Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie.zapytanko.

koszt badan DNA

Polecane posty

Gość jak mam to zrobic?
do takiego badania potrzebne jest dziecko przeciez. a jesli zrobie to wbrew woli matki to przeciez karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko zrobiłeś
wbrew woli matki ??? To karalne. Czy ona zrobiła dziecko wbrew twojej woli ??? To też karalne. A teraz pytasz jak to zrobić ? Jak nie wiesz to nie rób. Płać choćby nie na swoje, najważniejsze aby dziecko ojca miało i aby środki do życia miało. Ty będziesz miał satysfakcję - to też się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko zrobiłeś wbrew woli
matki - to jest karalne. Ona zrobiła dziecko wbrew twojej woli - to jest też karalne. Nie wiesz jak ? To płać. I nie pytaj. Takie mamy prawo - ważne aby dziecko ojca miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłem w sądzie
i się zawiodłem. Jakieś farmazony adwokaci wymyślają. To cyrk na kółkach. Kłócą się o jakieś koszty, prawie wszystkie zawyżone i jakby drą szatę na dwoje. Po co ten cyrk ? Niech raz ustalą kwotę i będzie sprawa jasna bez tego cyrku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araa
tylko tabelka z gotowymi kwotami alimentów, może ograniczyć ten cyrk w sądach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka tabelka z kwotami
nie chcę żadnej tabelki i urzędników. Jak w sądzie przyznają, to przynajmniej wiem że to będzie decyzja prawomocna, a adwokat może mi pomóc odpowiednio wysoką kwotę zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. widzę że sami eksperci w temacie więc zapytam czy wiecie może jak rozwiązać taki problem 3lata temu odeszłam od męża z powodu przemocy nad rodzina przez ten czas trwa sprawa rozwodowa w między czasie związałam się z innym facetem i mamy dziecko ponieważ rozwodu jeszcze nie miałam dziecko dostało jego nazwisko. po złożeniu wniosku do prokuratury gdzie byliśmy oboje z obecnym partnerem i złożeniu odpowiednich zeznań pojawił się mój eks i stwierdził że on sypial w tym czasie ze mną co zatrzymało całe postępowanie.podkreślam jednak że facet się mści i chce mojego powrotu łaskawca jest gotów,,zaakceptować nawet to dziecko"jego wypowiedź choć ma dwoje swoich dzieci z którymi nie utrzymuje kontaktów ani nanie nie płaci alimentów- wiem bo to moje dzieci a teraz żeby zniszczyć mi związek wymyśla i robi zamieszanie. Mój związek faktycznie zaczyna się chwiać przez te ciągle przeboje i mam poważny problem z tym wszystkim i już nie wiem co robić chciałabym oszczędzić mojemu facetowi kolejnych przykrych przeżyć i nie mieszać go w kolejne starcie między nami i dowiedzieć się czy jeżeli oboje wiemy że to zagrywki ze strony mojego eks męża i faktyczny ojciec nie kwestionuje swojego ojcostwa a tamten utrzymuje co innego to czy muszę badania dna przeprowadzać na obydwóch czy tylko mój eks plus dziecko i ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. widzę że sami eksperci w temacie więc zapytam czy wiecie może jak rozwiązać taki problem 3lata temu odeszłam od męża z powodu przemocy nad rodzina przez ten czas trwa sprawa rozwodowa w między czasie związałam się z innym facetem i mamy dziecko ponieważ rozwodu jeszcze nie miałam dziecko dostało jego nazwisko. po złożeniu wniosku do prokuratury gdzie byliśmy oboje z obecnym partnerem i złożeniu odpowiednich zeznań pojawił się mój eks i stwierdził że on sypial w tym czasie ze mną co zatrzymało całe postępowanie.podkreślam jednak że facet się mści i chce mojego powrotu łaskawca jest gotów,,zaakceptować nawet to dziecko"jego wypowiedź choć ma dwoje swoich dzieci z którymi nie utrzymuje kontaktów ani nanie nie płaci alimentów- wiem bo to moje dzieci a teraz żeby zniszczyć mi związek wymyśla i robi zamieszanie. Mój związek faktycznie zaczyna się chwiać przez te ciągle przeboje i mam poważny problem z tym wszystkim i już nie wiem co robić chciałabym oszczędzić mojemu facetowi kolejnych przykrych przeżyć i nie mieszać go w kolejne starcie między nami i dowiedzieć się czy jeżeli oboje wiemy że to zagrywki ze strony mojego eks męża i faktyczny ojciec nie kwestionuje swojego ojcostwa a tamten utrzymuje co innego to czy muszę badania dna przeprowadzać na obydwóch czy tylko mój eks plus dziecko i ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. widzę że sami eksperci w temacie więc zapytam czy wiecie może jak rozwiązać taki problem 3lata temu odeszłam od męża z powodu przemocy nad rodzina przez ten czas trwa sprawa rozwodowa w między czasie związałam się z innym facetem i mamy dziecko ponieważ rozwodu jeszcze nie miałam dziecko dostało jego nazwisko. po złożeniu wniosku do prokuratury gdzie byliśmy oboje z obecnym partnerem i złożeniu odpowiednich zeznań pojawił się mój eks i stwierdził że on sypial w tym czasie ze mną co zatrzymało całe postępowanie.podkreślam jednak że facet się mści i chce mojego powrotu łaskawca jest gotów,,zaakceptować nawet to dziecko"jego wypowiedź choć ma dwoje swoich dzieci z którymi nie utrzymuje kontaktów ani nanie nie płaci alimentów- wiem bo to moje dzieci a teraz żeby zniszczyć mi związek wymyśla i robi zamieszanie. Mój związek faktycznie zaczyna się chwiać przez te ciągle przeboje i mam poważny problem z tym wszystkim i już nie wiem co robić chciałabym oszczędzić mojemu facetowi kolejnych przykrych przeżyć i nie mieszać go w kolejne starcie między nami i dowiedzieć się czy jeżeli oboje wiemy że to zagrywki ze strony mojego eks męża i faktyczny ojciec nie kwestionuje swojego ojcostwa a tamten utrzymuje co innego to czy muszę badania dna przeprowadzać na obydwóch czy tylko mój eks plus dziecko i ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtrtrtrtr
anulek25285 mozesz dziecko +obecny partner a nie były maz skoro maz ci robi problemy to zapewne nie bedize chcail sie zabdac weic zrobi obecneu facetowi testy i wyjdzie ze on jest ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araa
jeśli doszło do zdrady i urodziło się dziecko w małżeństwie to mąż ma obowiązek łożyć środki na to dziecko, a dopiero później udowodnić kto jest ojcem itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zdrady nie doszło z mężem nie jestem od ponad 2 lat ale sędzina wciąż zawiesza rozprawy i dlatego rozwód się odwleka ale już problem rozwiązany znajoma poleciła mi panią z prokuratory która zna się na rzeczy i złożyłam pozew do sądu ze wszystkim co ten człowiek wyrabia i jestem dobrej myśli. żeby nie wyszło że mam coś na sumieniu właśnie że badań nie zamierzam robić na własny rachunek tylko dlatego że facet nie może się pogodzić z faktem że mnie się układa a liczyć na to że zwróci mi pieniądze bo dostanie taki wyrok sądu też nie będę bo ponad rok robi na czarno żeby nie płacić alimentów po za tym już ma jeden wyrok za zniszczenie mienia w kwocie stu zł od kwietnia 2010 i jeszcze go nie zapłacił więc mając troje dzieci nie będę na życzenie alkoholika traciła pieniędzy które mam na kogo wydawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten który nie dał się wrobić
Badanie ojcostwa nie jest drogie jesli się przeliczy ile kasy wyda się na alimenty cudzego dzieciaka :/ Ja sie wrobić nie dałem i jak tylko dostałem pozew o alimenty postanowiłem zrobić badanie DNA. Dziwne mi się to wydało,że tej pannie po 2 latach sie przypomniało, że to ja jestem ojcem jej dziecka! Pewnie w dołek finansowy wpadła i chciała coś skubnąć. Już nawet się wyprowadzilem do innego miasta, heh :/ W internecie znalażłem laboratorium Medicogen i tam przeszedłem z dzieckiem testy. Koszty oczywiście pokryłem sam, coś koło 1300 złotych. Na wyniki nie czekałem długo. Najwaznijsze,że były takie jak sie spodziewałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaDNA
Badań, które mogą być dowodem w sądzie nie przeprowadza firma znaleziona w internecie. Badania te zleca sąd firmie ze swojej listy. Po wygranym procesie można żądać od strony przegranej zwrotu kosztów procesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
Witam ja mialam przeprowadzone badania 5 lat temu , mialam podobna sytuacje bylam w malzenstwie ale maz wyjechal za granice i dobrych pare lat nie widzialm pozniej gdy dowiedzial sie ze ukaladam sobie zycie przyjechal i napsial oswidczenie do sadu ze jest ojcem dziecka , ktore defacto mialam z moim partnerem. Oczywiscie moj papierkowy maz nie stawial sie na zadne rozprawy i w zwiazku z tym ze mieszkal za granica i wszytsko sie przedluzalo (odbior wezwan i tym samym rozprawy)sedzina na rozprawie zarzadzila testy DNA . Wniosek o zaprzeczenie i ustalenie ojcostwa skladalam ja. Za testy nic nie placilam, nie wiem dlaczego. Bylismy na testach wszyscy w trójke czyli dziecko, ja i partner a obecnie juz mąż:)Testy robione sa z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prośbę. Dziewczyna sypiała ze mną i z drugim partnerem na zmiane w tym samym czasie(dowiedzialem sie o tym póżniej). Dwa miesiące temu urodziła. Dziś twierdzi że wykonała test i wyszło że to nie jego tylko moje. Pokazała mi na chwile jakiś papier ale ja nie mam pojecia jak wyglada taki autentyczny wynik testu. Ona przebywa teraz z dzieckiem w Angli i tak naprawde mam minimalny kontakt z nią i dzieckiem właściwie żaden. Czy ktoś mógłby mi pokazac(przesłac na emajl) taki orginalny wynik testu dna? Bardzo proszę i z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaeM124
Nie koniecznie na badania genetyczne czeka się bardzo długo. Widziałam że na zdrowegeny.pl robi się praktycznie od ręki badania i a czas oczekiwnia to 2 -3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda7811
Faktycznie tutaj https://zdrowegeny.pl/ustalenie-ojcostwa można takie badanie wykonać stosunkowo szybko i niedrogo. Poza tym nie jest potrzebny wymaz. Wystarczy mikroślad. Informacje dotyczące pobrania materiału oraz całej procedury znajdują się na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedrogo. To napisz wprost ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy wejść na jakąś stronę i masz wszystko na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×