Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

Gość "taska"
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak tak! Zakupy! Eeee... wiesz... może to ja dzisiaj zrobię pranie co? Ta biała koszula jakaś taka zaplamiona... a Ty siedź! Odpoczywaj sobie! Ja się wszystkim zajmę... Tylko najpierw koszula... i wiesz co? Skoro już jestem w łazience to wezmę prysznic... eee... hehe... khem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Dobranoc Kobitko :) Gosciu dobre :D Tak zachowuje sie prawdziwy mezczyzna :P Kobitko Ty to masz szczescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Mnie to podpada na wdychanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
:D :D Jak sie trafi to nie puszcze :D Dziekuje, lopate do kopania dolow zostawilam w kacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Dziekuje. Jak wroce opowiem co i jak i moze tego byrsztynu troche przywioze, czytalam, ze teraz to czysty bizness :D Tez uciekam spac. Milej nocy zycze :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgywsm
Witaj Gościu, dobrze mi znany. Jesteś jak plaster na rany i dobrze że jesteś. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc taska. :) Najlepszego! "Witaj Gościu, dobrze mi znany. Jesteś jak plaster na rany i dobrze że jesteś. Pozdrawiam." Hmm... witam. Nie uciekaj! Zapraszam do dyskusji. ;) Szczególnie, że tak dobrze mnie znasz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu jednak zagląda prócz stałych bywalców... dosyć specyficzne ale przyjemne uczucie. :) Wszystkich którzy obserwują zapraszam do włączenia się do dyskusji! Wyjdźcie z cienia i podzielcie się z innymi swoją historią! Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,wychorowałam się wreszcie stęskniłam się za wami widzę że planujecie książkę:):)to ci dopiero pomysł! oferuje swą skromną pomoc-kiedyś skończyłam fililogię polską:)mogę robić korekty. cieszę się kobitko że coraz więcej masz tych lepszych dni,jak tak dalej pójdzie to zostaną tylko te dobre:) i widzę nowe osoby na naszym topicu-fajowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Znów dobry dzień (w środku). Nerwowy ale dobrze mi, że tak rzeknę. :D Zabłysnę teraz bardziej niż Archimedes gdy wymyślił wzór na objętość kuli. :D Eureka! Przecież nas tu czytają pewnie inni ludzie. Człowiek jak tu pisze ma wrażenie że rozmawia z tą samą ekipą + oczywiście osoby które chcą zabrać głos. Ktoś nas czyta. Może ci ktosie się kiedyś odezwą. :) A moja ekipa dotychczasowa jak się miewa? :) "to ja jeszcze od siebie" witaj. Dobrze że powróciłaś do zdrówka. Chętnie skorzystamy z Twoich umiejętności korektorskich i nie tylko. Tak sobie myślę. Gdyby tak mi wpadła w ręce taka książka, którą planujemy wydać. Czy byłaby plastrem na moje rany? Może i tak. Czytanie o przedzieraniu się przez każdy dzień i chodzenie po górach i dolinach. Bycie na górze by za chwilę spaść na dół, potem znów to samo i znów jeszcze głębszy dół. Taka wędrówka. A tymczasem wróćmy do rzeczywistości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×