Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

imili86

Ciastolina.

Polecane posty

Witam chcę kupic synkowi ciastolinę. Czy możecie polecic mi jakiś fajny zestaw przy którym mały się nie będzie nudził najlepiej jakiś większy żeby było dużo różnych foremek itp:) Dziękuję z góry za odpowiedź i propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la czika
no właśnie też się zastanawiałam nad zakupem. imili mój synek jest 3 msc starszy od twojego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę lepsze od ciastoliny
jest ciasto plasto nie kruszy się, po wyschnięciu jest lekkie i lekko elastyczne, naprawdę wdzięczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy lodziarnię i jest super. Mozna robic lody, dodatki, ciasteczka... http://allegro.pl/magiczna-lodziarnia-ciastolina-play-doh-20607-i1835578977.html z tego jest tez zestaw sniadaniowy i tez wyg;ada na fajny. Do tego mamy jakieś stempelki z cyferkami i foremki zwierzaków z jakiś tanich marketowych plastelin. Polecam play doh bo te tanie podróbki po 1 się nie lepią, a po 2 brudzą ręce! Fajne są też z disneya same plasteliny. Dosyć tanie i pięknie pachną jakby migdałami. (trzeba uwazac zeby dziecko nie zjadlo bo pachną na prawde kusząco) Ciasto plasto mielismy raz i nie bylam zadowola. Pozostawione na powietrzu zachycha jak modelina (z ta róznica ze sie nie kruszy tylko mozna z niego np zrobic pilkę do odbijania od podlogi). To jednorazowa plastelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-ma...
Mój synek ma 2 i pół roku, jeszcze na wiosnę nawet nie chciał dotknąć ciastoliny, a w wakacje jupiłam mu jakiś zestaw podstawowy w Muszkieterach - same tubki i jest zakochany, potem dokupiłam z wyciskarką, ale jest do bani, my używamy zwykłych foremek do ciasta i pieczątek, które jakiś czas temu były w Biedronce, odbijane w tuszu były beznadziejne, a na ciastolinie wychodzą piękne. Codziennie się bawimy. Już kilka razy wymieniałam ciastolinę na nową, raz kupiłam Play-Doth i szybciej wyschła niż ta niemarkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastolina nie jest tania, a mozna ja latwo zrobic w domu samemu - poszukajcie w necie jest mnostwo przepisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lodziarnia odpada, bo Wercia nie wiedziałaby o co w tym chodzi :) (nie jada lodów) :P A co jest najlepsze na pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArtynkaa1234
Kupiłam Ciastolinę z wyciskarką - Safari Zoo .http://www.dilmarket.pl/pl/p/Play-Doh-Ciastolina-z-wyciskarka-Safari-ZOO/587 Dla starszego chłopca wiek 4 lata bardzo spodobały sie tego rodzaju zabawki . Postanowiłam kupić jeszcze Walizeczkę kreatywności -http://www.dilmarket.pl/pl/p/Play-Doh-Ciastolina-Walizeczka-Kreatywnosci-akcesoria-masa/1081 . Niestety młodszy chłopczyk 2 lata nie chciał bawić ciastoliną . Myślę że jeszcze jest za młody . Polecam dla tych lekko starszych pociech .:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana

Jeżeli ktoś z was szuka ciekawej oferty na masę  plastyczne i nie tylko to warto wejść na stronę sklepu Centrum Hobbystyczne DecoKreacje w Szczecinie . Ja zaopatruję się u nich własnie w masy plastyczne i inne akcesoria. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×