Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinia1986

JA CHCĘ ZAJŚĆ W CIĄŻĘ!!!!!!!!!!

Polecane posty

kinia nie czytalam wzystkich postow ale doczytalam do momentu gdzie pisalas o dlugiej kolejce do lekarza w man, jesli mowisz o green surgery to jednego dnia dzwonisz nastepnego masz wizyte bynajmniej ja tak mialam ale szczerze to nie wiem czy jeden z pracujacych tam lekarzy jest kompetentny...co do wizyt u GP poprostu klam i wyolbrzymiaj sprawe a poza tym przy kazdym bodajze szpitalu jest klinika sexual health dzieki ktorej mozesz pominac wizyty i dopominania sie o gin u GP sprawdz w swojej dzielnicy moze przy szpitalu tez to jest pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1986
i teraz zgłupiałam bo miałam nadzieje ze mi tam pomogą... ale najpierw spróbuję u GP, po pierwsze zmienię dotychczasowego i nowego będę nękać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1986
od jakiegoś czasu zastanawiam się nad in vitro... dziś umówiłam się na wizytę do innego GP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololololk
jakie invitro jaka inseminacja skoro już raz byłaś w ciąży??????? prowadzisz obserwacje ? może współżyjecie w dni niepłodne. Z tego co piszesz lekarze tam to tłucy. ja mieszkam w norwegii tutaj też nie daja nic na podtrzymanie , kolezanka straciła już 3 ciąże tutaj. Tłumaczyła lekarzom , prosiła o coś na podtrzymanie ale tutaj tez nie uznają ciązy chyba do 12 albo 20 tyg i nikt jej nie pomógł. pojechała do polski bo 3 ciąża znowu była zagrożona , dostała leki , i dzis ma zdową córeczkę. te badania co ty miałaś czyli krew i mocz to normalnie śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololololk
przepraszam straciła 2 zagrożone ciąże,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani.w
ja tez nie moge zajsc ale od paru dni mam wielki apetyt przytylam i strasznie sie lenie i od soboty wieczorem mialam chec na wymioty. Wiesz plodne dni masz gdy leci ci z pochwy przezroczysty sluz a gdy masz bialy to nie zajdziesz. Zycze ci powodzenia abys zaszla. Zeby zajsc musisz byc zrelaksowana. Bo jesli sie stresujesz nie zajdziesz dzis zrobcie to nie dlatego by zajsc nie mysl o tym wtedy zrobcie to z milosci. Inaczej wam nie wyjdzie. Bo robicie to z niecheci i przymusu niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1986
w poniedzialek mam wizyte u GP jak pisalam wczesniej zaczelam plamic w pierwszej ciazy w 7 tyg i lekarze stwierdzili ze do 12 tyg moze sie dziac wola nieba po 12 tyg mi pomoga, a w 8tyg czulam tylko ból. prowadze kalendarzyk, sprawdzam temp i sluz lekarze tu to chyba jasnowidze bo skoro z moczu i krwi sa w stanie okreslic plodnosc, zobaczymy co mi ten powie, zapisalam sie na wizyte do innego moze ten mi pomoze a co do sexu... on nie jest z przymusu i niecheci bo jakby tak bylo to bysmy sie wcale nie kochali, faktem jest to ze od jakiegos czasu celem jest bobas a dopiero po tym przyjemnosc... ale walczymy z tym to jest tak kiedy bardzo czegos chcesz , do czegos dazysz a to wciaz nie przychodzi... mam nadzieje... Pani w. zycze powodzenia bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarlota34
dzieczyny, ja równiez staram się o dziecko, ale od samego początku postawiłam na dokładna diagnozę. Wybrałam ośrodek w Lublinie AbOvo i już pod ponad pół roku jeżdze tam na badania. Wiem, że to tylko kwestia czasu, bo wyniki mam bardzo dobre i jestem pod opieką, wiec niebawem przedstawię Wam swoją dzidzię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISIA 91
Cześć dziewczyny :) podobnie jak wy zaczynam staranie o dzidziusia :) dzielić się informacjami z kimś zawsze raźniej dlatego piszę :) mam do was jeszcze takie pytanie czy zaczynac brać już kwas foliowy ? Zdarza mi sie mieć nieregularne miesiaczki. Myslicie że powinnam udać się z tym najpierw do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imit
Czy któraś z Was stosowała Infolic? Lekarz mi go dziś przepisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_inofolic
Witajcie. Inofolic jest suplementem diety zawierającym myo-inozytol i kwas foliowy. Jego główne działanie polega na zwiększeniu szansy zajścia w ciąże, a także wpływa na wzrost tkanek matczynych w czasie ciąży, bierze udział w procesie podziału komórek oraz pomaga w prawidłowej produkcji krwi. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące prawidłowej suplementacji diety kobiet przed i w trakcie ciąży. Zapraszam do dyskusji. Pozdrawiam, Ania. Doradca online Inofolic, www.inofolic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imit
Jak bardzo Infolic zwiększa prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Jak długo się g stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_inofolic
Przeprowadzono badania na grupie kobiet, które miały problem z płodnością. W ciągu 6 miesięcy stosowały codziennie 2 saszetki INOFOLIC. Wyniki wskazują, że aż 40% z nich zaszło w ciążę, a u 72% przywrócono prawidłowy cykl owulacyjny. Jeśli chodzi o czas trwania kuracji to najpóźniej należy zacząć go stosować 6 tygodni przed planowanym zajściem w ciążę. Pozdrawiam, Ania. Doradca online Inofolic. www.inofolic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imit
ania_inofolic A normalnie trzeba stosować dwie czy jedną saszetkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_inofolic
Jeśli oprócz Inofolic przyjmujesz jeszcze inne preparaty zawierające kwas foliowy jedna saszetka powinna w zupełności wystarczyć. Jeśli natomiast to jedyny preparat, jaki stosujesz powinnaś stosować dwie saszetki dziennie (w jednej saszetce jest 200ug kwasy foliowego, a więć 1/2 zalecanej dawki). Pozdrawiam. Ania, doradca online Inofolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_inofolic
Jeśli oprócz Inofolic przyjmujesz jeszcze inne preparaty zawierające kwas foliowy jedna saszetka powinna w zupełności wystarczyć. Jeśli natomiast to jedyny preparat, jaki stosujesz powinnaś stosować dwie saszetki dziennie (w jednej saszetce jest 200ug kwasy foliowego, a więc 1/2 zalecanej dawki). Pozdrawiam. Ania, doradca online Inofolic. www.inofolic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronkka
czy ten suplement diety można kupić na własna rękę czy powinien być zalecony prze lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_inofolic
Suplement można kupić w większości aptek w Polsce lub przez internet. Oto lista stron niektórych aptek internetowych, które mają już Inofolic w swojej ofercie: www.i-apteka.pl www.apteka-sieciowa.pl www.apteka-melissa.pl www.e-esculap.pl www.bliskaapteka.pl www.aptekarzwarszawski.pl www.e-medest.pl www.aleleki.pl Pozdrawiam. Ania, doradca online Inofolic. www.inofolic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia1989
Witajcie:) Jestem Zosia i mam 25 lat. W sierpniu dowiedziałam się, że będę mamą. Rodzę w kwietniu. Mojej ciąży towarzyszyły różne przygody np. testy ciążowe a byłam w ciąży itp. Postanowiłam założyć kanał na youtube.com o ciąży. Będzie to miejsce zarówno dla kobiet oczekujących maleństwa, jak i starających się o swojego bobaska. Proszę o komentowanie i dzielenie się swoimi doświadczeniami. Możemy się wiele od siebie nauczyć. Będąc w ciąży brakowało mi takiego miejsca i filmików o tej tematyce. Oto link do mojego ostatniego filmiku: http://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=-sCcyEW5NVg. Jest o moich objawach i potędze kobiecej intuicji. Jeśli się Wam spodoba subskrybujcie, by być na bieżąco i razem tworzyć kanał. Mam nadzieję, że każda kobieta znajdzie tam coś dla siebie:) W kolejnych filmikach pojawią się informację dotyczące pierwszej wizyty u ginekologa oraz mitów związanych z ciążą. Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imit
Weronkka Choć suplementy są bez recepty ja i tak zawsze jeszcze dopytuję lekarza co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_inofolic
imit, w takim razie jedna saszetka dziennie wystarczy. Najważniejsze jest żebyś dostarczyła swojemu organizmowi 0,4 mg kwasu foliowego dziennie. Zgadzam się z Tobą, jeśli chodzi o ciążę zawsze warto konsultować wszystko z lekarzem. Pozdrawiam. Ania, doradca online Inofolic. >>> www.inofolic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem ostatni raz miałam okres 21 Grudnia i skończył mi się 28 ale do 31 Grudnia miałam lekkie krwawienie z takim zakrzepem (nie wiem jak to nazwać) Mija Styczeń a ja nie mam okresu (3 tyg czyli 21 powinnam dostać) a tu nic.I nie wiem czy mam się cieszyć bo może to być ciąża ?Pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz ceromonii i imrezy
jakim cudem można robiąc świecę pisać na lapie? kamasutra wysiada :D wiem wiem autorka nie odpisze, bo post stary ale mnie to rozbawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaaa86
Witam Was dziewczyny :) ja również starałam się o dziecko ponad rok czasu,na początku stycznia poddałam się,bo stwierdziłam,że to nie ma sensu i tak nic z tego nie wychodzi,tylko zdążyłam to powiedzieć aż w końcu się udało,obecnie jestem w 7 tyg i wiadomo,że różnie to jeszcze bywa,ale już sam fakt mnie cieszy,że się udało,więc taka moja dobra rada,nie nastawiajcie się tak na to,olejcie sprawę podchodźcie do tego całkowicie lajtowo,ja jestem tego żywym przykładem,z miesiąca na miesiąc biłam się z myślami co jest nie tak,aż w końcu totalnie zwątpiłam i odpuściłam i mam suprise :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wyluzowałam, poszłam na urlop ale pomogłam sobie jeszcze Inofolciem i po pół rocznej kuracji udało mi się zajść w ciąże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imit
O gratuluję! Który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero 6 ale już się nie mogę doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_inofolic
Gratulacje! Na Twoim przykładzie widać, że Inofolic może naprawdę pomóc. Pozdrawiam i życzę szczęśliwego rozwiązania. Ania, doradca online Inofolic. >>>www.inofolic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć starałam się z mężem o drugie dziecko pięć miesięcy potem wyczytałam na forach o inofolicu więc postanowiłam spróbować , stwierdziłam że nie zaszkodzi a może pomóc i tak kupiłam dwa opakowania . zdąrzyłam wziąć półtorej opakownia i jestem w ciąży!!! Nie wiem czy to pomogło czy zbieg okoliczności ale liczy się efekt:)) brałam jedną saszetkę na dzień i do tego jedna tabletka kwasu foliowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×