Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

niedziel, ale pewnie za to wódkę pijesz. mi winiaki posmakowały, bede mieszać jedno z drugim, bo szybciej wtedy mi uderza. ja myslalam, ze bede miala dluzsze obrzydzenie do piwa po tym zatruciu, ale gdzie tam :O dwa dni i juz chlałam. widziales co pisałąm o Twojej piosence ? dodatkowo mnie ona podłamała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam, ze ciesze sie niezmiernie, ze siedzicie na tej zasranej kafeteri, mialam nadzieje ogromna prawie jak nigdy na to, aby ktos byl, bo bym chyba ocipiała dzisiaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa musze jakis bar znalesc bo jak zwykle kurwa nikt nie czeka juz sie wiecej z nikim nie umowie pierdole to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesławie jak Ci dzien minął ? niedziel, co tak milczysz ? millutka, pociszę Cię, ze u mnie wszystko zamkniętę. z resztą ja nie chodzę, bo jestem aspołeczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dole moj dole moj piękny sokole łza w oku sie kręci gdy jestem już w too-oobie życie me kończy się w tejże glebie juz lada moment się tu zagrzebię. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... tydzień temu w sobotę piłem wódkę :) Wróciłem do domu najebany jak świnia, wyrzygałem się koło stodoły i poszedłem spać :) A na drugi dzień tato wykładu udzielał mi na temat: dlaczego piję że aż rzygam... a ja na to "bo lubię" :( W sumie to od początku lipca średnio raz w tygodniu (nieraz co dwa tygodnie, a raz z 5 dni po rząd) wracam do domu i rzygam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem niedziel moj kuzyn ma dokladnie jak Ty, pijąc pali calutki czas i rzyga praktycznie po kazdym piciu. Ostatnio we wtorek się tak nawalili z moim, ze rzygali obydwoje. A ja rzygałam w sobote, bo mi zaszkodziło. I to po piwach. co za wstyd. Myslalam, ze sie dzisiaj nawale, a poki co nie czuję zupełnie nic. Myslalam, ze Cię dzisiaj nie będzie niedziel, bo zazwyczaj w soboty Cię chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem o ktorej wiem ze jutro bo dzis juz nie mam czym czekam jeszcze chwile i chyba zadzwonie po kogos bo inaczej chyba zamarzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×