Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba tooooo

Czy Was też tak wkurza jak po stosunku cały dzień wypływa z was sperma?

Polecane posty

Gość chyba tooooo

Wiem, może i durne pytanie, ale kochamy się z mężem w zasadzie codziennie, zawsze przed spaniem i potem się idę umyć, bo inaczej czuję, że non stop wypływa za mnie sperma. Rano wstaję i co? Do południa praktycznie po trochu wypływa sperma. No szlag mnie trafie. Czuję non stop jej zapach, czuję mokro :( Zmieniam wkładki, znów to samo. Czy to mój mąż ma tak dużo spermy, jak jestem jakoś dziwnie zbudowana, czy wy też tak macie i Was to wnerwia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to naturalne
Chyba, że problem dotyczy seksu oralnego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie niby ma się podziać
jeśli nie wypłynąć? Zamiast się tylko "umyć" po baraszkowaniu z mężem, wejdź pod prysznic i wypłucz pochwę i nie będzie kłopotu. Chyba, że masz jakiś stan zapalny i to wcale nie sperma ci wypływa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tooooo
Nie chodzi o seks oralny i nie, nie mam stanu zapalnego. Tylko wlaśnie czemu ta sperma nie wypłynie jakoś od razu, tylko cały dzień muszę czuć ten zapach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie niby ma się podziać
bo chyba masz mięśnie, które zaciemniają wejście do pochwy, a nie zwykłą dziurę :) Dziwisz się jakbyś nie znała swojej budowy pochwy i miała 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie poprostu nie myjesz po stosunku potem smierdzi ci pipa sledziem zganiasz na facetow a nie myslisz nad tym ze ty sie nie myjesz a to faceta odstrasza czujac sledzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochwa jest organem
samooczyszczającym się i wszystko z niej wypłynie - właśnie gdyby zostawało w środku to mogłoby być "nie teges" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na szczescie nie mam
takiego problemu - wyplynie raz a dobrze i po problemie. Po stosunku siadz na muszli i mocno sie napnij, powinna wiekszosc wyplynac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfds
nie pozwol mu konczyc w srodku tylko niech konczy w twoich ustach .. Wtedy nie bedzie tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyINreddd
my kochamy sie zawsze rano i wieczorem i jak wyplywa mi sperma to mój męzczyzna dostaje odemnie smsa w ciagu dnia,strasznie mnie to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie nic nie wypływa
może dlatego, że mam tyłozgięcie, nie wiem. czuć zapach, to prawda, czasem osrobinę wilgoci, ale mnie to nie przeszkadza. przypomina mi o seksie, o tym że we mnie skończył, że jestem jego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele30
Autorko, mam dokladnie ten sam problem. pol dnia to wyplywa i cholernie mnie to irytuje. Dlatego wole zeby skonczyl na moim brzuchu dzieki czemu nie mam powodzi miedzy nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży mózg mały mały
kobiety a nie słuszeliście o minecie niech wyśśe z was to co wpłyneło tzn. minetka na stojaco spróbujcie zazdroszcze facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaa
Mojego faceta nauczylam spowrotem wciągać sperme do siurka. I mam czysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży mózg mały mały
a jak mu rozsadzi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu dobrze napisał
też po stosunku siadam na muszli i "wypieram" to siebie :) większość wylatuje a reszta ewentualnie wycieknie w nocy na wkładkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tooooo
Najdziwniejsze jest to, że gdy kochamy się analnie i mój mąż się spuści we mnie, to robiąc kupe czuję jak mi ta sperma śmierdzi a potem cały tyłek jedzie kupą oraz jego wydzieliną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży mózg mały mały
a może ta przepychaczką do kibli sie przepchajcie ona ssa może wam coś węch szwankuje facet wam dobrze zrobiłi wam źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazlem te strone zaciekawila mnie jeżeli caly dzień wam sperma wycieka to chyba wiadro musieli wam tam wlac bo jakos mi niewycieka chociaż dość sporo gości mnie posowa i za każdym razem spuszczają się do srodka,nieczuje nic pozatym mam na sobie pamersa jak klade się spac i rano się budząc mam go wypełnionego kupa chyba we snie to robie bi nic nieczuje dopiero rano jak się obudze czuje ze pielucha mi ciąży no i trochę szczypie w pupe wyskakuje z lozka i do łazienki sciagam wszystko biore prysznic kremuje wszystkie miejsca zwłaszcza pupe zakładam czystehgo pampersa rajtuzy i reszte ciuchow i ide do parku zdrojowego w wiadomych celach acha zapomniałem napisac jestem gayem niektórzy mowia ze c***a jestem narka ide pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Użyj odkurzacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remlwoez
 

Ty sie poprostu nie myjesz po stosunku potem smierdzi ci pipa sledziem zganiasz na facetow a nie myslisz nad tym ze ty sie nie myjesz a to faceta odstrasza czujac sledzia

No już lepszej rzeczy nie slyszalem  Wyraźnie pisze ze się myje. Czemu mm wrażenie że jesteś facetem? Zmień burdel skoro masz takie przykre doświadczenia 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monitta

Ponoc sperma wypływa od razu. A to co leci w ciagu dnia to nasza wydzielina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×