Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

ja sie nie obnoszę w realu z tym co czuję i z tym ile piję. nikt nie wie co się dzieje. moze tlkyo chlopak.. i kolezance zaczelam co nieco mowic.. a tak jestem to jestem inną osobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ostatnio robiłam rzeczy na studia, mam dość ich btw... :( u mnie w pokoju jest zimno wiecznie, muszę otwarte okno mieć, bo inaczej koty mi drapią w okno, że chcą wyjść albo wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram sie normalnie zachowywac i nie pokazywac swojego drugie ja ale jednak wszystko widac...ja pierdole :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiesz Milutka, np. jedna dziewczyna niezwykle dumna cwaniakuje do mnie ile to alko wypiła, a tak na prawdę jest to jakaś 1/10 z tego co piję ja :D no, ale nie odzywam się nic.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez nie zawsze udaje się panwoac Milutka, kiedyś u mojego na środku podwórka padłam na kolana zaczęłam płakać, krzyczec, klnąć, ledwo oddech łapałam i waliłam w nadgarstek czym się da. nie muszę hcyba wwpominać, ze bylam % a nie daleko ognisko było i pełno ludzi. i jeszcze wiatr wiał mocny a ja w bluzce na ramiączkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej amora masz. a ja wlansie do kuzyna na gadu napisałam, a on "oho piłaś" masakra normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozcinaj Milutka, ja juz rozcięłąm to mam blizne, ze przez spodnie czuć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u kurwa znowu bede musiala sie tlumaczyc moj facet twierdzi@ ze co przyjezdzam to mam coraz wiecej problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×