Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zebka

chłopak chce mnie zostawić

Polecane posty

Gość zebka

byliśmy razem 2 lata. zawsze razem, jak się kłóciliśmy to staraliśmy sie oboje załagodzić sytuację, widac było ze mu zależało. ostatnio przez miesiąć wszystko się pieprzyło powiedział mi że z jednej strony bardzo mnie kocha, a z drugiej chce sprobować czegoś nowego. postanowilismy jednak to ratować, ale juz nic nie jest tak jak było. co mam robić? być z nim mimo świadomości ze chce czegoś nowego, czy konczyć i układac życie na nowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the way is shut
paplanina...kiedy ty sie dziewcze nauczyc ze im sie nie wierzy w to co mówia a w to co robia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneee
zrob mu niespodzianke i rzuc go pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the way is shut
a ty chcesz sprobowac czegos nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamohiro
Ambaras w tym, żeby dwoje chciało na raz. On nie chce. Więc? Możesz go rzucić pierwsza albo czekać, aż on rzuci Ciebie/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the way is shut
a ty chcesz sprobowac czegos nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmina
....jeśli on jest na tyle głupi, że chce cię rzucić, to Ty bądź na tyle mądra by mu na to pozwolić....(znalezione w necie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebka
sama nie wiem czy chce czegoś nowego. nie można tak przestać kogoś kochać po spędzeniu kilku lat razem. najgorsze jest to że jesteśmy razem w liceum, na dodatek w jednej klasie. nie wiem czy bede dała rade codziennie na niego patrzeć. wiem ze ludzie mają w życiu większe problemy, może kiedyś bede się z tego smiała, teraz jednak jest to dla mnie dość ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×