Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

ja tez G. chociaz wcale się nie uśmiecham :D i w ogole mi do śmiechu nawet nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze G. ze rzuciles. niby nałóg to nałóg, ale fajki jednak nie dają Ci takiego uczucia jak alkohol i juz w pewnym momencie uzależniasz się własnie od tego uczucia. nie wyobrazam sobie wieczora w pełni świadoma, nie wyobrażam sobie tego pieprzonego chaosu w mojej głowie.. lubie :), jestes niedziel ostatnio głównym źródłem, z którego czerpię muzykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morrigan też sliczne, sciągnęłam z resztą dwie płytki Drogan De Morte. G. ktory post ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trobar* widac chyba coraz gorzej ze mną, dzisiaj szlam do kasy z piwem, ktorego nie mialam w rekach, trzymałam w dłoniach klucze i dzwoniłam do domu, nie pamiętam tego co robilam przed chwilą. nie mam pojęcia juz co robię, co piszę i co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad 4 ? bo jak ja wrzucałam te linki, z ktorych się ściąga to wszystkie juz przestarzałe były. nie wiem Niedziel, ja w ogóle o przyszłości nie myślę. Nie myślę o jutrze, a co dopiero o dalszym życiu. nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz G. ja mam duże problemy z pamięcią, kompletnie nie zdaję sobie sprawy z tego co robię, a co dopiero gdybym miala posty zapamiętywać. jakbym caly czas w innym świecie zyla, albo spała. a co ? usunęli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ze nie dobrze, G. mam cały czas stany zawieszenia. tak jakby przez chwilę mnie w ogole nie było i przez to gubię wątki, co mi utrudnia rozmowy. ale nie chce zebyście się drugi dzien, a raczej wieczor skupiali na mnie. moze to zabrzmi tanio, prosto i glupio, dla mnei to tez dziwne, ale wczoraj zajebiście mi pomogliście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×