Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

Mam. Ale to nie z gatunku erotyczno-niezręcznych. Za to ukazujący moją łatwowierność i naiwność. Idziemy górskim szlakiem. Nikogo nie ma prócz nas. Naraz on na mnie patrzy i widzę że ma jakąś dziwną minę. Dałabym sobie głowe odciąć że zbladł. On mówi: nie ruszaj sie.... za tobą chyba wilk. Na jego twarzy widzę strach więc od razu ten strach przeszedł na mnie. Nie ruszam się i już sobie wyobrażam że zaraz użre mnie coś. Coś jednak za długo mi to trwało i postanowiłam zerknąć. Dałam się nabrać jak głupia koza. Jego radość oczywiście... nie do opisania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee... tam! Amator! Ja myślałem, że Cię facet tym wilkiem wystraszy... i bach! W ramiona! W końcu sami na szlaku nie? ;) Już dalej nie powiem co się mogło wydarzyć... ;) Ha! A najciekawsze/najfajniejsze miejsce w jakim się ten-teges? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jednego ulubionego... ale dobrze wspominam: Auta, polane, las, autobus, pociąg i huśtawkę... a i park! :D I kino. :) To takie które przychodzą mi do głowy ot tak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? Ty źle na mnie działasz... żebym ja się publicznie "chwalił" takimi rzeczami?! Masakra... ;) Taki ciekawy temat a ludzi nie ma no! Co to jest w ogóle? :D No może nie błyskawiczne ale nie było czasu żeby się delektować drobnymi niuansami. Tak bym to powiedział. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź taka do przodu! Ja podobno też tak mam. Pewnie byśmy się ciągle próbowali przegadać i to nie z naszej winy... ;) Świetnie rozmawia się z takimi ludźmi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię gadać ale jeszcze bardziej lubię słuchać. Jak pisałem wcześniej - ludzie to ciekawe stworzonka. ;) No jak po minucie to cofam to co napisałem. Dobrze to świadczy o partnerze. ;) Strasznie miło wspomina się takie sytuacje... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że mają! Siedzą teraz i czytają! Odzywać się! :D Opowiadać! Może taska wróci z nowymi... doświadczeniami. ;) Hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Tak dobrze o nim ;) a o mnie dobrze też bo postanowiłam sie wyluzować i olać kleszcze. Uwielbiam jeszcze iść sobie takim górskim szlakiem gdzie nikogo nie ma i śpiewać na cały głos. I jest to repertuar od "Gdzie strumyk płynie z wolna" do "Naprzód wesoło, niech popłynie gromki śpiew... Trala lalalalalala w sercach radość się rozpala." :D Wtedy chyba jestem najszczęśliwsza na świecie... Mówisz że tu są a sie nie odzywają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne. O Tobie też to świadczy dobrze. Ważne jest żeby potrafić powiedzieć sobie w takich chwilach - "A niech się dzieje co chce! Jedziemy!" :D Śpiewam tylko pod prysznicem. Tylko. Szkoda mi roślin, zwierząt i ludzi. ;) Wiem jednak o czym mówisz. :) Wolność! Ja robię co innego. Wydzieram się na całe gardło. Taki... Tarzan dla ubogich. ;) Są... tylko strach ich obleciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie. Wolność. Kompletne wyluzowanie się. Tak bardzo mi teraz tego brakuje. Ale już sobie umyśliłam że latem pojadę na wakacje w góry. I też będę śpiewała. To co że arię solową. Chce znów poczuć że świat jest jednak piękny mimo wszystko. Myślałam o Rycerce Górnej. Może tam. Zobaczę. Ha ha właśnie sobie wyobraziłam ten dziki tarzanowski krzyk.. :) Co mi jeszcze daje szczęście. Pomyślę nad tym ale Ty też sie zastanów :) Halo! Podobno tu jesteście! Odezwijcie się!!!! Pewnie mają takie przygody erotyczne że nie nadają się do publikacji nawet po grubej cenzurze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz. Powiedziałabyś jeszcze kilka tygodni temu, że będziesz robiła tak odległe plany? :) Czas leczy rany. Jesteś na dobrej drodze. A może na szlaku stanie przed Tobą jakiś równie ciekawy jak Ty osobnik? Nie przewidzisz tego... ;) No dziki to on jest... :) Zastanowię się. :) Powiedzmy sobie wprost - nie odzywają się bo to same nimfomanki! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×