Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie.zapytanko.

koszt badan DNA

Polecane posty

Gość takie.zapytanko.

witam! mam pytanie niedlugo odbedzie sie rozprawa o ustalenie ojcostwa i alimenty, na jaki koszt badan dna musze sie przygotowac? i jeszcze jedno pytanie jezeli kobieta zada alimentow pewnej kwoty to czy sad moze zasadzic zaplate tych alimentow od kiedy dziecko jest na swiecie? a jest juz 1,5 roku, a dopiero teraz sie dowiedzialem i dostalem pozew o alimenty, jednak w tym pozwie nie ma zadania o zaplate wstecz, jednak interesuje mnie czy sad moze sam od siebie zarzadac zebym splacil tez za te 1,5 roku wstecz dodam ze dziecka nigdy nie widzialem na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPPPPPPPPPPPP
UPUP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to fajny facet z ciebie
pocykał , dzieciaka zrobił a teraz szukasz porady jak uciec od alimentów ? powinni cie wykastrowac :) alimenty od urodzenia sie dziecka musisz płacic bo jestes jego ojcem , po co dna ? czy nie lepiej te pieniadze przeznaczyc na wózek dla dziecka ? aha ty myslisz tylko penisem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmlkmjlkmjl
mozesz spłacic ale nie musisz to ustali sąd . zas co do kosztów dna to moze lepiej przyznac sie do ojcostwa chyba ze masz powód do obaw , bo koszty dna pokrywa rządający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąd może nakazać spłacić
Ci zaległe alimenty, a Ty do tej pory nie wiedziałeś o dziecku? Koszt badań DNA to około 2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie.zapytanko
tak nie wiedzialam z ta dziewczyna spalem tylko pare razy, zadna para nie bylismy nie napisalem nigdzie ze chce uniknac alimentow dziecka nigdy nie widzialam, z tego co wiem ta panna robila testy dna innemu/swojemu chlopakowi, ale wyszlo ze on nie jest ojcem wiec teraz twierdzi ze ja nim jestem z oczywistych wzgledow nie zgodze sie na ojcostwo i alimenty jezeli nie bede mial pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie.zapytanko
2 tys za testy? jestem w lekkim szoku w sumie niedlugo wszystko sie wyjasni, bo w pazdzierniku rozprawa, ale chce wiedziec na co sie przygotowac (koszty) i co mnie czeka ps dlaczego mam placic alimenty wstecz jezeli nawet nie wiedzialam ze mam dziecko? czy to jest zgodne z prawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko dawca nasienia
z banku spermy nie musi płacic alimentów na swoje dziecko. A sad ma prawo na zadanie matki nakazac splate zaleglych alimentow do trzech lat wstecz. Nikogo nie obchodzi , ze nie wiedziales ze masz dziecko- wiedziales za to gdzie wkladac bez gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąd może nakazać spłacić
No trochę to dziwne, ale niestety tak jest. No zaraz, to kto jest wpisany w akcie urodzenia jako ojciec? To dziecko ma już półtora roku, do tego 9 miesięcy ciąży, coś się panna nie spieszyła... Dostałeś wezwanie na sprawę o alimenty? No i niestety badania tyle kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O alimenty można się starać od chwili złożenia pozwu do sądu. Nie ma możliwości o ubieganie się o alimenty wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tfu. Ty syfie!!
Alimenty za trzy lata wstecz. I jeszcze za połóg zapłacisz. Tfu. Ty syfie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka draka nijaka nie podnieca
j się tak, bo widzę, że ten ostatni post też jest twój. Najpierw naucz się pisać bezbłędnie i spójrz na siebie, zanim ocenisz kogoś innego. Rozkładałaś nogi przed recydywistą, byle kim, dawałaś dupy na prawo i lewo, a teraz chcesz ojca pozbawić praw rodzicielskich. Ale aliementów to już pewnie żądasz?🖐️ Hipokrytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka draka nijaka nie podnieca
I nie ma czegoś takiego jak alimenty za połóg. Co najwyżej za koszty utrzymania ciąży (lekarze, leki, poród i to, co jest ci potrzebne po porodzie). Kolejna cwana dziunia, rozżalona, bo pewnie facet ją w dupę kopnął. Eh, skąd się takie ścierwo bierze.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka draka nijaka podnieca
kaszalota :) Debilów sie nazłaziłoooooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie.zapytanko
nie wiem kto jest wpisany jako ojciec ja nawet tego dziecka nigdy nie widzialem na oczy tak samo jak tej laski pozniej to byl przygodny sex nic wiecej no ale coz za bledy trzeba placic sam jestem ciekaw co to bedzie na tej rozprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zrób sobie
zaraz badania na HIV czy choroby weneryczne skoro ta paniusia nie wie kto ojcem to moze spermy nie zdążyła wypłukac z siebie a juz nastepny wlał heh dobre moze sperma sie wymieszła heh patologia seksualna ! byle sie spuscic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zrób sobie
"dziecka nigdy nie widzialam" "tak nie wiedzialam" dlaczego piszesz w formie zeńskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie.zapytanko
i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zrób sobie
to z tego , ze obojniak jestes :::::::::( tffuuuu nie pisz do mnie bo mnie zarazisz syfem tfuuu byle sie ruszało i miało pochwe to ty ogóra pchasz tffuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie.zapytanko
wiesz. to tylko i wylacznie moja sprawa gdzie, co i JAK pisze. i tobie nic do tego wiec daruj sobie te smieszne zbedne komentarzyki bo taki maly szczekajacy piesek jakim jestes nie jest w satnie zrobic na mnie wrazenia. przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąd może nakazać spłacić
no i jak w końcu z tym pismem? Co dostałeś? Wezwanie na sprawę o alimenty i ustalenie ojcostwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie.zapytanko
poprzednie wpisy to nie moje tak dostalem wezwanie , rozprawa za pare dni w pismie pisze ze pozew o alimenty i ustalenie ojcostwa, pozbawienie praw rodzicieplskich, pozostawienie nazwiska matki itp zobaczymy co wyjdzie, sam jestem ciekaw mi sie jakos w ogole to nie zgadza, ani miesiace , na zdj widzialem tego malego w ogole nie jest do mnie podobny :-/ niedlugo wszystko sie okaze, moze ja sie myle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąd może nakazać spłacić
O, to widzę, że laseczka chce tylko ciągnąć kasę od domniemanego tatusia...:O na pewno musisz się przygotować na mnóstwo pytań, niewygodnych i intymnych. No i na pokrycie kosztów badań DNA. Jak już będzie po to napisz jak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna...
jesli laska nie bylaby pewna to nie walczylaby o DNA ! a tatus to wiedzial jak zrobic to niech placi bo dziecko nie jest winne ...co za facet z Ciebie ....skoro ty nie byles pewny to bylo robic DNA odrazu a nie udawac ze dziecka nie ma ..mam nadzieje ze dostaniesz alimenty bardzo wysokie ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "fajnej": "jesli laska nie bylaby pewna to nie walczylaby o DNA" - twój text "z tego co wiem ta panna robila testy dna innemu/swojemu chlopakowi" - text autora. Musi być naprawdę BARDZO pewna, skoro miała aż dwóch potencjalnych tatusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie.zapytanko.
fajna przeczytaj jeszcze raz temat, tym razem ze zrozumieniem :) reszcie dziekuje za zainteresowanie mysle ze napisze jeszcze, jak bede po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araa
Jak taka małpa chce zdobyć alimenty to zdobędzie. Alimenty zdobyte na wartościowym facecie, to lepsza zdobycz niż renta. Renta na 3 lata a później mogą zabrać, a faceta można wrobić na 18 lat i więcej i przy tym można jeszcze głośno krzyczeć i opisywać jaki to on jest twu.. twu.. itd. Pilnujcie się faceci, bo takich małp jest nie mało. One są gorsze od tych tirówek na szosie, które biorą jednorazowo za usługę 20 zł, 30 zł 50 zł ? a tamte lecą na np 1000 miesięcznie, czyli 12 tys rocznie, a np za 20 lat tj 240 tys zł. Pilnujcie się faceci. Choć od razu zastrzegam, że oczywiście nie jest tu mowa o wszystkich kobietach, a tylko o pewnej części. Słyszałam o takim przypadku: chciała seksu dla przyjemności, bezinteresownie, on się zabezpieczył, a ona po tym wyskoczyła, biegnie do łazienki i przy okazji zabierze i wyrzuci prezerwatywę. Tam zamacza palec w spermie, wprowadza gdzie trzeba i już go ma. Pilnujcie się faceci, bo licho nie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×