl nawet nagrywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope diest last
Nie ma sprawy dziewczyny :) postaram sie jeszcze namierzyć ta aptekę z Krakowa. Ja nawet jestem w stanie jechac do Lublina bo w sumie koszty paliwa i tak byłyby niższe :) ale dobrze wiedzieć ze jedna z aptek realizuje Lutinus wysyłkowo :). Jak cos wyszukam to dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope wysylkowo i tak Ci wyjdzie taniej niz jechać:) a kurier to pewnie w 2 dni dostarczy, tylko recepte najlepiej wyslac poleconym, po pierwsze szybciej a i bezpieczniej. Catarina ja miałam tak wczoraj, nawet telefonow nie odbierałam bo gadać z nikim mi sie nie chciało, a dzisiaj odwrotnie..sprzatam, piore i wyszukuje juz co na obiadek zrobić:) juz nie wiem co na te obiady wymyślać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope diest last
Mama jeszcze jedna Kraków ul J. Bajana 8, telefon 124172927 Lutinus cena 109,99 lecz tylko podjazd osobisty i najlepiej wczesniej zadzwonic i poprosić o zostawienie odpowiedniej ilości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś działam z gołąbkami na życzenie domowników. Ciekawe jak się to skończy, czy będą latać te gołąbki czy nie... Ja dziś właśnie skojarzyłam,że mi prawdopodobnie znów braknie Lutinusu na jakieś 3 dni do wizyty, którą mam późno . Najwyżej poproszę o dwie recepty. Jedną na miejscu zrealizuje a drugą może wysyłkowo. Mam rodzinę w Krakowie może ją zaangażuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina a ile bierzesz lutinusu? zmniejszali Ci juz? ja przez 5 dni mam po 3szt a potem 2 szt i wizyta...niby potem koniec, ale okaze sie na miejscu. Mi juz jak policzylam wystarczy, chyba że dalej mi przepisze ale to paczka i tak mi zostanie bo ostatnio wykupilam 6 opakowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. ;) Jestem już w domu...wszystko dobrze.. Dr.M powiedział,że jest ładne jajeczko.... Boli mnie bardziej dzisiaj jak poprzednio... Teraz czekam na tel. z Gyn. Dziewczyny dzięki,że byłyście myślami ze mną. Dobrze,że kupiłam tylko 1 opakowanie lutinusa...w piątek zabiorę receptę i pojadę do Krakowa. Duża różnica w cenie. Iwcia,Malinka,Catarina jakie leki macie? Mam ten lutinus,zamur,fragmin i duphaston. Ostatnio miałam estrofen,encorton teraz nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ritta, czekamy na dalsze super wiadomości:) ja miałam te same leki które Ty masz teraz, ale przy 2 transwerze z mrozonych zarodkow miałam enkorton, estrofem, fragmin, lutinus i duphaston no i oczywiscie kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta cudowna wiadomosc! :-) wiedzialysmy, ze tak bedzie :-) :-) teraz odpoczywaj, a my trzymamy kciuki za dobre wiesci z gyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umię odpoczywać..;) nosi mnie... Ciekawe dlaczego nie mam encortonu i estrofenu. Żeby tylko zadzwonili z dobrą wiadomością jutro..uffff,ale stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta, o ile znowu dobrze pamietam to Malinka również nie brała tych tabletek...tak Malinka?:) brała za to jakis inny zastrzyk plus fragmin a my nie. Chyba te leko dostosowują do danego przypadku bo jednak kazda ma potem inne dawki lub cos innego. Nic sie nie martw lekarz wie co robi. A ja chyba dzisiaj przecholowalam z pracami domowymi bo zaczyna podbrzusze przypominac o sobie. Teraz na godzinke muszę złapać poziom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rita to cudowne wiadomości! Sądzisz że już jutro będą dzwonić? Mnie kazali czekać dwa dni, a drugiego i tak nie zdzwonili, sama dzwoniłam. Ja miałam Zamur, Fragmin, Lutinus, kwas foliowy, i Erkorton- tylko dlatego że się w sumie o niego upomniałam. Prowadziła mnie dr Cz, a receptę po transferze wypisał drM. I od transferu brałam leki. Ty już? Iwcia Lutinus biorę 2x2. Po trzech tyg miała się zastanowić nad zmianą na Luteine, ale muszę z nią pogadać, bo jak ma mi tylko ze względu na kasę zjechać z jakości leków to ja napewno przy nim zostanę.Tym bardziej że brałam przy inseminacjach Luteinę i mi wylatywała i non stop jakieś swędziawki. W sobotę wezmę receptę na brakujące opakowanie Lutinusu jak będę na prenatalnych i zamówię je przez internet. Zdam relację :) Rita a Ty pełen relaksik...wiem,że teraz najgorsze czekanie ale trzeba przygotować domek dla kruszynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy tym lutinusie jest wpisane wysylka gratis...najlepiej sobie zadzwonic przed zamowieniem, na stronie jest napisane ze nie realizuja recept na wysylke ale mi babka mowila ze nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Fajnie z tym lutinusem ze jest gdzieś tańszy. Dajcie znaka jak któraś go zamowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jesteś wielka mi na pewni twoje informacje się przydadzą :) Kraków to rzut beretem :) tylko fajnie mieć w zapasie z 1 op żeby nie trzeba było jechać od razu po wizycie tylko np. poczekac\ć do weekendu. Kurde taka różnica ..... zdziercy Ritta takie fantastyczne wieści :) teraz cierpliwie czekaj wszystko będzie dobrze :) Positive mnie dziś piersi bolą tak jak zawsze prze okresem ale też boli mnie podbrzusze od wczoraj. Wczoraj mi się wydawało że to może urojony ból ale chyba nie bo dziś też boli.... Z tym testowanie to mam mętlik ale mąż też każe mi iśc w piątek mam nadzieję że beta już coś wskaże jednoznacznie jak nie to powtórzę w poniedziałek bo jeszcze raz policzyłam te tabletki i brakuje mi na niedzielę 1 tabl. A może w piątek już się wszystko wyjaśni i wtedy już odstawię albo będę jechać do gyn po receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania jeśli beta w piatek nie wyjdzie to jeszcze nie przekreślaj że juz nie wyjdzie. Ja przed swoją latalam po wszystkich forach i czasem dziewczymom juz wychodziło ale bywało że niektorym beta wyszla dopiero później. U mnie np teraz test ciazowy nie wskazał nic a za 2 dni juz miałam betę 32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz rację iwcia ale chyba jak wyjdzie 0 to raczej te 2 dni niczego nie zmienią. Najwyżej w niedzielę wezmę tylko jedna tabletkę i powtórzę w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina mówili,że będą jutro dzwonić do 14tej bo transfer w piątek. A do ciebie nie dzwonili? Poczekam pewnie do 13tej i zadzwonię. Ale boli mnie brzuch dzisiaj..masakra ;) Dziewczyny fajnie,że jesteście ;) Iwcia oszczędzaj się...nie sprzątaj za dużo...to nie są zarty Grania w piątek będzie szczęsliwy dzień.. Znalazłam w Bytomiu aptekę, 125zl lutinus. w sumie i tak lepiej niż w Gyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rita do mnie tez na drugi dzien nie dzwonili, zadzwonilam wieczorem sama ale kazali mi spokojnie czekac i rano zadzwonili, tylko ze ja mialam transwer w 3 dobie. Ta apteka to nie olimpijska w Bytomiu? bo ja wlasnie z niej mialam tańszy puregon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mamy Grania totalnie inne symptomy - ja bolow zadnych nie mam, nigdzie, za to spuchlam tak, ze nie moglam rano kozakow zalozyc a na wadze 2kg+ przez dobe. Przekopalam caly net i zatrzymanie wody to zasluga wzrostu progesteronu (czyli cos tego lutinusa zostaje jednak ;-) i jest to raczej objaw przedmiesiaczkowy a nie ciazowy..no i senna jestem mega, ale kto przy takiej pogodzie nie jes :-P pozostaje tylko piatkowe zrobienie bety, albo, ze jt sie samo wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania ul.Olimpijska w Bytomiu...zawsze troche taniej Iwcia ja mam w drugiej dobie transfer...dobrze liczę. Czyli do ciebie też nie dzwonili...poczekam grzecznie do 13tej....dobra pora??? Dziewczyny moje jajeczko walczy z jakimś plemniczkiem....mam nadzieję,że łaczą się ładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×