Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Vodka , mam podobnie :) , z tych wszystkich lat , zostal mi smaczek do wodki;) i zawsze jak usiade ze znajomymi to wszyscy padaja i zostaje sama .. zastanawiam sie czy nie bedzie lepiej jak bede pila sama :) Hehehe .. czasem pije sama ale to jak jestem bardzo zla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziel, wiesz co jak ja sie tak przygladam ludziom to zdaje mi sie, ze wszyscy przegrali, tylko sobie sprawy z tego nie zdają. albo to kwestia mojego pesymizmu. w sumie to nie znam osoby, ktora zyje tak jak ja bym chciala. wiekszosc jest jakby zaslepiona, wieszkosc przeszla pranie mózgu. ludzie to somnambulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaaambiiiiiiiiiii
ja też dziś zły humor, znajomi piją i się bawią bo piątek, mnie to jakoś dziś nie rusza, masa problemów na uczelni i w domu plus nieogarnięty chłopak, tylko się zabić:< jestem na fejsie zapisana do fanpejdżu herbaty dilmah, tam wrzucili ostatnio przepiekny spot reklamowy, polecam na gorsze chwile, moze nie pomaga na dluzej ale chociaz na chwule mozna sie usmiechnac... http://www.youtube.com/watch?v=4atkmi5W2Do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełni szczęścia nie osiągnie się nigdy... no może po śmierci, po odejściu w niebyt, można powiedzieć że człowiek jest w pełni szczęśliwy. Ale chodzi o to żeby nie stać w miejscu, bo lepszego jutra nie będzie nigdy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millutka nie. ludzie nie rozumieją pojęcia szczęścia. szczęśliwa mozesz byc nie mając niczego. szczescie to stan, ktory nie uzalezniasz od nikogo i niczego. takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eckhart Tolle - Potęga Teraźniejszości polecam na prawdę. miewałam takie stany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutka .. Kochana ja tez chce takiego !!!!! w polsce zostawilam yorka szczurka rodzicom , zawsze chcialam kupic sobie shih .. a tu lipa .. wyjechalam i niestety praaca nie pozwala na kupno pieska !!.. :) Nie ma ludzi szczesliwych w pelni , nie wierze w to , kazdy kto mowi ze jest szczesliwy w pelni nie mowi prawdy , w kazdym tym szczesciu kryje sie czastka nie spelnienia. . . takie jest moje zdanie:) .. vodka .. bo niestety jestesmy podatni na zdanie innych , ja przynajmniej z 5 lat temu .. robialm wszystko by sie przypodobac innych , zaistniec w grupie , pojechalam na pierwsza dyskoteke 80 km za swoim miastem w celu potanczenia i jak teraz pamietam jak rozsypali troche i pytali co nie wezmiesz co gorsza jestes no co ??... to bylo straszne .. a ja/ ?? poprostu uleglam , z perspektywy czasu wiem ze zrobilam blad , ale na szczescie te bledy sa juz za mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ja to chyba nigdy szczesliwa nie bylam chociaz nie przez rok bylam i to bardzo potrafilam az plakac z tego szczescia pozniej juz nigdy wiecej tego nie poczulam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krycha, widzę, ze życie rzeczywiscie mialas dosc barwne. . Z narkotykami cięzko zerwać, wiec i tak Cię podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziel ja nie uwazam, ze ludzie biora bo zycie jest do dupy,tylko po to by te zycie sobie ubarwić, życie nie jest takie złe... Ostatnio tak się nawaliłam, do tego zapaliłam i jak zawsze moje pomysły-jade nad ocean:D Oh to była piękna noc, byl przypływ i ten księżyc, w takich chwilach wiem,że zycie jest piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pieski naprawde sa kochane wahalam sie wlasnie czy wziasc sobie yorka czy tego ale wybralam tego i nie zaluje nie ma osoby ktora by go nie lubiala pomimo ze wiele mowilo nie bierz psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma powod brania , jeden by sobie ubrawic zycie , drugi taki jak ja mialam , trzeci bo chce zobaczyc jak to jest , a 4 przez problemy .. nie oszukujmy sie , kazdy kto bierze to nie jest czlowiek ktory ma zycie poukladane , uwazam ze duza wiekszosc chce zapomniec o problemach biorac ten shit ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda, bledy popelnia kazdy. w sumie to Cie sie nie dziwię, bo ja pewnie zrobilabym to samo. poprostu uległabym presji. na szczescie obracam sie w takkim towarzystwie, gdzie nikt nikogo nie krytyuje, praktycznie wiekszosc ma inny swiatopoglad, inne upodobania, a jednak 3mamy sie juz dlugo razem. fakt, faktem, moze spotykamy sie tlkyo kiedy przychodzi do picia, ale i tak jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka, ja mialam pieska duzego w domu i w dzien matki poejchalam do kolezanki zobaczylam jej yorka i stwierdzialam ze ja musze prezent mamie zrobic ,przywiozlam yorka:) ... bylo duzo sprzeciwow bo dwa psy w bloku to troche nie bardzo .. co prawda teraz zostaltylko york bo , starszy byl chory i musielismy uspac ,,... moj ferdi jest uroczy maskotka domu ! . .. 1,5 kg szczescia jak gdzies sie zgubi , to kazdy wariujee .. mowie ci moi rodzice przezyli druga mlodosc z tym pieszczoszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×