Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

są jeszcze dobrzy ludzie, chociaz sama w to nie wierzylam. niezwykle ciezko jednak kogos takiego spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys sie postaralam i wyszlam z dolka a teraz wpadlam w jeszcze wiekszy do czego to wszystko prowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka moje poprzednie motto w stopce: Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą. Ks Jan Twardowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochalam dziadka bardzo choc byl jaki byl ale tylko on potrafil ta milosc dac tylko on widzial ze jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys sie postaralam i wyszlam z dolka a teraz wpadlam w jeszcze wiekszy do czego to wszystko prowadzi? Milutka, chyba nie murzemowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uzależniaj swojej woli i chęci życia od kogokolwiek. zyj dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac, dobranoc. Tobie milutka tez radze się polozyc, sprobuj chociaz zasnac, jestes po alko wiec powinno Ci byc latwiej. dobranoc G. dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy mowi zyj dla siebie ale jak tu zyc dla siebie jak sie jest wrakiem i ciezko patrzyc na siebie w lustrze?jestem kurwa zerem...dobrze miec przy sobie kogos kto naprawde jest to nie chodzi o uzaleznienie w moim zyciu nie ma juz nikogo takiego wszystko stracilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka żyj z całych sił, a nadejdzie ten dzień, że znajdzie się ktoś dla kogo będziesz żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×