Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

Cześć Żona. :) Witam Drogie Panie. :) Widzę właśnie... cóż mogę dodać? Szykuje się Wam kariera jak ta J.K. Rowling ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Gosc nas sledzi ;P;P;P To tez trzeba ujac koniecznie :D:D Zegarku w sumie gdyby moj wehikul byl sprawny to nie wiem czy tez bym nie pojechala w sina dal. Ale jutro jade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam śledzi... akurat wpadłem w odpowiedniej chwili. ;) Jeżeli prześledzić jak wiele kobiet było w ciągu swojego życia skrzywdzone to myślę, że sukces murowany. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Kobitko, to warunek co do ksiazki, najwyzej troszke sklamiesz w wydawnictwie albo powiesz, ze to pseudonim literacki :D:D:D Gosciu zgodzisz sie prawda? Plis, plis, plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Wpadles Gosciu.... :D:D:D hhhhmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Zegarek nie jest kopniety, nie zgadzam sie... A te wskazowki znajda sie, pewnie zgubil podczas podrozy jak pedzil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Gosciu oj ti, ti ..... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam trochę inny pomysł. Jeżeli wolno mi coś zaproponować... ta książka nie powinna mieć zakończenia. Niech na końcu zostanie kilka pustych kartek. Każda z osób która tą książkę przeczyta będzie mogła sama napisać zakończenie. Tak jakby kończyła własną opowieść. :) To tylko taka sugestia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Kobitko, bo to jeszcze nie koniec. Zegarek dobrze mowi, to polowa, jeszcze chwila i bedzie calosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Nie, zakonczy sie w najmniej oczekiwanym momencie, optymistycznie. Goscia pomysl mi sie podobie. Gosciu a o czym mowisz? Ja nic nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Kobitko, tak polowa i koniec kropka :D A ze moze wyjda 3 a nie 2 miesiace to pikus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taska - uf... dobrze. Daj spokój... jakby się żona dowiedziała... brrr... :P:P:P Kobitka - uważaj! Życie lubi płatać figle... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nic nic! Wiesz... jak dzisiaj wracałem do domu z roboty to... eeee... "wpadłem" do takiej studzienki kanalizacyjne... i... eeee... stąd te plamy to u to tam... no i... prawie się zabiłem wiesz! A tak w ogóle to mam dla Ciebie kwiaty! Tak! I zobacz - taki śliczny naszyjnik! Platyna! A i jutro to chce Cię zabrać na zakupy! O! Właśnie! Zakupy! A wieczorem na kolacje! No... to teges... może ja już sobie... khem... pójdę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to Ty przestań tych koleżanek tak słuchać! Tak! Ja wiem... ja widzę jak one na mnie patrzą! Uprzedzone są ot co! No... to jakby jakaś dzwoniła to wiesz... nie słuchaj! I pamiętaj o zakupach! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×