Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

kurwa mac 😭 wiecie moze zabije kogos, aby wyladowac w więzieniu o nic sie nie martwic i nie wychodzic wiecej na swiat, a moze zrobie cos zeby wyladowac w psychiatryku ? o kurwa wlasnie jest szczyt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest zle, ale jutro matka zaprosila prawie cala rodzine i to meczace dla mnie jak tyle ludzi bedzie u mnie i pewnie bede chcieli moj pokoj ogladac :( ale na szczescie moj tez przyjdzie wiec jakos razniej a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znoszę takich sytuacji, w ogole nie cierpię imprez rodzinnych. u mnie Nox, zajebiscie po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak mam nastroj, ale jak sobie pomysle znowu beda komenty co do mojego wystroju pokoju to mi sie odechciewa :D juz wole do kogos jechac a nie wpuszczac na swoj teren. a co sie takiego stalo Vodka dobrego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az grobowiec to nie, ale dominuja suszone kwiaty, swiece i obrazy z wampirzycami i upadlymi aniolami oraz figurki aniolkow. no troche klimatycznie jest, co nie kazdy rozumie a szczegolnie ciocie, babcie itd :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox wypilam trzy piwa tlyko i w sumie nie czuję nic, oprocz tego, ze mi psycha juz siada. caly dzien zjebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mhroczny nick niedziel :D niestety nie mam trumny, choc widzialam takie lozeczka i sa urocze :D Vodka ja zamiast czerni wole staromodne tapety w zlote kwiaty itp cos sie stalo, ze Ci psycha siada czy ot tak...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dzis zamknelam i ryczac zapisalam trzy strony o tym co czuje dla mojej lekarki na poniedzialek, pomoglo troche. ale mam nadzieje ze nie wyniosa mnie w kaftanie bez uprzedzenia po przeczytaniu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×