Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

predzej chyba umre jak rzuce palenie,nie potrafie jestem slaba nie nadajaca sie do niczego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety sie boje albo nie wiem jak to nazwac czuje sie dobrze tylko w domu jak mam cos isc zalatwiac to wszystko sie we mnie trzesie albo z kims rozmawiac jak bym byla narkomanka na glodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzisz na ustawienia konta, po otworzeniu po lewej stronie wybierz bezpieczenstwo, a następnie dezaktywuj konto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dobrze, wpadasz w jakąś fobie społeczną i te siedzenie w domu wcale stanu nie poprawi :/ Jak juz wszystko pozałatwiasz to zabierz kase i moze sprubój wrócić do Pl, może Tobie własnie tego brakuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czasami lubię samotność ale nie na długo, we wszystkim jakiś umiar musi być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obchodzę tego święta, a gwiazdki to co wieczór na niebie widuję, jaka to różnica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krycha dzieki za pomoc G.ja sie wylaczylam z tamtad vodka co tak kurwujesz zycie jest piekne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pieprzy to jakie jest życie, cos mi o podłoge huknęło i sie jak szlag wystarszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krycha ja juz sama nie wiem czego chce od zycia chyba tylko po prostu spokoju ja juz chyba nigdy nie odnajde swojego miejsca na ziemi bo takie jakie pragne nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mam jakichs okreslonych celów, nie dąże do niczego konkretnego, staram sie po prostu żyć tak, by było mi dobrze i czasami mi się to udaje, a czasami coś się psuje. Wiem tylko, że prawie wszystko zależy ode mnie, staram się na nikogo nie liczyć, choć co jakiś czas pojawia się ktoś na mojej drodze, dzięki komu to wszystko jest łatwiejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem przekonania umiesz liczyc licz na siebie twoje szczescie innych jebie...i rzeczywiscie w zyciu sie to sprawdza.tez bym chciala zyc normalnie i zeby bylo mi dobrze ale dalej mi do tego jak blizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze sie spotykamy ale czas to zakonczyc bo nie chce robić kolejnego kroku, a on chce tego bardzo, dla mnie nie ma sensu bo i tak wiem, ze nic z tego nie będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie widzisz w tym sensu to masz racje zakoncz po co robic chlopakowi nie potrzebne nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja bede uciekać bo wczoraj się troche zasiedziałam i dzisiaj poł dnie niedojebana chodzilam więc czas to odespac, dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×