Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

"kwiaty na poddaszu" alko zawsze jest. ale nie wezmę rodziców, bo ostatnio się zorientowała moja matka i na ojca poszło. a nie chcę zeby zauważyli cokolwiek i tak zdecydowanie za duzo widzieli, zaczęłam się więc pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej po alko szaleję, niż bez. nie czuję się po prostu teraz dobrze i pewnie, bardziej apatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje ja szalec zaczynam nawet wygazowane piwo ze wczoraj wypilam.pytanie tylko co bedzie jutro?moj juz dzis stwierdzil ze przegielismy z alko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millutka jak dostaniesz ta kase, to zjezdzaj do pl to italia Cie za bardzo przytłacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje bardzo przytlacza i musze zjechac to juz postanowione w domu powiedzialam ze zjezdzam widzialam szok w oczach mamy facetowi tez juz powiedzialam ze zjezdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pijanstwo nie wyglada jak mozna od samego rana pic?jak mozna czekac az sklep otworza zeby wodke kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam, ze dobra decyzję podjęłaś, tylko się nie wycofuj, nawet gdyby ktoś na Ciebie chcial wywolac wplyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jesli z kims jestes to nie powinnaś nigdu mu bezgranicznie ufac i oddać wszystkiego, jakis dystans musi byc, jakaś świadomosc tego, ze pewnego dnia moze sie to skonczyc, ze mozesz zostac zraniona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×