Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

juz od wielu lat mam komorke po wlosku i szczerze mowiac lepiej mi sie operuje nia.po polsku jeszcze bardziej sie gubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno masz aplikację Opera mini, a jak nie to podaję Ci adres http:// mini.opera.com/ tam pobierz w języku polskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam opery jak kiedys zainstalowalam to nie dzialala i wogole po tym ostatnim odswierzeniu to fajnie szybko smiga ta przegladarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziel, powinienes dostac ode mnie za tą piosenke WT. keidys tego namiętnie słuchałam, a nie były to dla mnie czasy dobre i wszystkie emocje jakby powróciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej vodka znajomi sie wkurwili :O mial byc spokojny wieczor a cos mi sie zdaje ze dyskoteka bedzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co się wkurwili ? ja tez sie poklocilam z koelzanką. a weź milutka, w ogóle to przepraszam za wyrażenie, ale POJEBANE to wszystko.ja mam dosc na dzisiaj. kurwa !!! zaraz sie nawale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurwili sie bo nie pojechalam do nich znajomy mi jebnal telefonem :O naprawde to wszystko jest popierdolone ale jestem wkurwiona i tez sie chyba napierdole wczesniej wypilam brendy z cola i lodem brat mnie upic chcial i przerobic mojego amora na kotlety :D amor to moj psiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc rosół z psa jest zdrowy, wiec bardziej bym polecała rosół zrobić. napisalam do kuzynki, zeby mi podała adres na psychologa :O brzuch mnie zaczął boleć z nerwów. niedziel, witaj! tak złego wieczoru to ja nie miałam juz dawno. jak piszę to mi się ręce trzęsą. kurwa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutka, tylko uwazaj zebys kogos nie uszkodzila, bo ja na przyklad mam niezmierną na to ochotę. niedziel, pieprzyć to. wygarnęłam dzisiaj trochę matce, trochę koleżance. podsumowując mam kurwa dość. schłodzilam sobie za oknem piwko, jest tak zimne, ze mi chyba zamarzną wszystkie płyny jak je wypije. tak wiec zdrowie Wasze i chujoza moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millutka caly dzien mam spieprzony, nie mogę patrzec na siebie, rzygac mi sie chce. jestem beztalenciem, kazdy probuje wzbudzic we mnie poczucie winy o wszystko i powiedzialam juz kurwa dosc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z makta i ojcem mam dosc trudny kontakt, uświadamiają mnie na kazdym kroku, ze z niczym sobie nie poradzę, ze nawet jako sprzątaczkę nikt mnie nie zatrudni, ze zwyczajnie jestem nikim. stosunki miedzy nami mozna okreslic troche jako toksyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zebym Cię załamac chciala millutka, ale znajac zycie na pewno spotkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×