Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

jutro bede ściągac z tej strony. wielu płyt nie ściągnęłam, bo znaleźć nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Milutka ! tak w ogole to sprawdź @ G. chyba tam nie pasuję, ja nie palę, jesli juz to okazjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo cholera, faktycznie. ja piernicze nie wiedzialam, ze to z wilka zająca. tak w ogole to zawsze myślałam, ze oni są kochankami :classic_cool: :O' wilk mi się kojarzył z takim donżuanem, a zając z uroczą kokietką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po imprezie wszyscy spia tylko nie ja :O kurwa kroilam cebule i rozcielam palec...a piej dlatego zeby sie lepiej poczuc ale mysle ze nie dlugo sie to wszystko zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co ja sobie ubzdurałam, chyba od zawsze mialam jakas psyche spaczoną i dostrzegałąm wszedzie jakies głupie podteksty. ale wilk z tą swoją rozpiętą koszulą i papierochem ewidentnie wyglądał mi na jakiegoś napaleńca, a zając był taki niewinny i delikatny, acz przebiegły. dokaldnie jak kobieta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję wlasnie żubra :O millutka, ja na imprezach z dziewczyn to tez najbardziej wytrzymała, nawet i z facetów czasami. niektórzy już wiedzą ile wypic potrafię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dlaczego nienormalna ? a mi dzisiaj dziweczyna pewna zasugerowala, ze jestem alko, a widziala mnie na gazie gora trzy razy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszycy juz spia :Owczoraj facet sie ze mnie smial ze pierwsza odplyne bo nie spalam cala noc a tu siie okazuje ze tylko ja wytrwalam i dzis tak samo wszyscy odplyneli tylko ja zostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×