Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Jest nadzieja, że Partia Palikota będzie w koalicji i wtedy...

Polecane posty

... może wreszcie przeforsują rozdzielność Kościoła od Państwa. Nareszcie klechy przestałyby wpieprzać się w politykę prorodzinną. Więcej rodzin będzie miało szansę na własne potomstwo (in vitro) itd. Na przykład w Czechach jest ok 65% deklarujących ateizm i 5% katolików i tam większość decyzji należy do osób świeckich a nie do duchowieństwa. (mądrzy ludzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dregdregdegt
INVITRO TO NEICH SE SAMI ZAINTERESOWANI OPLACAJA, JA NIE ZYCZE SOBIE by z mojej kasy bylo to oplacone. Nie ma na chorych na raka i innych a na to kasa jest , wolne zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahh
Mialam glosowac na Palikota, ale jesli chce wejsc w koalicje z PO to juz mu podziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
wymarzona koalicja to PO-RUCH PALIKOTA -SLD i wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruffkavmala
do dregdregdegt idąc twoim tokiem rozumowania - jeżeli ktoś palił papierosy i ma raka płuc niech zdy6cha bo sam sobie zapracował jeżeli ktoś ma chorobę wieńcową - pewnie żarł za dużo i niech teraz zdycha na zawał chorzy na cukrzycę - jak wyżej. Ludzie skąd tacy durnie się biorą? Nie wiesz cieciu ( cieciówo) że CORAZ WIĘCEJ LUDZI MA PROBLEM Z PŁODNOŚCIĄ? To skutek m.inn. skażenia środowiska. Zamknij pysk i lepiej zamilcz. A ja pop5rę Palikota. W tej zatęchłej polskiej polityce trochę świe4żego powietrza się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ajkie to świeże
powietrze wnosi palikot :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajeczyna na rece
ale z was ignorantki :O przeciez Plaikot to PO!!! ludzie!!! TV i propaganda was ogłupiła całkowicie haha zal mi was glupie pizdy!!!!!! oni tylko na to licza by Palikot przejąl czesc glosow ludzi ktorzy wahają sie miedzy innymi prartiami po to aby miec z kim tworzyc koalcije, durne cipki jestescie zalsone:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruffkavmala
może pogoni czarną swołocz od moich podatków i będzie patrzył na łapy tym przygłupom w sejmie. Palikot dorobił się majątku a Kaczyński - czy on i jego banda umieją COKOLWIEK ROBIĆ? I ONI mają dysponować państwowym budżetem?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ajkie to świeże
nie pogonił będąc w partii rządzącej tym bardziej tego nie zrobi bedąć pionkiem w jakieś partyjce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavio Briatore
Marian Palikot, ojciec Janusza Palikota, w czasie II WŚ był szmalcownikiem i za pieniądze wysyłał polskich Żydów do Majdanka i Auschwitz. Marian Palikot uciekł z Biłgoraja na całe dwa lata, a bezpośrednią przyczyną tej ucieczki, była identyfikacja szmalcowników przeprowadzona przez żołnierzy polskich, na rynku w Biłgoraju. Marian Palikot był alkoholikiem i przyczyną jego śmierci było przysłowiowe „zapicie na śmierć. Nieprzytomnie pijany Marian Palikot zmarł na chodniku. Janusz Palikot był świadkiem śmierci swojego ojca Mariana Palikota i nie udzielił ojcu pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek Zesrał
Mam nadzieje że ten ruch tego skretyniałego oszusta o wieśniaczej fryzurze, sepleniącego nie wejdzie do sejmu. Dość kompromitacji mamy z rudym safandułą i rezydentem bulem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień na dźwięczne nazwisko
a teraz zażyj tableteczki prezesa, bo cię w kaftanie zabiorą do Tworek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxoxoxss
a w firmach Palikmiota pracuje kilku eSBeków 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet może byc ciekawie
i na pewno lepszy PORUCH, niż POPIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek Zesrał
Palikot to jebany Sbek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja słyszałem że
tusk z niesiołowskim i palikotem założą nowy ruch CHrześcijańska Unia Jedności. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie wy macie rozum
i polska jak pogoni kk to bendzie miodem i mlekiem płynaca czemu supermarkety nie płaca podatku to jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli rzad zacznie
przesladowac kk to wybuchnie wojna domowa jak w hiszpani i meksyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet może byc ciekawie
myślisz, że teraz ludzie są tak głupi, żeby zadawać się w walkę z wiatrakami, jak durni Hiszpanie, wystarczy, że tak jak proponuje Palikot, Kościół Katolicki potraktować jak partie polityczną, bo co tu dużo gadać, jest to doskonale zorganizowanie partia polityczna z przywilejami takimi, że nawet najbardziej zaangażowani komuniści, nawet marzyć nie mogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli rzad zacznie
a ty myslisz ze Palikot na tym poprzestanie jak chce krzyże niszczyć a Jan Paweł mówił by bronic krzyże Ojczyzna wasza będzie wolna od ucisków wrogów zewnętrznych, ale jq opanują wrogowie wewnętrzni. Przede wszystkim starać się będą wziąć w swe ręce młodzież szkolną i dowodzić będą, że religia w szkołach niepotrzebna, ze można ją zastąpić innymi naukami. Spowiedź i inne praktyki religijne, kontrola Kościoła nad szkołami zbyteczna, bo ścieśnia myślenia ucznia. Krzyże i obrazy religijne ze sal szkolnych będą chcieli usunąć, aby te wizerunki chrześcijańskie nie drażniły żydów. Przez młodzież pozbawioną wiary, zechcą w całym narodzie wprowadzić niedowiarstwo. Jeżeli naród uwierzy temu i pozbędzie się wiary, straci przywróconą ojczyznę. - Niechże tedy ojcowie i matki zwracają uwagę na szkoły. Niech protestują przeciwko usuwaniu wizerunków religijnych ze szkoły i przeciwko nauczycielom dążącym do zaprowadzenia szkoły bezwyznaniowej. - Nauka bez wiary nie zrodzi Świętych ani bohaterów narodowych. - Zrodzi szkodników - módl się o dobrą chrześcijańską szkołę". a tu ciekawa wypowiedz kobiety jak młodziesz jest ogłupiana http://crusadenr.com/index.php?option=com_hwdvideoshare&task=viewvideo&Itemid=300&video_id=149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anya rybykkk
buahaha. no nie :D tego to jeszcze nie bylo :D jakim trzeba byc debilem zeby glosowac na tego paskudnego ciecia :D trzeba miec stwierdzona zaawansowana chorobe psychiczna lub guz mozgu w ostatnim stadium zeby takie brednie pierdolic. kasy nie ma na nic, podatki rosna jak chuj, panstwo staje sie coraz biedniejsze bo tuski i inne lachy wszystko wyprzedaja i rozpierdalaja, nie ma pieniedzy na leczenie chorych dzieci i ludzi chorych m.in. na nowotwor, szpitale beda prywatyzowane, sluzba zdrowia ma coraz mniejsze pensje a oni zamiast na to przeznaczyc pieniadze, chca aby z naszych podatkow oplacac czyjes zaplodnienie. nosz kurwa. mlode osoby aby miec na leczenie na raka musza oglaszac sie do fundacji itp bo panstwo kasy nie ma aby zainwestiowac w ich leczenie ktore RATUJE ZYCIE a oni kurwa chca aby zamiast na pomoc dla nich, podatki przeznaczyc na jakies jebane in vitro. nie jestem przeciwniczka tego, wrecz przeciwnie ale niech kazdy w takim ubogim panstwie placi za to z wlasnej kieszeni. kasa z podatkow powinna w pierwszenstwie isc na ratowanie zycia a nie na pierdoly. jest tyle biednych dzieci z bidulow wiec nie majac kasy na invitro niech zaadoptuja jakies biedne dziecko. poza tym brak plodnosci bierze sie z tych swinstw ktore wprowadzaja wasi idole jako produkty zywnosciowe(jak wprowadza GMO wasi POpaprancy to kazdy bedzie bezplodny i chory na raka). w sprawie kosciola racja ale reszta jest o chuj potluc. palichujom, POkemonom i czerwoniakom w pierwszej kolejnosci mowie stanowcze NIEE. moherom i fanatykom w drugiej.a ich elektorat mam za NAPRAWDE PIERDOLNIETYCH I UBOGICH UMYSLOWO SKURWYSYNOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie jestem za palącym kota ale jeśli mam wybrać przy braku środków między leczeniem raka a narodzinami dzieci to wybieram dzieci mój ojciec umarł na raka ja też umieram mam góra 4 miesiące życia szkoda zachodu dla mnie dzieci! może im się uda, oby " Znam kilkanaście metod na raka:classic_cool:.Większość z nich ma niewyśrubowaną cenę:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
doskonale :) jestem za koalicja PO- RPP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś nie chce żeby klechy wtrącały saię do polityki nich mnie poprze:classic_cool:.Ja co prawda nie przewiduję rozdzielności kościołów od państwa ale zależność kościołów od władzy polskiej:classic_cool:.Prezydent by był głową wszystkich wyznań w Polsce:classic_cool:.Poza tym jestem przeciw gmo i tp. idiotyzmom z ue i usa:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anya rybykkk
aa i jak kiedys nadejdzie dzien apokalipsy czyli wygranych wyborow i koalicji po, rpp i sld to bede drugim belikiem czy jak tam temu norwegowi bylo na imie ale nie bede mordowac niewinnych arabkow czy innych ciapatych a elektorat tuskolandii i ich idoli :D jak patrze na ryj palichuja to mam goodbye appetite z automatu :) postanowilam nie zrec slodyczy bo moj zolad to nie smietnik i gdy najdzie mnie chetka na czekoladke czy inny smakolyk to wlaczam sobie palikoty i odrazu znika mi laknienie na pare dobrych godzin :D naprawde nie wiem co gorsze :pedofile w sutannach i zlodzieje w habitach czy czerwone i krzywe, sprzedajne mordy. wszystko siebie warte i wszystko powinno przejsc przez hitlerowski komin zamiast tych biednych zydkow :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anya rybykkk
mi wpierdalanie sie ksiezulow do zycia tez wkurwia i ten ciemnogrod i zamet ktory sieja ale mam w dupie ich gadki i robie swoje tj aborcje, antykoncepcje, uswiadamianie spoleczenstwa i nie latam do kosciola i nie daje w lape czy na tace. ale wkurwia mnie tez pomysl na panstwo ktore jest przeznaczona jedynie dla burzujow i bogaczy czyli mega wielkie podatki, wszystko sprywatyzowane, brak szans na wybicie i wyksztalcenie normalnych badz biednych ludzi, brak szans na godziwe warunki pracy i jaka kolwiek prace dla masy osob, brak szans na pomoc medyczna i pomoc medyczna na poziomie dla kazdego, przecietnego czlowieka ktory nie jest burzujem i nie ma firm czy zyskow przekraczajacych 10 tys miesiecznie. i w takim i w takim panstwie nie chce zyc. wkurwia mnie tez takie oszczedzanie na sluzbie zdrowia przez co lekarzse i pielegniarki nie maja godziwego wynagrodzenia a i pacjenci nie maja szans na leczenie bo wszystko poprywatyzowane i kolejnki takie jak za komuny do jakiej kolwiek uslugi medycznej. do tego pragnienie jebanego GMO ktore bedzie przeznaczone dla biedoty a burzuje beda wpierdalac normalne, zdroqwe rzeczy a przecietny czlowiek nafaszerowana chemia i substancjami rakotworczymi trucizne. takiego panstwa nie chce i debilom ktorzy na takie panstwo licza proponuje zrobic przeswietlenie czaszki bo smierdzi mi to dorodnym rakiem mozgu najgorszego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
anya rybykkk jak tak sie boisz dna apokalispsy to po prostu sobie strzel w łeb i tyle :D mozesz juz dzis bo ten dzien sie zbliza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wystarczyło popatrzeć wczoraj na osobę (bo nie wiem jak inaczej TO nazwać) która była w tvn24, z list Palikota... Bleeeeee :o Nie mam najmniejszego ochoty na bycie reprezentowaną w rządzie przez takie osobniki :o Kto oglądał, wie o czym mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×