Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

te plytki sa zrobione z jakims kamieniem szlachetnym tylko nie pamietam jakim i on nadaje ten polysk,lokowke tez mam z wymiennymi koncowkami ale niepotrafie sie tym obslugiwac caly rok o niej marzylam a jak juz kupilam to uzylam moze dwa razy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja llubie jak ona kwiczy od 7 roku zycia swinki hoduje i nie potrafila bym zyc bez tego kwiczenia,ja ja boje sie wypuszczac do Amora bo on chce sie z nia bawic i ja lapkom rusza za to ona nie bardzo siora ma tez chomika to ostatnio chcial go zjesc jak mu pokazala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam ja jakies 3 lata temu tedy na polskie kosztowala 260 zlotych teraz widzialam ze spadla z ceny i kosztuje nie cale 200 no coz czlowiek wtedy pracowal to mogl sobie pozwolic na wszystko a teraz chyba bede wyprzedawac wszystko :O dobranoc wam tez uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc milutka co tam ? a idz, masakra. bylam u szefostwa, ze tak powiem sie pozegnac i kurwa trzeslam sie jak glupia, nie wiedzialam co mowic, slowa mieszalam, geba to mi sie chyba we wszystkie strony swiata wykrzywiala nad czym niemoglam zapanowac. ja pierdole. tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa to nie ciekawie ja malo spalam w nocy przez tego zeba i spuchlo mi pol twarzy musialam nawalic kilo tapety bo inaczej bym z domu nie wyszla do tego jeszcze podkrazone oczy i wogole wyglad jak zombi.bola mnie nerki od tych proszkow wczorajszych zreszta to normalne i mam spuchniety caly brzuch bo okres ma przyjsc ogolnie wygladam jak jakis wieprz :O musze posprzatac caly dom i wybieram sie jak sujka za morze.wypilam juz 2 kawy chyba wypije kolejne dwie nie zapomnij koszulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj tez Cie boli? wspolczuje Ci, bol zęba nawet jak nie jest duzy to cholernie przeszkadza, ale u Ciebie to juz poważniej, bo Ci twarz spuchła. ja tez przed okresem robie sie jak bańka :O nie pij wicej kaw, bo ciśnienie Ci pojdzie w gore i bedzie jeszcze gorzej. dzieki, ze mi przypomnialam wlasnie ja do torby pakuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestey nadal pobolewa najgorsze jest to ze facet dzis przyjezdza a ja znow nie bede kontaktowac ze swiatem pozniej nawet nie wiem co do mnie mowi i sie zastanawiam :O jest tez przyjemnosc dzisiejszego poranka wypilam upragniona szklanke wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie suszylo jak cholera jak sie obudzilam a jak przyszlam do roboty to w ogole pod wplywem stresu ledwo gadalam. zly jak cholera niedziel. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o leci " w pokoju bez scian zamykam sie" 😭 ja tez chce sie zamknac w pokoju bez scian !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni przynajmniej cos wygrali, niedziel. a my? my co wygraliśmy ? nic nigdy nie wygramy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobili swoje i zginęli. a my bedziemy tutaj tkwic bog wie ile, wieczni przegrancy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Tobie niedziel to juz w ogole współczuję i na co Ci ta niesmiertelność byla? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodka najwazniejsze ze masz to juz za soba ja to nawet sie nie pozegnalam odchodzac :O niedziel gdzie ty sie wczoraj podziewales?martwilam sie o Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Milutka, to jest najważniejsza, ale teraz czeka mnie jeszcze gorsze, szukanie nowej roboty. Nie pojde chyba na zime nigdzie, kasy mysle wystarczy. z resztą i tak nie znajde pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×