Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

jutro milutka ostatni dzień :D w pracy mam jego koszulkę, bo mialam komuś dać, aby mu oddał. przypomijcie mi, zebym ją wzięła stamtąd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minęłam się z jego kumplami wieczorem :O jakie szczęście, ze nie bylo go z nimi. najbardziej przeraża mnie 1 listopada, bede przymuszona isc na cmentarz w południe :O boze.. nie dość, ze tyle ludzi, to jeszcze możliwośc se sie natkne na niego. kurwa.. ja pierdole.. chyba się nawale wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co nie, nawet sobie nie wyobrażam, że mam wejśc w obce środowisko.. gdziekolwiek.. nie wiem, chyba przezimuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millutka to byłoby najlepsze co mogłoby mnie spotkać teraz. ja w ogole chcialabym się zaszyć na jakiejś wsi zabitej dechami, albo gdzieś wysoko w górach. nie podoba mi się tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie nie podoba potrzebuje spokoju to wynajmijmy chatke w gorach i jedziemy bedzie nam potrzebny meszczyzna do rabania drewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam, tlyko, ze tą niedużą, ale jakoś się upchamy, ewentualnie wybudujemy szałas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz obmyśliłam jak zaoszczędzić kase. bede jadła mniej i schudne wreszcie przy okazji, a jedzac mniej bania mi uderzy szybciej do głowy po mniejszej ilości alkoholu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys glownie z blowww i proszkiem rozważałyśmy taką opcję i chciałyśmy niedziela namówic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×