Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

no trzeba :) myslalam ze znalazlam a ten od 3 dni nie daje znaku zycia chyba sie obrazil chociaz wsumie to nie mial za co.no coz trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam wlocha i mi prawie do dupy wlazl :D i go rzucialm nie przepadam za wlochami a ciapaci tym bardziej mnie nie interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo najlepszy polak :) tylko tak malo ich tutaj ale to nic stwierdzilam ze nie bede sie juz pakowac narazie w zadne zwiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, można się dołączyć? Zagladałam tu od południa i czekałam, aż ktoś się odezwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daje, daje i mało tego nie moge się oderwać od tego topicu:D Co o mnie mogę napisać? 24-letnia singielka, niestety lubiąca sobie wypić i zapalić, choć ostatnio już prawie nie palę bo jakieś dziwne jazdy załapuje:/ Z piciem juz trochę gorzej bo zawsze jakaś impreza się trafi i nie potrafię sobie odmówić, wszystko było by w porzadku, gdyby nie moje glupie pomysły, zawsze mam moralniaka i już mam tego dosyć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ty jedna tak masz uwiez mi :) ja to sie boje z domu wychodzic bez osoby pilnujacej mnie,wtedy czuje ze zyje az za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×