Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

ja nigdy w zyciu na diecie nie bylam jem to co lubie i mam wszystko w dupie mam do tego takie podejscie.dzisiaj czytalam o ludzkiej podswiadomosci i musze przyznac ze bardzo mnie to zaciekawilo nie wiedzialam ze mozna z nia rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat podśwaidomości jest bardzo ciekawy. mam jedna książke i duzo artykułów czytalam. podświadomość to "narzedzie" ktore jest w stanie zdzialac i zmienic bardzo wiele w naszym życiu. Tyle, ze checi nie wystarcza, trzeba miec przekonanie co do okreslonego celu.. Polecam Potęgę Podświadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ostatnim odcinku kazali im robic sesje z miese,makaronami,rybami a jedna miala taka wielka watrobe i one musialy sie tym okladac ja pierdole ludzie maja nasrane w glowie zeby nie bylo moja siostra to oglada a ze jeden pokoj to widze wszystko i tak swoja droga to moze dwie z nich sa ladne a reszta mi sie wydaje taka zwykla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam czy znow nie zrobic sobie wlosow na czarno ostatnio przegladalam fotki i stwierdzilam ze dobrze mi w nich bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie ciekawe.. :D kiedyś mialam zajebiste wlosy, blyszczaly tak, ze az po oczach jebało :D pozniej troche znowu je zniszczylam i ponownie zaczelam regeneracje. tak dzisiaj siedziałam z maseczka z zoltka, drozdzy, nafty i olejku rycynowego na głowie. I kupilam dzisiaj jedwab. millutka, dobrze, ze pokoj mam z dala od telewizora. wystarczy mi jak myje naczynia w kuchni i rodzice w pokoju ogladaja ten syf i jestem zmuszona to widziec. G. obejrzyj głową w mur :P niedawno w telewizji lecialo, tzn. dawno, ale nie az tak dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tyle Grzesławie swiat modelek, ale tez caly swiat showbiznesu, ktory jest dla mnie wprost odrażający. nie rozumiem jak mozna marzyc o tym, aby byc slawnym, aby byz gwiazda. rozumiem artysta, rozumiem, jesli ktos ma cos do zaprezentowania tak jakk to bylo keidys, ale teraz ? teraz tlyko dupa i cycki sie sprzedają, no i jeszcze robienie z siebie debila, ujawnianie każdego szczegółu swojego intymnego życia. wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kiedys rozjasnialam czesciowo i stalo sie tak jednego razu ze za duzo rozjasnilam i wygladalam fatalnie wiec zafarbilam na ciemny braz a potem mi sie znudzil i zrobilam czarny a potem wlosy zaczely strasznie wypadac i przestalam farbowac od roku nie farbuje ale ostatnio mnie naszlo i sie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy waxa nie uzywalam, ale mowie Ci Nox kup sobie jedwab, tlkyo ten oryginalny. najlepszy jest i wlosy faktycznie blyszcza . uzywlam dwoch innej firmy i niestety efektow nie widzę. dobry jest tez olej kokosowy czy maslo kokosowe, nie pamietam. albo taka odżywka z joanny do wlosow po trwałej ondulacji, tez uzywalam chociaz nie krecilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i podstawa to olej rycynowy i nafta kosmetyczna. dobre sa tez maseczki z cytryną, albo płukanki z octem lub ziół. tyle, ze wlosy moga smierdziec po occie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go dlugo znaleźć nie moglam, ale moze to dlatego, ze w malej miejscowosci mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukalam tu jedwabiu i znalesc nie moglam ale mam prostownice ze specialnymi plytkami po ktorej wlosy sie blyszcza jak psu jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutka, a na jakie kolor teraz bys chciala ? ja dwa razy w zyciu tlyko sie lorealem castingiem robilam, ale to prawie jak szamponetka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie duzo marchewki jadlam w okresie kiedy obsesyjnie o wlosy dbalam i wydaje mi sie, ze pomagalo :D z reszta trzeba tez dzialac od wewewnatrz nie tlyko od zew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millutka to co to za prostownica ? ja łapie takie fazy, ze czasami krece, czasami zostawiam takie jakie są, a ostatnio zaczelam prostowac.. ale sie boje, ze je zniszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam swinke juz prawie 5 lat ma i zwie sie niko mialam tez ciapka i frania ale nie moglam wszystkich zabrac i zostaly u ex :( a prostownice mam z imetecu z takimi niebieskimi plytkami ale jak patrzylam kiedys w necie to w pl jej nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"za duzo kwiczy" :D ja tez chcialabym miec swinke morska. moze sobie sprawię... ide spac dziewczyny i Grzesławie. dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te plytki sa zrobione z jakims kamieniem szlachetnym tylko nie pamietam jakim i on nadaje ten polysk,lokowke tez mam z wymiennymi koncowkami ale niepotrafie sie tym obslugiwac caly rok o niej marzylam a jak juz kupilam to uzylam moze dwa razy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×