Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

nawet sobie nie wyobrazasz co czuje zaraz zwymiotuje wszystkie organy wewnetrzne z nerwow...wlasnie tam jade cala roztrzesiana jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj juz wzielam kropelki na uspokojenie...dzisisaj rano wstalam cala rostrzesiaona i znow wzielam kropelki ale prawie zem padla na pysk i musialam kawe wypic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załatwisz sprawe i będzie dobrze, bedziesz miała kase i problem z głowy. moze weź te krople ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha wzięłam. niepotrzebnie kawe wypilas, bo jestes teraz bardziej zdenerwowana. nie masz się co martwić, naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięłaś* wiem jak się czujesz, bo ja mam takie same fizyczne objawy jak przychodzi mi cokolwiek załatwić. teraz trzeba tylko tam jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze nie zejde na zawal za nim tam dojade boze to takie trudne dla mnie :O vodka dzwonilas?co sie w nocy dzialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załóż słuchawki na uszy i posłuchaj czegoś co bardzo lubisz, zamknij oczy i się spróbuj zrelaksować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dzwonilam 😭 Millutka, ja nie dam rady tam zadzwonić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to, ze bede musiala iść do lekarza, ale normalnego.. z moimi plecami. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slucham caly czas muzyki ale nie wiele to daje.vodka zadzwon pomysl ze z tej drugiej strony jest ktos kto Ci chce pomoc.co masz z plecami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz sie przelamac inaczej twoje zycie bedzie wygladalo coraz gorzej to tylko jeden telefon a jak wiele moze zmienic ten psycholog przeciez Cie nie zna i napewno nie bedzie ocenial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem juz sama od czego mnie te plecy bolą, maści nic nie pomagają, a w skrajnych przypadkach nie mogę nawet głębokiego oddechu wziąć. ja wiem, ze się moze dużo zmienic, ale nie mam pewności czy jestem gotowa na jakiekolwiek zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos Ci sie przestawic w kregach musialo mialam tak kilka razy ale mialam tez osobe ktora mnie nastawiala...musisz sie sama gleboko zastanowic nad tym wszystkim ale to co jest teraz mysle ze nie jest dobra droga kazdy zasluguje na choc odrobine szczescia wtedy czlowiek lepiej sie czuje podstawa to spokoj ducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade ! kiedy Ty tam jedziesz? najlepiej byłoby już wsiąść i jechać, póki nie jest gorzej niż być moze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodka ja wlasnie z pociagu wysiadlam teraz musze autobus wziasc i do tej restauracji dojechac ja pierdole gorzej juz chyba byc nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Ty juz w drodze jestes, w takim razie nie jest źle. Za niedlugo Milllutka będzie juz po wszystkim. Nerwy Ci towarzyszą, ale nic z tym teraz nie zrobisz. Ja musze juz leciec. Zycze Ci powodzena. Do wieczora !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×