Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

izus, naelko, dziewczyny - nie siedzialam w ukryciu i nie odpuscilam o nie jeszcze nie teraz najpierw zwale ten tluszcz a potemm moge odpuscic. Kiedys pisalam ze za dnia nie mam mozliwosci pisac bo w pracy pozakladali cos na kompy i wszystko moga zobaczyc a w domku wieczorkiem dopiero a wczoraj bylam na randce:) i juz potem nie wyciagalam laptopka. Melduje że waga wrocila do stopki z czego bardzo sie ciesze bo juz w tamten czwartek przekroczylam 65 i juz widzialam jak dobijam do 70 a ta dietka toji bardzo mi odpowiada i juz coraz lepiej wychodzi mi to nie łaczenie i nie picie podczas posilkow i oby to utrzymac jak najdluzej to moga byc naprawde fajne efekty. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i walczymy walczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się i ja wieczorową porą :) po 45 minutowym pedałowaniu :D dziś dietka ładnie utrzymana (jogurt z dodatkami, jabłko i dwie mandarynki, ziemniaki z bigosem pieczarkowym, jajko z ogórkiem konserwowym i oliwkami) do tego herbata i kawa (oczywiście bez cukru) :) mam nadzieję że wy również byłyście grzeczne ;) pozdrawiam i życzę dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej nie zmiescilam sie wczoraj , bylam padnieta , Pozdrawiam wszystkie wspoldietujace , u mnie waga 200 gr wiecej ,mimo ze nie grzesze ,dzis serek wiejski , jajko , salatka pomidorowa i kilka plastrow lososia wedzonego . Pewnie ma to cos wspolnego z tymi hormonami itp , bo taka podpuchnieta jestem , ubrania nie sa ciasniejsze , wiec spokojnie czekam ,az sie wszystko ureguluje, tylko to naturalnie wkurza , malo co nie zaproponowalam rodzinie mc donalda , choc normalnie nigdy tam nie jadam :) Paseczki wstydz sie za batona , zeby to jeszcze jaki balisto sugar free , ale takie mordoklejstwo :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalyscie o tej diecie nielaczenia , no wiec u mnie to niefunkcjonowalo , i tak jem bardzo nieprzetwozone jedzenie i zwykle po jednym rodzaju na raz , wiec to chyba nie takie oczywiste , by wystarczylo by tracic kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczeta :) Naela --najwazniejsze to zdrowie,tez wszystko widze w czarnych kolorach i mmam podobna myslenie jak ty przed kazdym badaniem,Ogolnie to jestem wielka panika i tchorz, Ciesze sie,ze jest dobrze:) kasia_68 -tez juz byla na takich prochach,dawdno,ale jednak-wiem o czym mowicz!!!!Wszystko bedzie dobrze,trzymaj sie a psycholog to naprawde "dobra rzecz" idz ,mapewno pomoze.My kobietki jestesmy biedne jak dopadnie nas ten okres przekwitania:(,coz sila wyzsza! marzencia70 -ale ty masz dziewczyno kondyche!!!::) Ja jesli jezdze na moich pedalach to gora 25 min. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz:D U mnie dietkowo bez zmian,wlasciwe dobrze,ze nie przodu:) sniadanie -2 jaja na miekko i pomiddrek. obiad-planuje jakas salatke kolacja???? Acha,chaialam wam powiedziec,ze w sobote na 10 dni wyjezdzamy do POLSKI DO Ustrona w gorki.Nasz pierwszy zimowy urlp i naprawde juz za wami tesknie bo mam swiadomsc,zae 10 dni nie bede miala z wami kontaktu:( Juz mi sie chce plakac:(:(:( Poki co to do sobotki mormalnie:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ... izuś - ja byłam w poniedziałek ,.... marzencia podziwiam cię za wytrwałośc w pedałowaniu -ja dużo spaceruję ;) ,..... naela tez ci zdrowia życzę, a powiedz czy później robiłaś badania kontrolne, bo to świństwo potrafi się zaczić w organizmie a później ze zdwojoną siłą uderza .... kasia dobry psycholog naprawdę może pomóc i dobrze, że maentalność się nam zmienia i korzystamy z ich pomocy ....serene z ty moze wybierz się do ginekologa da coś na wywołani.... dietkowo u mnie to ok ;) innego wyjścia nie mam, właśnie wcinam brokuły z serem ba łkańskim, sosem jogurtowo czosnkowym i słonecznikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie bo z tym rowerem to jest tak, że nie koniecznie mi się chce codziennie ale skoro go dostałam to mus korzystać, bo by się chłopaki moje obraziły że oni się tak dla mnie postarali a mnie się nie chce pedałować :) a mąż to by zaraz zaczął psioczyć że najpierw trułam o rower a teraz stoi nieużywany :) no do tego to nie mogę dopuścić :D choć nie wiem co jest bo dietę trzymam na rowerze pedałuję a waga zamiast w dół idzie w górę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) co u was ? mnie dobija ta pogoda pada i pada ( a z pieskiem trzeba wyjsc , nie ma zmiłuj sie:),, snaidanko podobne do wczorajszego a reszta w planach ( dzis jeszce ta kolacja o ktorej pisalam wczesniej ) :) wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :) polowa stresu za mna dostalam wresczie @ po tak dlugim zcasie a juz myślalam o najgorszym ; ale uffff moz enie bede miec chociaz tego stresu zwiazanego z @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i waga pewnie temu stala w miejc=scu zwaze sie po @ wponiedziąlek i wtedy zobazce ile mam tej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Serene ja też dostałam@,ale dobrze że jest jak nie bedzie to będziemy się martwic:) Judytko uchyl rabka tajemnicy z randki,którego wybrałaś?Marzencia pedałuj,pedałuj ,ja to leń na cwiczenia ostatnio to trochę na biust,bo mi leci,zresztą zawsze jak mi waga szla w dol to i biust malał. Olensja zdrowia i powodzenia na egzaminach:) Izusia ty masz już ładna wagę Naela ,dobrze ,że wrócilas dużo zdrowia I dla wszystkich-powodzenia w dietowaniu:) Robię własnie pizze z pieczarkami dla domowników i dla mnie też,dzisiaj zaszaleje a co mi tam,wynagrodzę moje niedysponowanie. Pozdrawiam z pochmurnej i dżdżystej małopolski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej toja to swietnie ze tez dostaals@ :) pozdrawiam :) wpadalm na chwilke bo robie salatki na kolacje ( po przepis )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miotla do sprzatania
widze zgrany topik! moze warty przylaczenia?:D MOzna czy nie mozna!!!!!!!!!?????????? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groba bambaryla
Hej8czesc] Jestem zdesperowana!tyle waze ,ze wstyd mi napisac.Wy,to takie chudzinki,ze naprawde nie wiem z czego sie odchudzacie:D Boze wzrost 170 i 65 wagi-Z czego tu sie odchudzac i jeszcze przy tym tak narzekac i lamentowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groba bambaryla
co to topik chudzinek???????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wazne ile za duzo , wazne ze stracic trudno , a waga wadze nierowna! Dziewczyny , tak sobie eksperymentuje z tymi hormonami tarczycy , biore 4 dzien i dzis czulam sie taka glodna ,ze mi sie zoladek do plecow przylepial , przypomnial mi sie sernik taki z jakies strony Dukana : tylko serek 3 jajka , 2 lyzki otrab i fuj slodzik ,no ale raz przymknelam oko , no i sie napchalam , ale tluszczu i kalori w tym co kot naplakal wiec mozna -no i tak se pomyslalam , jak nas na slodycze ciagnie , to mozna cos na slodko dukanowego wchlonac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha , zdecydowanie nowa wage potrzebuje , ta moja szaleje juz od dluzszego czasu i zaczynam jej niewierzyc i tak zawsze musze odliczac 7 , 4 kg , bo nie da sie wyzerowac ;) Paseczki ,a ja Ci zazdroszcze tego urlopu , ja moj tydzien spedzilam u boku kaszlacego, smarkajacego ,plujacego meza w Wohnzimmerze , masakra :( :( :( Marzencia ,Judytka , Alania ,Izus , kobitka tata , serene,toja ,Olensja ,kasia ,Naela - buziaczki wam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawapremium
topik jak topik,wlasciwie tez niesprawiedliwy,omijacie czesto niektore osoby.smutne ,ech..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa bezkofeinowa
my kawy trzymajmy sie razem:D tez widze ta niesprawiedliwosc,niektore dziewczyny sa zupepnie pominiete!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa rozpuszczalna;D
witam kawki:) Jestem tego samego zdania:D e tam.......niech pisza sobie,zalozymy swoj topik,gdzie wszystkie bede rowne;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ sniadanko- 2 plastry szynki 1 plasterek serka zotkego kawka niestety waga podskoczyla 200 gr do przodu:( Dobrze ,ze tylko tyle:D Od dzis jeszcze zaostrzam wszystko::) Buziaki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, nie krytykujcie na starcie, tylko przyłączcie się, trochę popiszemy i zobaczycie jak się będziecie u nas czuły? Zapraszamy! Ja sama tu piszę i odchodzę i znowu wracam, jak to w życiu. Zdrówko mi szwankuje a za tym dieta w kąt idzie i czasami nie chcę biadolić innym więc nie piszę, ale co by nie mówić atmosfera tu jest fajna. Ja nie piszę na innych topikach więc nie wiem jak jest, ale fakt, że tutaj jest nas dużo i chyba trudno zawsze do wszystkich się odnieść co tu piszą. Wczoraj byłam na kolejnym badaniu jest ok, więc nie wiem dalej skąd te dolegliwości bólowe? Jeśli chodzi o dietkę, to obecnie nie mam konkretnej w planie tylko raczej jeść z umiarem i unikać słodyczy, próbuję troszkę się ruszać ok. 30 min i zobaczymy. Chciałabym zejść do 68kg ale jak będzie 70 też będę zadowolona. Pozdrawiam! Mon cheri to chyba razem sobie wagę nową sprawimy. Moja niby jest ok, ale chciałabym mieć taką elektroniczną z bajerami a mam zwykłą i czasami te 0,5 kg to tak rożnie się waha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balinik2012
smieszne,niektore z wacs chude jak szprychy i sie odchudzaja? po co ,zeby denerwowac te, ktore maja toche cialka!;) Pozniej wielkie opisywanie ,ze z 65,czy z 63 schudly na 60 przy wzroscie 170 Zalozcie sobie topik chudasow i tam sie chwalcie ile macie jeszcze do zzucenia. Pomyslcie nad tym ,bo odchudzanie polega na zlikwidowaniu naprawde zbednych kilogramow.Tylko niektore na tym topiku maja tego problemu,ale powtarzam troche!!!,a reszta.........brak slow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZAPKA NA GLOWE
nie wiem,nie wiem musze sie zastanowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malalejka113
trzymajcie sie laski-ten toik jest spoko!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×