Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Chciałabym po prostu żeby to co się dzieje w moim życiu mnie cieszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaah
milutka - pomóc a nie pomuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jak zaczyna cos bardzo cieszyc to nagle czar pryska i to znika coraz bardziej boje sie z domu wychodzic i spotykac z kim kolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nic szczerze nie cieszy, oczywiście nie to że chodzę cały czas zasmucona, uśmiecham się i to dużo, ale to wszystko znika gdy zostaje sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę rzeczy się na to składa...w tym momencie to chyba najbardziej mi brakuje drugiej osoby, ale z drugiej strony nie wiem już czy potrafiłabym z kimś być, pokochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys potrafilam dzis wiem ze jestem zamknieta uczuciowo.boje sie okazywac uczucia mam taka jakas blokade kiedys juz ja mialam jak pierwsza milosc odeszla.przez kilka lat odpychalam od siebie facetow.nie potrafilam przytulicz czy pocalowac zle sie czulam gdy ktos przytulal mnie.widze ze znow ten problem sie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, gdy się rozstałam z byłym, też tak myślałam, w zasadzie to do tej pory nikogo innego nie pokochałam, ale jego rzecz jasna też już nie kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka byśmy do siebie pasowali, byśmy siedzieli koło siebie i nic więcej:-( o! Gęsi słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze znalazlam i dzis sie rozczarowalam juz dawno nie bylo mi tak przykro jak dzis,juz dawno tak nie sciskalo w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze znalazlam i dzis sie rozczarowalam juz dawno nie bylo mi tak przykro jak dzis,juz dawno tak nie sciskalo w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielismy sie spotkac,caly tydzien czekalam zeby go zobaczyc po czym zadzwonil i powiedzial ze sie nie spotkamy w pierwszej chwili nie wiedzialam czy sie poplakac czy telefonem o sciane rzucic powiedzial ze sie zobaczymy na przyszly tydzien.poczulam silny smutek po czym napisalam ze nie odpowiada mi uklad ze sie widujemy raz na dwa tygodnie bo wiecej z tego smutku jak radosci i ze jest mi przykro.zadzwonil ponownie mowil zebym sie nie zloscila na niego ze przyjedzie w tygodniu a jutro zadzwoni.w tygodniu nigdy sie nie widujemy bo on pracuje.powiedzial ze jemu tez jest przykro ale jak by tak bylo naprawde to bysmy teraz razem byli a tak to on sie teraz bawi a ja topie smutki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutka , a czy
Ty z nim wspolzylas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluska co ty masz za sprzęt? Mają komórka nie jest idealna (byłem z nia dwa razy w serwisie z sowtem), ale żeby co chwilę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nokie c6 juz pisalam wczesniej sie tak nie robilo :( wczoraj jak ja zresetowalam i softa odswierzylam to tak sie robic zaczelo raz dziala raz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeslaw z kad wiesz ze nie potrafisz okazywac uczuc skoro nigdy kobiety nie miales? Moze potrafisz a nie wiesz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×