Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka sobie ona.

Kolor wózeczka wybrany, ładny czy nie???

Polecane posty

Quis leget haec?--stwierdziliśmy ,że jednak dla chłopca ten będzie lepszy. Kwiatki bardziej dla ,,kobietki,, Modliszka22--i bardzo dziękuję za szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka leja
moje dziecko ma wózek w takim samym kolorze. tzn na pewno bardzo podobnym, nie jest taki jaskrawy ale może to kwestia komputera. dobry wybór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalinka019
Kolor fajny, no właśnie ALE mam kilka znajomych których dzieci mają w takim kolorze wózki i ich rodzice klllną w duchu że zdecydowali sie na ten kolor bo dzieciaczek ktory już siedzi częto raczki pakuje do buzi a puźniej na wózek(wersja spacerowa) i wszytkie plamki widać z śliny, a po 2 w okresie letnim muszki wielką miłością obdarowują ten kolor i bedą siadać a przy okazji budzić śpiące dziecko naprzykład, ale to kwestja gustu :) życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensitive23
Sliczny i naprawde bardzo dobry wybor. Szczerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka ola la
Właśnie takiego koloru zamierzam sprzedać mój wózek :) Pisałam na innym topiku o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozsan rozsan@tlen.pl'; Quis leget haec?--stwierdziliśmy ,że jednak dla chłopca ten będzie lepszy. Kwiatki bardziej dla ,,kobietki,, tak myslalam ze dopuscilas meza do glosu :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księżniczka leja---dziękuję, nalinka019----a przy małym brzdącu to się wszystko brudzi...trudno bedzie co drugi dzień gąbka z płynem i ,,heja,, sensitive23---dziękuję. takie komentarze utwierdzają mnie w przekonaniu że jednak dobry wybór. oleńka ola la---o, proszę, czy byłaś zadowolona z tego wózeczka,koloru??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quis leget haec?---a no dopuściłam go do głosu, już się biedak nie może doczekać porodu...już się szykuje na porodówkę, a gdzie do końca stycznia jeszcze..hi hi.Więc kolor wybrał sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozsan rozsan@tlen.pl'; Quis leget haec?---a no dopuściłam go do głosu, już się biedak nie może doczekać porodu...już się szykuje na porodówkę, a gdzie do końca stycznia jeszcze..hi hi.Więc kolor wybrał sam. gratuluje :) imie tez juz wybral ??? ahhhh ci mezczyzni... :) gdzie'' bedziecie '' rodzic ??? jesli Sztokholm moge zapytac kolezanki (rodzila 16.09) w ktorym szpitalu byla. jest bardzo zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quis leget haec?---tak imię już dawno wybrał dla chłopca a ja dla dziewczynki, Chłopiec będzie Maksymilian, Bjorn-nie wiem czy dobrze napisałam Ale jeszcze mam czas na dokształcenie się Szwedzkiego imienia. a dziewczynka miała być Hania. Ale będzie na 100%chłopaczysko.. A rodzić będziemy w Uppsali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mialam x-landera
w tych właśnie kolorach. Co do brudzenia, to muszę zaznaczyć, ze akurat x-landery są szyte z bardzo fajnego materiału, który ciężko zabrudzić, a plamki, np przy jedzeniu itd, dalo się wilgotną chusteczką zetrzeć (z tańszą spacerówką było zupelnie inaczej). Co do muszek, niestety musze się zgodzić. Letnie spacery czasami były straszne, musiałam do domu uciekać, ale zależalo to pewnie od pogody, czy pory dnia, bo to nie zawsze sie dzialo. Mi też ten kolor się bardzo krzykliwy wydaje, widziałaś go może na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam x-landera--niestety nie widziałam na żywo, i nie mam okazji zobaczyć, wózeczek ściągam z Polski. Odważny jest to prawda, ale muszki, chyba bardziej do żółtych, pomarańczowych lgną. Z tego co zapewnia producent ten wózeczek również jest wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mialam x-landera
no ja też myślalam, ze te cholerne muszki na żółte lecą... Teraz na pewno zdecydowałabym się na jakiś ciemny kolor, beż, braz itd. Absolutnie nie chcę ci go obrzydzać ani odradzać, wiesz;) Niech się dobrze sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka ola la
Ja również się zgadzam z tymi muszkami i brudzeniem :/ A kolor wózka to myślę, że jest najmniej istotny. grunt, żeby był funkcjonalny. A kolor - rzecz gustu. Mój akurat wybierał mąż. Ja bym chyba wzięła czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam x-landera---Będzie dobrze, w Szwecji lato króciutkie...Jakoś damy radę z tymi muszkami. A w razie ,,W,, jak wózeczek dotrze i kolor by mi nie pasował to sprzedam i zamówie następny, czasu jeszcze sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka leja
ja też miałam x-landera :D to prawda nie brudzi sie, po 2,5 roku użytkowania najpierw gondola potem spacerówka wygląda jak nowy a ani razu nie prany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mialam x-landera
No jasne, też racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładny ale..........
zamiast zielonego ja osobiście wybrała bym granatowy albo brąz zielony bardzo będzie się brudził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quis leget haec?---już słyszałam,że nawet rodzisz przy aromatycznych świecach zamiast przy ostrym szpitalnym świetle...oj zobacze na koniec stycznia, ew. jak przenoszę to może na walentynki??? księżniczka leja Ja mialam x-landera Myslę,że i ja dam radę z zabrudzeniami.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quis leget haec?---o proszę, a co urodziła jeśli można zapytać??? Może za kilka miesięcy chciałby się pozbyć tych najmniejszych ciuszków??? chętnie bym kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie drażni to zamknięte grono użytkowników udzielających się na forum. nigdy nie potrafia pomoc w danym problemie tylko odsylaja do wg nich identycznego tematu, ktory tak naprawde nie wiele ma wspolnego. tragedia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×