Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

ja to nigdy takiego razu nie mialam nawet pamietam tylko rozpierdole albo moje zamykanie sie w muzyce z fochem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem jak jest tu nigdy z nikim nie rozmawialam na ten temat ani nikt nic nie mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz w sumie jest jedna taka co sie chwalila ze zdradzila jak juz wiedziala ze to koniec i rzeczywiscie sie rozeszli...pozniej kiedys dawno temu tez byla jedna co tez sie pochwalila i tez mowila ze to i tak koniec a sa razem do dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie trzy dziewczyny pochwaliły.. jedna kilka razy zdradziła, druga tez kilka razy, a trzecia z najlepszym kumplem.. matko.. :O facet tej pierwszej wie, ale nie o wszystkich zdradach.. i w ramach chyba zemsty probował się dowalac do naszej wspolnej kumpeli. ale ona rozsądna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak więc na podstawie tych danych i obserwacji znajomych mniej mi znajomych dochodzę do wniosku, ze kobiety są bardziej rozwiązłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnialo mi sie o jeszcze jednej co zdradzala swojego faceta z ktorym ma dziecko przez dos dlugi okres czasu az wkoncu wpadla bo zapomniala z pokoju tel zabrac i on przeczytal smsy potem sie rozeszli i ona poszla z kochankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam jednego takiego, ktory śliczną dziewczynę ma i zdradził ją prawdopodobnie nie z jedną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec biorac jeszcze pod uwage informacje napłynięte od Millutkiej ,jednoznacznie stwierdzam, ze kobiety to podłe, zatrute i obleśne stworzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio z moim na ten temat rozmawialam i mysle ze masz racje albo po prostu faceci sie do tego nie przyznaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowil ze zna tu wiele lasek ktore zdradzily chlopaka a o facetach nic nie slyszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba byc wyprutym ze wszelkich ludzkich odruchów zeby zdradzić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
doradzicie ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam okazje zdradzic ale wolalam zwiazek zakonczyc moj ex i tak mysli ze go zdradzalam i chodzi i to po ludziach rozpowiada a raczej sie zali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejzewam ze zle sie to skonczy jak nie zaprzestanie roznoszenia takich informacji ktore sa nie prawda hej nox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
dlaczego mnie ignorujecie??????????? :classic_cool: chciałam sie poradzić bo jako takie doświadczenie macie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nox. co tam ? pomaranczo Tobie sie moze wydawac, ze faceta zanudzisz, ze jestes beznadziejna, ale pamiętaj, ze tylko Ty tak o sobie myslisz, a nie on.. dla niego mozesz byc fascynująca, piękna i ciekawa. ja się nie znam z resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mowilam juz, ze najważniejsze jest, aby się dobrać.. moj facet jest dla mnie koleżanką na przykład, a ja dla niego kolegą :O łazi ze mną na zakupy, a ja oglądam z nim boks. z resztą swoją drugą lubie boks. moze to dlaego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym nie potrafila nawet nigdy mi to nie przechodzilo przez mysli jakos nie wyobrazam sobie sypiac z dwoma facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×