Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

Gość paseczkikrropeczki
Hallo!:) Tyle sie napisalam i wszystko poszlo w,,,,,,,,jak ja tego nie lubie!!!!😠 Wiec krociotko teraz. -serene63 -zjedz pare migalow tych suchych i moga byc ze skorka,gwarantuje -pomoga!:D Witam pozostale dziewczyny powracajace powoli do coodziennosci!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paseczkikrropeczki
widzisz serene63 znowu byki!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie was wszystkie mocno, stopke wyczyscilam jest waga dzisejsza, izus sie ciesz bo ja przekroczylam wage te co zaczynalam tu z wami ale teraz tego nie widac i zaczynam od tych niesczesnych 64 z haczykiem. Ale dzis jestem z siebie dumna - zero slodyczy było, prawie zero podjadania bo teraz siedze w kuchni z laptopkiem i zjadlam jajko i plaster sera zoltego, ale oparlam sie salatkom, pierniczkom, kiełbasce mnicha (jeszcze lepsza niz podwawelska:) ) aby tak dalej. Wam dziewczynki tez zycze silnej woli i do kutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś dietowo OK, wytrzymałam cały dzień grzecznie, ale rowerem nie pojeździłam bo mi czasu brakło, za to zrobiłam prasowanie :) to też chyba się liczy jako wysiłek :P dobrej nocki życzę i oby jutro był dobry dietowy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki u mnie na wadze w sumie tak samo, w swieta przez chorobe schudłam, potem znowu przybrałam a teraz norma, staram sie mniej jesc a czesciej zeby zołądek do mnijeszych porcji przyzwyczaic. niestety jestem na L4 do czwartku, choroba się ciągnie i ciągnie, masakra jakas, ehhh. spokojnej nocki, jutro skrobne więcej. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!:) Olensja -mam nadzieje,ze niebawem skonczy sie twoje chorowanie!;D POdobnie jak Wy ,jestem zadowolona z mojego dietkowanie juz w nowym roku.Jade w/g planu.Zero slodyczy ,malo tluszczy,staram sie jesc duzo baialego gotowanego lub dusznego miesa-po prostu nie objadac sie jak ja to czasem ptrafie:(:P Zycze milego dnia,ale napewno nieraz tu wpadne!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki:) Fajnie,że wszystkie po świętach wracamy tu:D Olensja życzę zdrówka ale choróbsko Cię trzyma,dzisiaj już zjadłam jajeczko,potem będzie jabłko a na obiad mam zupę pomidorową,od jutra zacznę jeździć na rowerze,bo dzisiaj mam kolędę,więc do wieczora będę czekać za księdzem. Izuś też Cię przytulam:D Wszystkim kochanym laseczką przesyłam buziaki i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Chciałabym schudnąć parę kilo,ale brak wsparcia,wszystkie tematy dietetyczne oblegane są przez dwudziestolatki,a wolałabym jednak z kimś w swoim wieku:). Mam prawie 50siątkę i do zrzucenia około 7 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo,Hallo!:) kpk -witaj:) To chyba rrafilas na odpowiednie forum bo mnie wiecej w podobnym wieku.Ja wtym roku dokladnie 30.06 koncze 50-tke.Noe powiem troche to przezywam,ale niestety nie mam na to zadnego wplywwu:(;(;(,aaaaaaaaaa szkoda!!!!!!!!!!:P Nanies swoja stopke i waczymy razem,w grupie lepiej smieszniej i przyjemniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! po wczorajszej przygodzie z kasza , nie jem dzis :( dzis 250 kcal uzbieralam , 3 wasy 1/2 pasztetu sojowego z pieczarkami, pomidorem kawa 2 w1 ;) i chyba sobie nie pojadlam , ale teraz pije kawe to moze bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! jadłam migdaly i pilam tez sok z surowego ziemniaka - pomoglo - dzięki :) dzis kaszy nie jem :) odrzucila mnie po tej zgadze ) dam sobie na razie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serene, a jak ty przyrządzasz tę kaszę jaglaną, ja się naczytałam kiedyś, ze zdrowa i sobie ugotowałam, ale miała posmak goryczki i mi nie smakowała. Czytała, ze trzeba przed gotowaniem przelać gorącą wodą, aby usunąć ten gorzki smak, ale nie pomogło, wiec dalej nie wiem... Kasia u mnie koleda była już na "trzeci" dzień Świat, strasznie się ksiadz pośpieszył w tym roku, zawsze była o wiele później, pomyślałam sobie oho, wcześnie zaczęli, zeby chyba zdążyć wszystkich oblecieć;) Sorki za ironię, ale nie mogłam się powstrzymać ;) Witak kpk. Z nami bedzie ci się przyjemnie dietowało. A co do wieku... dziewczyny kazda z nas ma taki wiek na jaki się czuje, wiec daty nic tu nie znaczą :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) To bardzo sie ciesze ,ze juz sie nie meczysz! Mie moge sie dzisiaj zabrac do jakiego kolwiek zajecia i tak popijam kawke i serf.po tych topikach!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć koleżanki :) wreszcie wróciłam na dobre tory żywieniowe :P wczoraj prawie że głodówka cały dzień była i dziś już waga lepsza i apetyt na śniadanie wrócił :) Więc rano był jogurt naturalny z dodatkami , teraz zajadam jabłko i pomarańczkę, o 14 serek wiejski a na obiad mam gołąbka z surówką . Pozdrawiam i życzę miłego dnia :) tak słonecznego jak u mnie ;) no i owocnego dietowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać Ja też powróciłam na dobre tory żywieniowe, staram się, jem częściej a mniej i własciwie chyba wszystko, no moze ograniczam słodycze, choc i tak za nimi nie przepadam. Na śniadanie zjadłam na kromki ciemnego chleba z pasztetem domowej roboty, zaraz wypije kawe i jade do apteki. Miłego dnia dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INKUSKA----------- JA GOTOWALAM ALE NIE MIALAM ZADNEJ GORYCZKI ( ZOSTALO MI TROCHE Z WCZORAJ I ZJADALM W JARZYNOWEJ ZUPIE ( SAMEJ NIE DAM RADY , PRZEZ TO ZE PO ZJEDZENIU WCZORAJ MIALAM NON STOP ZGAGE. za duza ilosc chybaa tez . ja wogole jej nie przeplukalam tylko wrzucialm do wody gotujacej , ( bo zapomnialam pzrzeplukac) i wogole nie byla rzadka , gotowalam ja 15 minut i byla miękka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za miłe przyjęcie:D. paseczkiikropeczki- przyznaję,ze ta 50siątka tez trochę mnie rusza,40stkę łyknęłam lekko;),teraz juz nie jest tak pięknie,ale od tylu jeszcze mozna zrobic wrazenie haha,więc dieta jak najbardziej. Tak naprawdę to w środku czuję się jak nastolatka,tylko rozumu trochę więcej:) Kaszę jaglaną lubię,ale z mlekiem,na ciepło,inaczej jeszcze nie jadałam.Próbowałam kiedyś z soją,czuję sie po tym jakby mnie ktoś napompował. Moja dieta to głównie wszystko co morskie ,nabiał i warzywa,nie jem prawie mięsa,no ale uwielbiam słodycze:-o i to mnie gubi:( Zaraz zrobię stopkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serene, hymm, może moja kasza była gorszej jakości?? Ale czytałam, ze ogólnie kasza jaglana taką goryczkę ma. Widocznie ty umiesz lepiej gotować :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotowalam ja normalnie chyba ze nie czulam goryczy , nawet sie zastanawialam ze wszedzie pisze ze jest gorycz a tu nic - ja kupilam taka 200 gr za 1.35 w czerwonym opakowaniu---- kasza jaglana stefik kiedys tez ja gotowalam ale wtedy jadlam z jogurtem to mogłam nie czuc tej goryczy , ale teraz tez sie dziwie ze nie czualm a zjadlam cala paczke samej bez zadnych przypraw przez caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZUS !!!!- prosba goraca do ciebie - czy jak bym wpisala ci kilka zdan o marcinie lutrze to bys to mogla po niemiecku napisac - prosze daj znac jak tylko bedziesz mogla - corka mnie meczy ale ja ni w zab z niemieckim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serene63 witaj. Widzę w Twojej stopce 63kg,wzrost 170 ,szczupła jesteś,chociaż rozumiem;),bo sama tez chciałabym zrzucić do 60sięciu,wtedy czuję się najlepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle wpisałam stopkę:D,kontrola czy się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w pasie 74 cm a chce miec 66-68 wiec te 3 kg to przez ten brzucholek ;0 moglby sie splaszczyc jeszcze troche ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie :) Wlasnie przybalam do domku i zjadlam piers z papryka,czsnkiem i przyprawami,Teraz staram sie nie uzywac sli tylko ziol- kpk -ja tez uwielbiam wszystkie owoce morza i to fajnie bi maja malo kalorii!;) Wcale Wam sie nie dziwie,ze checie wyzyc jescze mniej przy waszym wzroscie,ale ide Waszym przykladem i mysle,ze wlasnie zWasza pomoca tez w koncu na stopce pojawi sie 6?.???:)Co do tych przekletych slodyczy,to wylacznie im zawdzieczam to co mam im,,,,,,,,,? sobie oczywiscie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie :) Wlasnie przybalam do domku i zjadlam piers z papryka,czsnkiem i przyprawami,Teraz staram sie nie uzywac sli tylko ziol- kpk -ja tez uwielbiam wszystkie owoce morza i to fajnie bi maja malo kalorii!;) Wcale Wam sie nie dziwie,ze checie wyzyc jescze mniej przy waszym wzroscie,ale ide Waszym przykladem i mysle,ze wlasnie zWasza pomoca tez w koncu na stopce pojawi sie 6?.???:)Co do tych przekletych slodyczy,to wylacznie im zawdzieczam to co mam im,,,,,,,,,? sobie oczywiscie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×