Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

poprawilam stopke bo wzrost mialam maly 17 :) bede tu na mniej zrec i zdrowego odzywianai sb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene współczuję Ci z całego serca,wiem co przeżywasz...co do powrotu wagi,to ja też tak mam ,że w nerwach gubię momentalnie kilogramy,nie mam ochoty na jedzenie piję wtedy tylko samą wodę ale gdy stres już mija i co nieco się podjada wtedy kilogramy z mety powracają i to jest normalne,bo nasz organizm wariuje i robi zapas,bo nie wie kiedy co mu dostarczymy,każdy reaguje inaczej i każda z nas będzie inaczej gubiła i przybierała na wadze,od wczoraj czuję się napuchnięta po mimo jazdy na rowerze i trzymania odstępów jedzeniowych w ciągu dnia a dlaczego,bo za dwa tygodnie dostanę dni@ i na pewno waga moja pójdzie do góry ale nie robię z tego problemu,bo to jest normalne,zatrzymuje się woda i już ...:D Głowa do góry wszystko będzie dobrze i się unormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana z kawką w dłoni :):) śniadanko jak zwykle jogurt naturalny z dodatkami i zielona herbatka :)(może to i monotonne ale mnie smakuje i odpowiada) w weekendy zmieniam na tekturki z dodatkami :) potem mam w planach jabłko a potem serek wiejski ze szczypiorkiem, no i brak pomysłu na obiad ale jadę na zakupy po pracy to może sobie kupie jakieś warzywa na patelnie ;) no i mam silne postanowienie większego przykładania się do diety (muszę chyba poważnie zapoznać się z tym niełączeniem zwłaszcza jeśli chodzi o obiady) bo waga stoi już od dłuższego czasu (wiem ze to przez moje grzeszki) ale koniec z obijaniem się czas się zabrać poważnie za robotę ;) :P Pozdrawiam wszystkie topikowe koleżanki :) i życzę owocnego dietowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma miec rano tomograf, eeg , i badanie krwi jak bedzie wszystko okey to moze jutro lub pojutrze wyjdzie mam nadzieje . nie byl to wypadek samocj]=hodem ale szla na skroty i wpadla w jakas dziure i uderzyla mocno w jakies konary d, drzewo, dobrze ze nie wracala sama , i prawie zaslabla ale nie bylo zadnych wymiotow mam nadzieje ze bedzie dobrze dzięki kasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj.........kochana bylo cudoooooownie ,ale nie dietkowo!:( ,wiec zaczynam wszystko od nowa,ale nie zaluje!:P Moze mozna bylo inaczej,ale wszyscy jedlii pysznosci i ciagle.Ja i tak wybierala wszystko chudziudkie i leit,ale coz i tak weszlo :P wypoczelam natomiast bardzo,bardzo i to tez sie liczy!:D mam was i sie ciesze ,ze juz wszystko po staremu! jak u ciebie !!?????jak ma sie synek-odzywa sie ,macie czesty kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzencia tez dziekuje:) i od stycznia mam te dol;y stresy i znowu to , temu tak bladze nie chudne i sama nie wiem zcego sie chwycic , a to zle robie , wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam kontakt na gg skype i telefon ; on zadowolony to ja tez ; ale mam inny problem juz ( opisalam wyzej ) siedze tu i czytam pisze bo sie donerwuje jeszcze potem maja dzieciaki siostry pzrywiez na kilka godzin bo teraz szwagier jest ale potem musi byc w pracy a potem je odbierze no i pojade do siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz doczytalam wspolczuje i mam nadzieje ,ze wszystko bedzie ok,napewno! Jestem z toba pamietaj!,zreszta jak wszystkie i latwo powiedziec trzymaj sie ,ale musisz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem dam jakos rade musze dzieki paseczki. bolała ja glowa i dla pewnosci te badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie moje tak sie dzisiaj rozpisuje bo dopiero jutro do pracy::) Dzisiaj leniuchuje,ale tylko pod wzgledem wolnego,bo pod wzgledem dietki jest super,poniewazznowu przestzregam juz wszystkie zasady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie:) Ja tylko tak o sobie!!!!! dzewczynki naszego Tina zostawilismy na te 7 dni w punkcie weterynarii i wiecie jaki byl szczesliwy!:Dmial swoj pokoj i zakochal sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola 50-tka
Witam serdecznie:) Zalozylam swoj osobisty topik,ale niestety nikt nie zaglada do mnie!!!! Jest mi przytro ,wiec od czasu do czasu zajrze do was.Widze,ze tu sie cos dzieje.Mam tyle lat co w pseudonimie ,waze 77kilo.wzrost 168.To lyle o mnie!:) Nie gniewajcie sie,ze tu tak wtargnelam,moze zajrzycie tez do mnie,zapraszam:) acha jeszcze jedno-cel 70 moze byc 72kilo. Dzieki za wysluchanie i mam nadzieje,ze was nie zanudzilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczkikropeczki gratulacje zdolnej córci :) i oby tak dalej :) Wesoła 50-tka witaj w naszym gronie :) dziewczyny byłam dzisiaj pobiegać po sklepach i spotkałam fajna sukienkę na wesele (co prawda dopiero w kwietniu) ale kieckę można kupić już:) tylko że 44 jest na mnie dobra ale jest ze czarna ze srebrnymi dodatkami a mnie bardziej podoba się czarna z czerwonymi (zwłaszcza ze niedawno kupiłam sobie fajne czerwone buty) ale jest w rozmiarze 42 i zastanawiam się czy nie kupić tej mniejszej i mieć dodatkową motywację do odchudzania :P jak myślicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki gratuluję corki :) marzencia kup mniejsza bo schudniesz do kwietnia napewno, ja bym kupila 40 / 42 trzymam kciuki za was :) dzieciaki juz pojechały, z siostra dobrze jutro wychodzi - ulga uffff :) od jutra na spokojnie dietuje sobie :) dzieciaki troche daly mi wkośc :) ale fajnie bylo , pieklismy mufinki ( zjadalm 1 ) i robilismy galaretki kolorowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki wiekowo podobne Ja tez na diecie "mz" ale patrze rozsadnie na to moje chudniecie. Zaczełam od tego ,ze cwicze godzinnke dziennie smigam na orbitreku-no 1 dzien przerwy w tygodniu. Jem mniej ale polecam strone tabele-kalorii Zalogowałam sie i codziennie pisze iel czego jem ,waze i wiedze ile kalorii zjadam. Przy moim wzroscie i cwiczeniach waga lekko spada o 100 gr jak jem ponizej 1400 kcl ,jak jem od 1500-1700 stoi w miejscu jak wiecej , w weekendy zawsze do gory. Zmagam sie od grudnia i przez 1 miesciac nic nie zrzuciała ale nie przytyłam w swieta a nie powiem wtedy sie "obżreałam " sylwester rowniez . Dopiero od stycznia waga po malu spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj YORK- ja tez licze kalorie ale nie wiecej niz 1000 a teraz nawet do 800 od 15 grudnia jestem na liczeniu tearz waga stanęła i obcielam kalorie o 200 ale od jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene 63-fajna stronka jak czegos nie bedzie na tejn mojej (bo tam prowadze dziennik zapisuje godziny co jadłam i ile.Potem sobie ogladam) to napewno bede korzystała i tej stronki. Po mału do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam cel i sie nie poddam -a mąż mnie pilnuje))))) Pomaga wspiera, wybiera ,cwieczy razem ze mna .Daje mi duzo otuchy . Jak cwicze to mowi jaka juz leseczka z ciebie potem schodz a on boczki coraz mniejsze...choc do wylewnych nie nalezy -to tak pomaga.A nie powiem zalezy mi bardzo na jego zdaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze się York ze ci sie podoba stronka :) na mnie w domu krzyczą ze sie odchudzam bo wg nich nie mam z zcego , jestem nawet za chuda ; ale mi to lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj laski :) Izuś - powodzonka i trzymam kciuki za Twoje 52kg :) Serene - ciesze się że z siostrą lepiej, oby tak dalej. U mnie z dieta nawet nie najgorzej, choc czasami mam jakas porazke, ale nie zrażam sie tylko ide dalej. zaczełam ograniczac potrawy maczne i moze jakos pojdzie, tymczasem uciekam robic obiadokolacje, dla siebie same warzywa z patelni a dla męża dodatkowo makaron. Miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×