Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Znaffca

Ehhh ta dzisiejsza technika...

Polecane posty

Wczoraj był dzień chłopaka i tak sobie porozmyślałem trochę przy tej okazji i oto moje wnioski... Internet i komórki okropnie rozleniwiły ludzi... Może to i głupi przykład, ale na pewno każdemu znany. Z okazji wczorajszego dnia chłopaka gdzie się nie weszło np facebooka, wiele kobiet pisało na tablicy życzenia, ale oczywiście z dopiskiem "dla wszystkich panów"... Nawet jak jakimś cudem dotarł SMS, to na 95% był to wierszyk z netu wysłany do wszystkich z listy... I to nie tylko przy tej, bo przy większości okazji typu urodziny, imieniny, święta itp tak jest... Aż trochę tęskno do czasów gdy tych dóbr nie było... Wtedy przynajmniej ktoś wpadł z dobrym ciachem, złożył życzenia a teraz wyśle emotke "/" albo " :**** " i happy... Choć z drugiej strony gdyby nie Internet to wielu fajnych osób bym nie poznał. Część ludzi znam tylko z virtuala i pewnie ich nigdy w życiu nie zobaczę na żywo... ale są też tacy, z którymi miałem do czynienia wcześniej "na realu", ale jakoś tak wyszło że to w sieci się ujawnili i dzięki temu odnalazłem ich ;) Trochę taka droga na okrętkę ale co tam :D Gdyby nie portale społecznościowe pewnie nie znałbym ich do dzisiaj :) Czyli z jednej strony fajnie, ale z drugiej trzeba uważać żeby się w to życie wirtualne za bardzo nie wciągać... A jak Wy uważacie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytdtyddd
gdyby nie net to twoje skrzywienie wiesz w jakiejs branzy dewiacyjnej by nie bylo tak rozciagle :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×