Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KC1

Zakażenie Helicobacter

Polecane posty

Gość KC1

Witam Jakiś miesiąc temu dopadły mnie nudności (w sumie to już wcześniej coś mnie brało bo co zjadłem to zaraz biegunka), tak więc zwolniłem się ze szkoły. Jak to człowiek myślałem ze przejdzie ale nie chciało więc udałem sie do lekarza dostałem Anesteloc i Metoclopramidum. Brałem to tydzień ale nie przechodziło może troszkę najgorzej było jak się zdenerwowałem. Więc ponownie udałem się do lekarza i dostałem skierowanie na gastroskopie. Do tego doszły jeszcze dziwniejsze objawy tj. zawroty głowy, dziwne uczucie w głowie, czasami dreszcze ale takie jakby wewnętrzne i niekiedy drętwienie rąk w pozycji siedzącejczęsto pojawiające sie z ninacka lub w stresie. Żaś po jedzeniu lub gdy byłem głodny dziwne kłucia pod prawym żebrem. Udałem się na gastroskopię która nie wykazała żadnych zmian tylko obecność H.pylori w teście ureazowym. Dziś udałem się do lekarza ponownie dostałem antybiotyki i sposób dawkowania (Duomox i Metronidazol oraz dalej Anesteloc), dla pewności przedstawiałem swoje dolegliwości jeszcze raz ale jak o ścianę. Więc mam pytanie czy wyżej opisane objawy może powodować HP, czy może jeszcze co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogą moga
poza tym test ureazowy się nie myli. Helicobacter powoduje poważne zapalenie błony śluzowej żołądka, więc objawy sąbardzo niemiłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też to mam i niestety po antybiotyku nie przeszło dalej mnie męczy , podstawa to dieta zero smażonego , zero słodkiego żadnych kaw ,używek typu alkohol piwo wino , bez białej mąki bez surowych owoców i warzyw a jaki masz język?taka dieta przynajmniej 3 miesiące i tak samo ten anestelog bedziesz brał jeszcze długo na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KC1
A nawet nie zwracałem uwagi na język. Ale powiem że już trochę lepiej dietę staram się trzymać ale wiadomo czasem się czegoś chce i nie można sobie odmówić. Zastanawia mnie tylko jedno czy ta bakteria może powodować aż takie objawy objawy ja rozumiem biegunka itp. Ale dziwne uczucie w głowie tak jakby pełności i zawroty głowy szczególnie po wejściu do pomieszczeń ale to też nie zawsze tak się dzieje mam też takie coś jak nadwrażliwośc na niektóre dźwięki np. Stukanie itp. Czy to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×