Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość onasssssss12

ŚLĄSK, ORNONTOWICE, CENTER SUN.

Polecane posty

Gość onasssssss12

WITAM. Chciałabym podzielić się z Wami opinią na temat Center sun w Ornontowicach. Mam nadzieję, że moja opinia się przyda i nigdy nie tam nie pojdziecie.Nnie jestem zadowolona, niby kobieta ma doświadczenie, ale coś w nie wątpie. Zniszczyła mi paznokcie, tipsy obcina nożyczkami, zamiast gilotyną. Na drugi dzień do niej pojechałam z reklamacją, ponieważ miałam zapowietrzone WSZYSTKIE TIPSY, dwa tipsy mi odleciały,powiedziała, zebym przyjechała do niej na następny dzień, ale to tylko żeby mnie spławić, bo gdy do niej przyjechałam na umowioną godzinę, nie było jej. Nie raczyła nawet powiadomić mnie o tym, miała mój numer telefonu. Pracownica salonu dzwoniła do niej, zapytała za ile będzie itp., ona odpowiedziala, ze z tym nie da sie nic zrobić i ma mi oddać 20 zł, kpina. Ta babka nawet nie wie co jest teraz na rynku. Nie pytajcie jej o paznokcie, bo ona ma taką wiedzę jak ja co do paznokci, czyli żadną. W ten sam dzień pojechałam szukać kosmetyczki, chodziłam po salonach, nic. W końcu znalazłam. To nic, że musiałam wstać o 7 rano, kosmetyczka tez, ale w końcu miałam fajne tipsy. Pogadałam sobie z kosmetyczką z Orzesza i słyszała już o tej ala kosmetyczne z Center Sun, 4lata temu przyszła do niej dziewczyna z takim samym problemem, a może nawet gorszym, dziewczyna miała tak spiłowane paznokcie, ze az jej krew leciała. KOBIETA NIE NADAJE SIĘ NA KOSMETYCZKĘ! Najeżdza na osoby ktore robią tipsy w domu, ale nie jedna z nich robi lepiej od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onasssssss12
ehehehe:D widać, ze dziweczki promują brak inteligencji. Nie moja wina, ze nie macie na to kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonAaAA
oNASSSSSSS12 ALE TY CHRZANISZ,nie masz gdzie wylac zalow to wypisujesz ciulstwa o tym salonie- ja kozystam z ich uslug i jakos nigdy sie nie zdarzylo ,zeby cos bylo nie tak! Tipsy mi sie trzymaly okolo 7 tygodni -zero problemu - moze po prostu masz CIULATA płytke paznokcia ! hah .nigdy tez nie widzialam zadnej akcji niezadowolenia klientki . ja na prawde polecam ten salon !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonAaAA
a propo center sun to najlepsze salony w okolicy może jestes z ich konkurencji trzeba to zglosić na policje a następnym razem to sie podpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonAaAA
WITAM JA TEŻ SIE PODZIELE OPINIĄ NA TEMAT SALONU I KOSMETYCZKI W CENTER SUN TO AMBITNA WYKSZTAŁCONA KOBIETA Z 10 LETNIM DOŚWIADCZENIEM KTÓRA SIĘ ROZWIJA MA UPRAWNIENIA DO NAUKI ZAWODU BRAŁA UDZIAŁ W SZKOLENIU PERSONELU PRZY WSPÓŁPRACY Z GMINĄ W ORNONTOWICACH I CHYBA KOGOS BOLI ŻE SIĘ ROZWIJA W MOKRYM I BUJAKOWIE . PRACUJE 24H SIEDEM DNI W TYGODNIU I PRZYJMUJE OKOŁO 100 LUDZI TYGODNOWO I ZAPISY MA NA PÓŁ ROKU DO PRZODU CHYBA TO O CZYMŚ ŚWIADCZY NAJWIĘKSZY LEŃ I NIEDORAJDA ŻYCIOWA MOGŁA TAK SKRZYWDZIĆ TEN SALON , ŻYCZE TEJ PANI ABY TEŻ KTOŚ TAK NIESPRAWIEDLIWIE WYPOWIEDZIAŁ SIĘ KIEDYŚ NA JEJ TEMAT CENTER SUN TO BARDZO DOBRY SALON KTÓRY WARTO ODWIEDZIC POZDRAWIAM WSZYSTKIE KOBIETY DBAJACE O SWÓJ WYGLĄD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonAaAA
ACHA I JESZCZE JEDNO JAK MASZ CZAS PISAĆ TAKIE GŁUPOTY TO LEPIEJ NASTĘPNYM RAZEM ZRÓB COŚ NA SZYDEŁKACH MOŻE W TYM SIĘ SPRAWDZISZ ALBO IDZ DO SZKOŁY ZRÓB 5 FAKULTET I W TEDY POCZUJESZ SIE DOWARTOŚCIOWANA I JESZCZE JEDNO NA PEWNO JESTEŚ TAKA BRZYDKA ŻE GDYBYŚ NAWET ZMIENIŁA W SOBIE WSZYSTKO TO NIKT NIE SPOJRZY W TWOJĄ STRONE . BABA 150 KILO FET FETEM ZALANY CELLULITIS ZMARSZCZKI ITP MYŚLAŁA ŻE MOŻE TIPSY JEJ POMOGĄ JA WIEM TA KOSMETYCZKA JEST ZA ŁADNA I JEJ ZAZDROŚCISZ NIE MA TO JAK BYĆ PO PODSTAWUWCE CHODZISZ DO DOMU ROBIĆ TIPSY - UWAGA ŁAMIESZ PRAWO A SKARBÓWKA STOI ZA DRZWIAMI JA BYM SIĘ BAŁA NA TWOIM MIEJSCU JESZCZE RAZ POZRAWIAM TA PANIĄ A KOSMETYCZCE Z ORNONTOWIC ŚLE BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient1234567890
Co za syf ta kafeteria! Syf, spam - jedna wielka porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo polecam salllllllllllllllln , obsługa pierwsza klasa, nikt jeszcze nigdy nie masował mi tak ekstra głowy , pozdrawiam i serdecznie polecam wszystkim panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymagająca zolza
Suppppppp9p9er fryzjer i kosmetyczka polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaaa
Ekstra właśnie wróciłem z salonu , czynne prawie non stop , będę jeździł juz tam całe życie, mega stylista nawet dres co od panią nie przeraził , print mojej dziewczyny , wiedziała o co mi chodzi polecam , stylista pierwsza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia, nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahahahahhahaha
Nooo raczej :D. Opinii dobrych to ten salon nie ma :D. Dobre opinie wyzej, to chyba sama właścicielka pisala :D . Najgorszy salon w Polsce ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscsss
A co do "wymagajaca zołza " i" gośćaaaaa" to pewnie ta sama osoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashe87
Właśnie wracam z tipsów. Powiem Wam rewelacja! Polecam serdecznie, jestem tutaj stałym gościem i na prawdę gorąco polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosssssc
Polecam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooop99
Boska obsługa! Moja glowa została totalnie wymasowana, zrelaksowałam sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena_Nowak89
Dwa tygodnie temu robiłam paznokcie, i naprawdę NIE WIEM co Wy robicie ze wam sie tak niszczą, moje są w nienagannym stanie, jedynie malutki odrost widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_77
Teraz w sobotę byłam w salonie, wiem ze jest otwarty do 14 ale musiałam zostać dluzej w pracy wiec stwierdzałam ze zaryzykuje i pojadę. Byla dokladnie druga, wchodzę i pytam się Pani M. Czy można na strzyżenie, ona bez problemu mnie obcięła, i jeszcze napiłam sie z nią wybornej kawy po zabawie z włosami. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejny salon, ta kobieta nie jest fryzjerką, jesyne co potrafi to wycinać wzorki chłopakom na głowach. Przestrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nic się nie zmieniło od 2011 roku, kiedy to pierwszy raz zamieściłam opinię. Jeden 'salon' już właścicielka zamknęła, a pozytywne komentarze wyżej ewidentnie są pisane przez nią, żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123

Robiłam kiedyś tam tipsy i odradzam ta szefowa nie ma zielonego pojęcia o paznokciach tylko o kasowaniu dużej kasy za nie ,co te paznokcie tego nie są warte !!!! Odpadały po kilku dniach to nie wina płytki paznokcia tylko pseudo -kosmetyczki!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie dajcie się oszpecić! Każdy człowiek przy zdrowych zmysłach przekona się, że to niby "cięcie" jest tak bardzo słabe, i nieprofesjonalne, że wstyd. Amatorszczyzna na pierwszej linii, zero doświadczenia. Nie dajcie się zwieść pozytywnym opinią, bo albo pisząc to człowiek jest tak samo nawiedzony jak pani fryzjer, albo ona sama pisze sobie opinie (podkreślam opinia dotyczy fatalnego cięcia włosów.) a cena pożal się Boże - widzisz i nie grzmisz. 

Jak można wykonywać usługi fryzjerskie nie mając o tym zielonego pojęcia, ja bym radziła zgłosić się do programu może "Ostre cięcie" 🤣 choć oni to by ręce załamali, i z mety to pozamykali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×