Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Ja też wiem, że nie sprostam żadnej kobiecie(wczoraj to udowodniłas wchodząc na mój profil), ale z tego powodu nie będ się katował i zamartwiał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niluska niema ludzi idealnych, na pewnym topiku taka jedna napisała ja zaakceptowałam jego wady, a on moje, i dlatego się kochany tyle lat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś było pięknie, słońce grzało jak w lipcu, a ja cały dzień w domu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co miałam sama wyjść? Usiąść na ławce, czy spacerować samotnie? Nie chcę się dobijać jeszcze bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam Mary tak samo jak ty dobrze ze chociaz psa mam bo inaczej wogole bym z domu nie wychodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak! Obserwować przyrodę, ptaki, liście i owoca jakiego zerwać i zjeść, a na zimową traume przyjdzie czas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka, mieszkasz nad morzem? Jejciu jak Ci zazdroszczę:) Grzesław, wszystko pięknie, ładnie...tylko ja mieszkam na blokowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaraz piwo otworzę, bo dziś się zaopatrzyłam... Sama nie, ale co to zmienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam we wloszech tu niestety nie ma tak pieknej przyrody jak w polsce wszystko jest takie szare.nie mozna sobie zerwac owoca i zjesc bo tu nie rosna.ja tez bym sie napila i nie mam czego wlasnie probowalam szampana wysepic i sie nie udalo.tak mnie sciska w srodku ze musze sie dzisiaj napic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×