Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smietankaa1

PROBLEM Z OKRESEM

Polecane posty

czesc 15.08.2011 wspolzylam z partnerem bez zabezpieczenia(nie krzyczcie nie pouczajcie, bo juz sama sie wsytarczajaco pograzylam) miesiaczke dostalam regularna czyli 3.09.2011, trwala ona jakies 5 dni. Teraz miesiaczke powinnam dostac 3.10.2011 a dostalam ja wczoraj, czy to moze oznaczac ciaze? dodam, ze stosunek trwal nie wiecej niz 3 minuty, bo mnie bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahhahahaa
nie iwesz co to sa testy ciążowe? ginekolog? skad my mamy wiedziec czy to ciaza? MOZE TAK MOZE NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahhahahaa
poprostu wczesniej przyszedl często sie tak zdarza nawet przy regularnych cyklach i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahhahahaa
poprostu wczesniej przyszedl często sie tak zdarza nawet przy regularnych cyklach i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba żartujesz, bez przesady ile ty masz lat? organizm kobiety to nie zegarek, po prostu dostałaś miesiączki dzien wcześniej i tyle, żadna niesamowita sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 17 lat, no okej, po prostu się zaniepokoiłam, zawsze miałam regularne miesiaczki, ta byla inna i tyle, dziekuje za odpowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarka hormonalna kobiety kształtuje się nawet do 19 roku życia, możesz mieć zawsze idealnie a raz dostać wcześniej/później bo jesteś młoda i masz jeszcze burze hormonalną w sobie a żeby sie tym nie martwić to sie stosuje antykoncepcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×