Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

na pulpicie mam jeden z obrazow Victorii Frances, a tapete wybieralam z babcia i mialam wolna reke na szczescie moglam wybrac pod swoj gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nox dzisiaj napsialam do kuzynki o adres przychodzi psychologicznej, prawdopodobnie wkrótce się wybiorę. ja bylam raz u psychologa tez mi kazal na kartce zapisywac to co czuję. drugiej wizyty juz nie bylo. teraz zaluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Niedziel, ladna:) Vodka to na pewno Ci pomoze, a nie zaszkodzi. w poniedzialek bede czekac do konca kolejki bo moja lekarka stwierdzila ze musi ze mna dluzej porozmawiac, chyba wezme ksiazke do poczekalni jesli nie bede zbyt nacpana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie jeszcze nie mysle o remoncie bo podoba mi sie moja obecna tapeta, tylko jest troche obdrapana przez psa niestety. no i czarny odpada jednak, bo moj eks mial i stale bylo na maxa ciemno az do przesady, zreszta matka by mnie zabila za czarne sciany :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox ja tez tak uwazam, chodź alko zaczłą mi do lowy wchodzic i udaje odwazna, jak przyjdzie co do czego to bede srac ze strachu :O nie wiem chyba sie nawale zanim pojde do tego psychologa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez nie ma sie czego bac... nie ma milszych lekarzy i bardziej przyjaznych, czasem mozna naprawde gleboko pogadac. nie pamietam ile lez wylalam w gabinetach. bardziej boje sie lekarzy od ciala i szpitali, sto razy wole psychiatryk niz zwykly szpital choc to pewnie glupie porownanie. tam gdzie sie lecze w przychodni to nawet panie w rejestraci sa przemile i taki maja glos uspakajajacy, a jak ide do rodzinnego zwyklego to masakra jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam Nox w sumie doświadczenia to nie wiem, ale chce spróbować, bo ejst coraz gorzej. szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz isc Vodka na pewno nie bedziesz zalowac, lekko i tak nie bedzie ale... na pewno wiecej nadziei i nieco inne spojrzenie a to czasem wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko trzeba tez na dobrego trafic. moja potrafi siedziec ze mna po godzinach, widac ze to jej powolanie i ciesze sie ze ona sie mna zajmuje chociaz i tak jest zle, ale mogloby byc gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedziel jestem juz na takim skrajue załamania, ze bede sie hcyba lapac kazdej pomocy jak tonacy brzytwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Niedziel ja do psychiatry zazwyczaj chodze, a czy reklama... to ze w ogole zyje jest reklama, bo generalnie to ze mnie przypadek beznadziejny i ja to wiem. ale ludziom moze bardziej pomoge, mnie nikt do konca nie pojmie nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Nox, ze trafilas na kogos takiego. mi kuzynka tez mowila, ze ci ludzie kazdego czlowieka traktuje jak najbardzije indywidualnie, bo sama pracowala w tej filii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×