Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

jakie to kurwa durne, ja nie rozumiem jak ludzie mogą mnie brac za taką wesołą i radosną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chujowo :O co prawda nie bolą mnie kości, gorączkuję trochę mniej, wypróżniam się normalnie, po oddaniu moczu już mniej piecze - za to teraz pieką mnie oczy... no i wczoraj złapał okropny mnie katar i ostry kaszel :O a, dzisiejszej nocy okropnie się spociłem... rano byłem cały mokry, pościel była aż wilgotna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodka moze akurat sie cos trafi ja caly czas przegladam ogloszenia.z tej pracy co ostatnio pisalam nie odpisali mi :(z tego co patrzylam to jest praca ale w innych miatach a nie tu a teraz tym bardziej nie bedzie bo zalalo tereny turystyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslalam niedziel, ze siedzisz po cichu. dzisiaj widzialam ze dobranoc zyczyles. dobrze, ze chociaz troche Ci przechodzi. millutka, ja ogloszen nawet nie czytam, bo nic w nich nie ma, duza wiekszosc prac jest dla facetow szczegolnie na kierwcow tirow, albo budowlanki. dla kobiet zupełnie nic, a jezeli sie juz cos trafi to wiaodmo, ze gowno by z tego nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to milutka miłego sprzatania :O Grzesław, dzieki za przypomnienie, juz Milutka to zrobila wczesniej i wpakowalam ją do torby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ich kocham po prostu. włalsnie sobie slucham i jakos tak mi lepiej się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałuje bardzo, ze nie pojechalam na ich koncert rok temu, a teraz to juz nawet nie ma co liczyc, bo nie przyjada i druga sprawa, bo ja bym w tym tłumie na zawał padła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuurcze no co Ty? przeciez to świetne przeżycie usłyszec na żywo ten dźwięk szarpanie stru, walenie w bębeny i darcie japy :D ja pieprze wlasnie dzowonil do mnie obyc numer, odbieram i facet z ofertamy, nachalny jak cholera, bedzie ze mnie idfiotke robil, jak nie chce promocji to nie chce i koniec kropka. a ten wielce zaskoczony. niech mnie w tylek ugryzie. cisnienie mis koczylo, wkurzylam się i zestresowalam, a juz mi się polepszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole to on mial glos jak psychopata, taki dziwnie spokojny, ale strasznie stanowczy i ja mowie "dziekuje, nie jestem zainteresowana" a on na to "za co pani dziekuje i czym niej est pani zainteresowana" chory jakis i byl niemily, ankurny wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
507 to numery z orange, tak ? numer tego faceta wlasnie tak się zaczynał a ja mam sieć z plusa. aa no i dodal, ze zadzwoni ponownie, powiedzialam tlyko "do widzenia" chociaz powinnam "do uslyszenia" i odlaczylam sie. nie odbiore nastepnym razem, albo odbiore i go opieprze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankurny :O przynjamniej w moich stronach, albo raczej w moim środowisku to taki ktoś kto robi jakby na złość, odwrotnie jak ty chesz, powiesz mu tak, a on zrobi specjalnie inaczej. nie wiem.. cos takiego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rzeczywistosci to chyba oznacza coś innego, ale ja z domu takie znaczenie wynioslam, bo ciagle mi gadali, ze ankurna jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×