Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serce333

czy to ciąża;{

Polecane posty

20.09 miałaś dostać kolejny okres? To 2 tygodnie Ci się spóźnia. Jeśli na nic nie chorujesz to na 200% to ciąża!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o choroby ginekologiczne (polipy itp.). Mi się okres spóźniał 5 dni, zrobiłam test i teraz mam dwuletniego syna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź się kobieto w garść i zrób test. Co to znaczy boję się? Więc jeśli do porodu testu nie zrobisz to myślisz że dziecko się przestanie rozwijać i nigdy nie wyjdzie? Jeśli ono tam jest to JUŻ jest. Testu się boisz zrobić ale pytać się nie boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to dziwne ale nawet nie mam z kim pogadac o tym chłoopak cieszy sie a ja nie testu boje sie zrobic bo wtedy sama bede a tu jestescie wy;[[[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech kobieto, musisz to zrobić przed tym nie uciekniesz. Jeśli się ma problemy to trzeba im stawić czoło a nie uciekać i udawać że ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nast i azja
Autorko mam pytanie. Boisz sie zrobić test a bzykać to się nie bałaś? Troche dojrzałosci i konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybys czytała uwaznie to co pisalam tu z os to bys wiedziała i znała odp bo juz mnie pytali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty bys sie nie bałam pomysl na zdrowy rozsądek ok bo niie ja pierwsza sie tego boje nie zycze tego nawet najwiekszemu wrogowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdoleeeee
czego nie zyczysz najwiekszemu wrogowi? ciazy?jebana w dupe kurwo, ruchac sie umialas to teraz dzieciaka bedziesz chowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób ten test, bo co się stało, to się nie odstanie. Ja też kilka lat temu stresowałam się, że jestem w ciąży, nie robiłam testu dłuuuugo i równie długo nie miałam miesiączki i okazało się, że w ciąży nie jestem. Po jakimś czasie ginekolog mi wyjaśnił, że w takiej stresowej sytuacji organizm sam z siebie może opóźniać miesiączkę - więc pewnie sama siebie nakręcasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno ogarnij się, jak możesz wchodzić na forum gdzie większość kobiet albo jest w ciąży, albo ma dziecko albo stara się zajść w ciąże po kilka lat a ty piszesz, że najgorszemu wrogowi tego byś nie życzyła? Puknij się w głowę. Każda kobieta, które uprawia seks w jakiś sposób decyduje się na dziecko, bo wpadki często się zdarzają i dziewczyna w twoim wieku powinna już to wiedzieć. Zrób test i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka rolka
no to do gina marsz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×