Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie.zapytanko.

koszt badan DNA

Polecane posty

Gość waka
koszt badań dna wynosi ok. 1600 zł i bardzo długo się na nie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie.zapytanko.
rozprawa byla pare dni temu koszt badan DNA to rowne 2 tys bede musial wplacic zaliczke teraz chyba musze czekac na wezwanie do zaplaty i wtedy na wezwanie do pobrania probki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSanSan
wiecie moze jak dlugo czeka sie na takie wezwanie ? i jak dlugo czeka sie na wynik? bo roznie slyszalam, od 2 tyg az do paru miesiecy a moze wypowie sie osoba ktora juz to przeszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli okaże się, że nie jesteś ojcem, to kto Ci zwróci pieniądze, których nie musiałbyś wydać, gdyby Cię niesłusznie nie oskarżono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie.zapytanko
ona bedzie musiala zwrocic juz raz tak zrobila bo pozwala zaraz po urodzeniu dziecka innego kolesia on zaplacil za badania a okazalo sie ze to nie jego dziecko i ona musiala mu zwrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąd może nakazać spłacić
no z kosztem to tak jak mówiłam. A ze zwrotem jest tak jak napisał autor- jeśli okaże się, że on jest ojcem to nikt mu kasy nie zwróci, ale jeśli nie- to mamuśka będzie musiała oddać. No to trzymamy kciuki za Ciebie autorze, daj znać jak się sprawy mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franeek
Prawidłowo - tylko badanie DNA może dać pewność że jesteś ojcem. 2000 to nie majątek a sprawa jest ważna. Często kobiety nie mają pewności kto jest ojcem, zatem mężczyzna tym bardziej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araa
Niekiedy nie potrzeba DNA, bo dziecko jest tak podobne do ojca jakby było sklonowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie.zapytanko
czasami tak, ale to dziecko nie jest w ogole do mnie podobne z tego co na zdj widzialem, bo na zywo nigdy powiedzialbym ze skora zdjeta z mamy a tak czekam na rozwoj sytuacji, chyba powinno przyjsc jakies wezwanie na te testy, albo do zaplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie.zapytanko
ale po co mam sie z nim kontaktowac? okazalo sie ze to nie on jest ojcem, wiec na pewno sie cieszy z tego faktu :) nie ma co ukrywac, mnie fakt ze moge byc ojcem nie cieszy, bo to byl tylko przygodny sex , zadnego zakochania, deklaracji ani z mojej ani z jej strony itp, pozniej kontakt urwalismy, zadne z nas nie chcialo do tego wracac wiecej ale nie bede tez uciekal od odpowiedzialnosci czas pokaze czy to moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
nie wiem ile kosztuja badania DNA ale nie omieszkaj powiadomic sadu ze mamusia miala juz innego tatusia na tapecie i sie pomylila.Teraz przyszla kolej na ciebie.Troche to dziwne ze przez 1,5 roku nie powiadomila cie o zostaniu szczesliwym tatusiem i do tej pory nie widziales dziecka.Zapytaj o to na rozprawie.sama jestem ciekawa odpwiedzi.Niestety szkoda tylko maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araa
Jak taka dziewczyna może nie wiedzieć kto jest ojcem. To musi być niezłe ziółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroool
Jeśli puszcza się na lewo i prawo i to w ciągu jednego dnia, to skąd ma wiedzieć kto jest ojcem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araa
No tak to nie jest takie proste. Facet sobie pójdzie a kobieta zostaje z problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ty pierdzielisz
Co ty pierdzielisz Ara, przecież kobieta prawie zawsze wie kto jest ojcem jej dziecka. Tylko w nielicznych przypadkach może być inaczej. Fujara który to dziecko zrobił niech płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość araa
chyba wyniki były pozytywne, bo gość tu nie wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli puszcza się na lewo
i prawo to skąd ma wiedzieć kto jest ojcem ? Ale najczęściej wie kogo wrobić w ten interes. Inteligentny facet po prostu nie tknie takiej. A jeśli głupek się dał złapać, to niech cierpi, nie ma co go żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki wynik
Napisz jaki jest wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszt 2000 zł
ale radzę zrobić 2 razy w różnych laboratoriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2000 to za drogo
gdzieś w necie widziałem że można zrobić za mniej niż 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaa za mniej niż za 1000
to sobie możesz. Ludzie! Jakie podwójne badania, jakie 1000 zł! Sądowne badania kosztują 2000zł i nie trzeba ich powtarzać! Jak takie badania w prywatnym laboratorium sobie zrobi, to sobie może ten papierek w dupę wsadzić, bo nie ma on żadnego znaczenia dla sądu. ŻA-DNE-GO! Chyba się za dużo programów na TVNie i Polsacie naoglądaliście.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytasz sobie
Taaaaaaa za 2000 w sądzie, niekiedy możesz takie badanie, nad którym nie masz kontroli w dupę wsadzić. Bo jak ktoś powiązany z takimi labolatoriami weźmie sprawę w swoje ręce, to potwierdzą aby kogoś wrobić i napiszą że to jest wynik na 99% pewny - taką treść widziałem. Jak zrobię 2 x za tysiąc, w różnych miejscach, to ja będę bardziej pewny że to nie jest błędne, czy sfałszowane. A wtedy gdy moje badania wyjdą pozytywnie, to w sądzie już mi nie jest potrzebne badanie sądowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację z tymi badaniami
też bym tak zrobił. W 2 miejscach jest pewniej i jeszcze podałbym w drugim miejscu inne dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie.zapytanko
Jestem ojcem tego dziecka, dzieki wszystkim ktorzy pisali Czasem zycie bywa przewrotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej zrób badania anonimowo
po raz drugi. Bo może ktoś cię wrobił po znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×