Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

sytuacja z przeszlosci nie ma nic wspolnego z moim lekiem kiedys bylam zupelnie inna osoba pelna marzen,zycia i towarzyska gdy nastapila pewna sytuacja mialam dosc wszystkiego chcialam sie odciac od wszystkiego i sie odcielam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm millutka a ja wlasnie na odwró, ja z zycia czepalam pełnymi garsciami, wspominam wszystko bardzo dobrze, tak popelniłam błąd, ta jedna rzec nie powinna się zdarzyc ale czy żałuje? Nie, bo poniosłam z tego konsekwencje i odczuwam je do dzisiaj ale przynajmniej wiem, że teraz tego juz nie zrobie, to była lekcja zycia, ktora mnie czegos nauczyła, ale i tak mnie nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość del potro von saar kabe
vodka użyję tylko jednego słowa rak, bo więcej nie jestem w stanie napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to byla sytuacja na tyle tramatyczna ze nie potrafie zyc normalnie od tamtej pory wyciaglam konsekwencje ale co z tego?moje zycie juz nie wroci na wlasciwy tor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość del potro von saar kabe
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
del potro von saar kabe to bardzo źle robisz, jak z tego powodu uciekasz od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwielbiam tą piosenke Nox. cudowna jest. błąd.. błąd. głupota. bede placic długo. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość del potro von saar kabe
wrócę tu z łzami w oczach i o krwawym sercu resztek życia za życia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrozumiale ze kobieta chce Cie wspierac i byc do konca...nie wiem co bym zrobila w tak trudnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakie to stadium, co jest zaatakowane.. ale tych latach moze byc jeszcze wiele !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość del potro von saar kabe
tylko nie przejmujcie się mną bo będę miał wyzuty sumienia ze wam o tym powiedziałem, przepraszam jak wam popsułem humor narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Del porto-własnie mi uświadomileś jaka ja pusta jestem! Jak ja mogłam twoją sytuacje porównywac do mojej :( Przepraszam i nie poddawaj się, walcz z tym, proszę Cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humor psujesz kobiecie unikając rozmowy na ten temat, a założe się że gorzej znosisz cierpimie trzymając w tajemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×