Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

akurat tak sie sklada ze nie ufam to raz a dwa to inny swiat wkurwil mnie dzisiaj jutro jade do domu dobrze mi samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vodka sprawdź mejla.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys bylam glupia wlasnie i myslalam ze cos nigdy sie nie skonczy i sie przeliczylam,pozniej po raz kolejny zaufalam i tez sie przejechalam a dzis nie potrafie sie otworzyc na uczucia ja juz chyba nie potrafie kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa kazdy mowi nie patrz w przeszlosc a ja tak nie potrafie zastanawiam sie jak to ludzie robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz racji, bo nałogi to nie jest coś, to jest, ale staczanie się w przepaść, a tego chyba nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na plebanii w domku tez sie ponoc odbywają.. albo przynajmniej odbywały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda Milutka to tylko tak się zdaje jak będzie to, to będzie i tamto, a to nie takie proste, z nałogiem trzeba walczyć, on sam nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa juz widze G. jak siedze w koleczku na krzeselkach ze starymi menelami :D W sumie to nie tak źle, mogłabym poznac ludzi, z ktorymi bym pila w realu i ktorzy wreszcie by za moim tempem nadążali :D millutka, dlatego trzeba to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeslawie od marichuany tez bylam uzalezniona poltora roku palilam dzien w dzien nie bylo opcji zeby mnie spotkac na trzezwo a dzis nie ciagnie mnie wogole do tego i czasami pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez by sie przydal ktos kto by za moim tempem nadazyl...w piatek facet sie ze mnie smial ze odplyne bo nie spalam cala noc i pilam od rana a on pierwszy odplynal.wczoraj wszyscy odplyneli a ja jeszcze piwo obrucilam dzis znow zostalam sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G., do domku na plebani to juz chyba tylko menele chodzą :D a tak w ogole to nie wiem czy te spotkania jeszcze są. nigdy bym tam nie poszla w kazdym razie, a po drugie nie jestem jeszcze do tego stopnia uzależniona.. millutka, kazdy z nas jest samotny w jaks sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×