Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

Gość Gość123456
No masz! Ładnie! Że jak chłop to co? Mam od razu pytać o seks tak? ;) Nie o to mi chodziło. :) Czy Ty przypadkiem nie jesteś skorpionicą? Chodzi mi o znak zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój X jest skorpionem :) A dlaczego zadałaś mi takie pytanie ?:) I tak powiem Wam tu szczerze, że czuję sie okropnie poniżona,zdradzona w pewnym sensie oraz odrzucona jak niechciany kapeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123456
Tak się właśnie myślałem. :) Jeszcze ciekaw jestem co na to koleżanka no_more.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456, Ty chciałeś mi zadać jakieś pytanie z tego co zdązyłam wyczytać :) jakie to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123456
Właśnie Ciebie chciałem zapytać o to czy jesteś spod znaku skorpiona. Twój facet mi do tego znaku nie bardzo pasuje mówiąc szczerze. ;) Jeżeli chodzi o Zegarek bez wskazówek - to chodziło mi to po głowie. Jedna na dwie trafiona. Może być. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spróbuje mu coś nie pasowac hehehe :D:D:D wiesz co no more, ja temu facetowi zasadziłabym kopa..i tak się nie dogadywaliście...mam wrażenie że już długo.... a czułe słówka, ciepło, przytulanie..to nie wszystko, jeśli i tak dwie osoby tego nie czują szczerze..od tygodnia milczy... to też jest bardzo wymowne. Ale ja na Twoim miejscu (ale to ja, nie wiem może Ty tego nie czujesz) - albo bym zadzwoniła do niego mówiąc że to koniec, albo napisałabym to w mailu jeśli telefonu nie odbiera.... i mogłabym czyścić swoje zycie by zacząć funkcjonować normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123456
Typowego skorpiona się nie wychowuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zzwyczaj nie czytam horoskopow ale zobaczcie co ,,mówią gwiazdy" o wodniku : Horoskop na dzis : Mężczyźni nie są zbyt odważni w sprawach uczuciowych, więc nie dziw się dlaczego on zachował się jak tchórz, zamiast powiedzieć Ci wprost, że ma zamiar odejść. Zainteresowani niestety najczęściej dowiadują się o ważnych dla nich sprawach ostatni i przed Tobą jeszcze jedna niemiła niespodzianka związana z Twoim już ex-partnerem. Aj em in szok! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123456
Autorka? Może tak być... nie wykluczam tego. Zegarkowi chodziło o Twojego faceta. Ta uwaga nie była skierowana w Twoją stronę. No horoskop masz perfekcyjny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróóóóóóóóóóóć pozna pora i juz nie widze co czytam... Zwracam honor... Zegarek... moze masz rację, powinnam postawić na swoim i zakonczyc ten nierówny pojedynek. Kurczę ale to takie trudne... ale w duszy sobie myśle : jeszcze wrócisz jak pies z podkulonym ogonem ;D To mi jakos pomaga :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123456
Haha! Siedzi i pisze! Jak nic! ;) Wróci. Oj wróci... pamiętaj, że (z tego co piszesz) to Ty go tak naprawdę stworzyłaś. Więc kim jest bez Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto tam wie....ja już po pewnym panie Ex, postanowiłam - no more takich rozkapryszonych kapci, co nie wiedzą czego chcą i są w sobie zakochani..... i trafił mi się po wszystkim chłop zwykły fajny i prosty w sensie: mówi co myśli, myśli co mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123456
"i trafił mi się po wszystkim chłop zwykły fajny i prosty w sensie: mówi co myśli, myśli co mówi" A to skorpiony sobie bardzo cenią. Prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość,kto wie :> miał zajawki ezoteryczne :D więc czort wie :) zegarek, też bym chciała zeby w moim życiu pojawił się facet z mózgiem :) Pewnie jakbym się zakochala wszystko byłoby latwiejsze, ale moim przekleństwem zawsze było że wierna jak pies i zapatrzona w swojego pana. A co pan zrobił? kopnął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę ja tutaj widzę, że na znakach zodiaku też się znacie :D Macie jakąś wiedzę o wodnikach ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123456
no_more - mam nadzieje, że wszystko się jakoś u Ciebie ułoży. Z tego co do tej pory napisałaś jesteś fajną, wrażliwą i opiekuńczą osobą. Zastanów się czy warto dalej inwestować swoje uczucia i czas w kogoś kogo tak naprawdę nie możesz być pewna. Ważne żebyś decyzje podjęła sama i to świadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123456
Haha! Nigdy nie czytałem horoskopów i nie robię tego teraz. A znakami zodiaku zainteresowałem się przez przypadek i za namową innej osoby. Zaraz znajdę coś o wodniku... zobaczmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość123456, mialam napisać Tobie całą gamę komplementów ale Ty uprzedziłeś mnie :) Nie sądzilam ze na forum znajdę tak fajnych ludzi, którzy z calego serca próbują pomóc człowiekowi czyt.mnie :) Chcialabym, aby było tak jak piszesz... Ale widocznie na prawdziwą miłość, której bede mogla oddać się bez reszty- muszę zaczekać. Kiepski moment na takie akcje wybrał.. powinnam dokończyć pracę magisterska a siedzę i myślę o nim. DZIĘKUJE WAM :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no more..by móc zacząć coś fajnego i wartościowego musisz najpierw skończyć, pamiętaj :) a co do znaków zodiaku, ja jako skorpion często trafiałam na wodniki..nigdy się nie udało, podobno te dwa znaki nie mogą razem..... :D choć też w horoskopy nie wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarek, ja tez nie wierzę, tzn. Dobra! zdarza mi się przeczytać ale z przymruzeniem oka. Nigdy nie bylam osobą, która wyczytala w horoskopie,że dzis jest ciulowy dzien wiec nie wyściubiałam nosa z domu. Ale ten który przeczytałam dzisiaj... wprawil mnie w osłupienie :) nie bede ukrywać :) Zegarek.. dam sobie jeszcze kilka dni, na wyzbycie sie emocji typu placz i proszenie o powrót.Chcę podejść do tej sprawy totalnie na zimno, by przypadkiem podczas rozmowy z nim nie złamać się i nie ,,wejść drugi raz do tej samej rzeki" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×