Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

millutka lepiej przeboleć te kilka dni, niż cierpieć cały czas z powodu bólu, a najlepiej byłoby iśc wyleczyć zęba, bo nie wiadomo co z nim jest, ale rozumiem, ze to są duże koszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet zapierdzieliłam kiedyś słowniki i jakieś rozmówki rosjskie ze strychu mojego. i leżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego nie da sie wyleczyc on jest do wyrwania to pozostalosc po mleczku miedzy 5 a 6.jak bylam w pl ostatnim razem to nie chcieli mi go wyrwac w sumie to nawet nie wiem dlaczego.kiedys jak bylam mlodsza to tez bylam i tez nie wyrwali zajeli sie innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tych rozmówkach było chyba wytłumaczone jak wymawiać. z resztą keidyś w internecie znalazłam. millutka, ja też kiedyś przerwałam jak byłam chora, albo nawet i piłam jak brałam ostatni dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ochote sie napic 😭 on juz ostatnio mnie bolal ale zapilam bol a dzisiaj juz sie nie dalo i musialam cos wziasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to mam od ponad miesiąca cholerny ból pleców, który się nasila. kichać nie mogę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bralam zastrzykow tylko tabletki zastrzyk tylko raz tu mialam bo mialam silne zatrucie po przeterminowanej musztardzie :O i raz bylam pod kroplowka jak dostalam silnego bolu przez kamienie na nerkach ale w obu tych sytuacjach nie bylam w stanie pic bo mnie nacpali i zygalam dalej jak widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego jebanego miska codzienie zglaszam wogole to zauwarzylam ze usowaja posty z naszego topicu juz kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to coś nowego. mi kiedyś bloknęli możliwość zakładania tematów, nie wiedzieć czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabola już dawno nie widziałam, pewnie o nas zapomniał "kurwa jego mać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz również. z resztą kiedyś też mi nagminnie tematy usuwali pewnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×