Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość venezianka

Venezia - jesienna kolekcja

Polecane posty

Gość venezianka

Co sądzicie o nowej, jesiennej kolekcji? Sama wybieram się na małe polowanie i nie umiem się zdecydować. Przydałaby się jakaś premia w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była venezianka
kolekcja jest świetna moim zdaniem. może nie ma wielu nowych fasonów, ale jakość wykonania jest super w porównaniu z kilkoma poprzednimi kolekcjami. projektanci tym razem się postarali. fakt, że i ceny nieco wyższe niż rok temu, ale wydaje mi się, że te buty będą trwalsze i nie trzeba będzie pół dnia stać przy kompie i przyjmować reklamacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venezianka
Ja jestem zakochana :) a venezianka właśnie z zamiłowania, nie z zawodu :) Na co postawiłabyś z nowego katalogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malggosia
Jak dla mnie ta nowa kolekcja wara jest grzechu :) szkoda, że najbliższego sklepu mam tak daleko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też uwielbiam
Venezia. Mam od nich kilka par butów i kila torebek. Niestety nie zarabiam zbyt dużo, ale lubię mieć ładne obuwie i torebki. Z reguły kupuję na przecenach. Te ich buty są takie piękne, miękkie i soczyste kolory,az miło spojrzeć nawet. Mogłyby być tylko troszkę tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Furstenberg
Niestety Venezia nie należy do najtańszych, ja pocieszam się tylko myślą, że bardzo rzadko trafiam na mój rozmiar (35) - więc pokusa z głowy. Ale śliczne włoskie buty nie muszą kosztować tak dużo, ostatnio zaglądałam do Brand Shopu na stilago.pl i okazało się, że mają bardzo ładną jesienną kolekcję :) I ceny są zdecydowanie na polskie warunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, ja też zakochałam się w kilku ich modelach i zdecydowanie coś kupię tej jesieni. Tym bardziej, że mają sklep internetowy i można pooglądać bez wychodzenia z domu. To nic, że są takie drogie. Przecież buty kupuje się raz na jakiś czas. Ja np. kupuję co sezon z jedną góra dwie pary, ale właśnie w Venezii. Według mnie mają buty supr jakości, no i są wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venezioholiczka
Jestem 100 razy na TAK. Mają świetne buciki, a najnowsza kolekcja, to samo cuuudooo!!! Już z tej kolekcji mam 2 pary butów: kozaczki i botki i jestem z nich bardzo zadowolona. Są piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×