Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinia1986

JA CHCĘ ZAJŚĆ W CIĄŻĘ!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość SylwiaAngelika
Staramy sie juz 5 cykl I nic... niestety nie naleze do cierpliwych osob a do tego lubie miec wszystko zaplanowane...I chyba w tym problem, za bardzo sie nastawiam I stresuje. Zaciekawil mnie ten lek, o ktorym wspominacie, musze poszukac odpowiednika bo nie mieszkam w Polsce. Pozdrawiam I zycze powodzenia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech twój mąż zerwie z nałogami i zacznie brać suplementy, np. promen. Po pewnym czasie powinno zaskoczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zenujaca jest reklama tych saszetek... Od razu widac,ze to sprzedawcy pisza te posty... ZE NU JA CE!!! Zerujecie na kobietach,ktore lapia sie kazdej nadziei,zeby zajsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona 1993
Witam Nie wiem co mam o tym myśleć chce zajść w ciąże w grudniu ostawiłam leki antykoncepcyjne okresu dostałam pod koniec grudnia potem 28 stycznia u ginekologa byłam 24 lutego dał mi kwas foliowy i kazał działać :) od tamtego czasu nie dostałam okresu powinnam mieć mniej więcej od 28 do 5 marca licząc że może sie spóźnić Dziś jest 16 a ja dalej nie ma okresu i żadnych objawów Dodam ze w poprzedniej ciąży pierwsze objawy pokazały sie dopiero miedzy 4-5 tygodniem ciąży Nie wiiem co mam o tym myśleć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udało się pomimo endometriozy
Autorko ze świecą pomysł b.dobry ale to nie wszystko. Proby musza byc w odstepie ok 3 dni żeby plemniki były dobrej jakości. Przed zajściem w ciążę udaj się do dentysty i sprawdź zęby. Kolejna sprawa zacznij uprawiać sport w którym pracują mięśnie od pasa w dół np pływanie czy bieganie. Kolejna sprawa zdrowe odżywianie ale NIE DIETY bo osłabia Ci organizm. Pamiętaj o dobrych suplementach (ja bralam matruelle) o bardzo ważne funduj sobie częściej przyjemnosci od najprostszych np. czekolada nowy ciuch czy droższe wycieczka itp. To na prawdę pomaga bo teraz mogłaś się zablokować. Jeśli to nie pomoże niech gin zrobi Ci spr jajowodow kontrastem. Nawet jeśli jest ok to sam zabieg ułatwia zajście w ciążę. A kiedy się uda i będziesz w ciąży poproś o globulki luteiny dzięki nim płód będzie silniejszy. Mnie w ten sposób się udało. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie odpuszczajcie, nie czekajcie, nie dajcie sobie wmówić, że jak wyluzujecie to przyjdzie samo. Idźcie prywatnie - jeżeli autorko czekasz już 4 lata - poświęć te parę zł i idź do kliniki leczenia niepłodności. Nie ma tłumaczenia, że brak funduszy - my z mężem mamy dwie najniższe krajowe i bardzo drogie mieszkanie - i musieliśmy podołaliśmy tym kosztom :) My czekaliśmy 2 długie lata na naszego bączka - aż w końcu powiedzieliśmy dość!! Najważniejsze to dobry, rozumiejący lekarz, i dobre nastawienie do wszystkiego UDA SIĘ. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piknikowajulita
Dokładnie. Znam kilka osób, które próbowały właśnie na siłę i nic nie wychodziło. Na siłę naprawdę się nie uda – stres jeszcze bardziej potęguje niemoc. Jedna para zdecydowała się na pójście do kliniki leczenia niepłodności http://www.ovea.com.pl/ i uważam, że to jest bardzo dobra droga. Jeśli już dłuższy czas nic nie wychodzi trzeba się skontaktować z lekarzem – nie widzę innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaKowal73
Minimalizujcie czynniki szkodliwe i maksymalizujcie czynniki wpływające na płodność, wy jak i wasi Panowie! Co prawda, niektórych rzeczy nie przeskoczymy i trzeba będzie się udać do lekarza, po konsultację - ale na pewno stosując rady np. http://byc-rodzicem.pl/artykuly/poradnik-jak-skutecznie-zajsc-w-ciaze/ z Wasze szanse na spłodzenie potomka wzrosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enc70
Nie wyobrażam sobie jakie to musi być stresujące kiedy seks to już nie seks tylko "staranie się o dziecko". Ale może łatwo mi mówić, nasza dwójka przyszła łatwo. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram sie 6 lat i nic. Tylko kolejne leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika882a
Kochane, ja próbuję od 4 miesięcy zajść w ciążę i nic. Byłam na badaniach - wszystko w porządku. Trzeba tylko próbować. Jeśli za kilka miesięcy nic się nie zmieni to czekają mnie szczegółowe badania. Pani ginekolog powiedziała mi o diecie i suplementach. Dodała również, że pacjentki chwalą sobie Pregna Plus. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienka856
U mnie też był problem z zajściem w ciążę, lekarz wykrył u mnie PCOS czyli miałam zaburzoną gospodarkę hormonalną ciała. Zalecił mi dietę, wynajęłam dietetyka który ją dla mnie ułożył, do tego przyjmowałam suplement http://ovarin.pl/ z inozytolem, kwasem foliowym i witaminą D. No i po kilku miesiącach udało się, teraz jestem szczęśliwą mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RK25
Wy się musicie męczyć, nosić ciężar, nie jeść tego, co chcecie i cierpieć przy porodzie, a wasz mąż/partner ma zupełną swobodę. Nie wnerwia was to? Nie czujecie zazdrości, gdy na niego patrzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmandaD
Sama miałam problemy z PCOS. Mi pomógł lek Inofem: https://inofem.pl/ . Zapisała mi go moja lekarka. Obawiałam się, że już nigdy nie zajdę w ciążę, a jednak się udało! Poczytajcie o tym leku jeśli macie problemy hormonalne i nie możecie przez to zajść w ciążę. Myślę, że to będzie dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wyżej pisał o piciu infem jest jeszcze drugi odpowiednik infolik, różnią się cenowo, pilam inofem 3 miesiace i zaszlam w ciaze nawet niespecjalnie wtedy pilnowalam dni plodnych, ale za to miałam po piciu tego bardzo regularny okres, jak w zegarku bo zawsze miałam bardzo nieregularne, może warto spróbować, nie wiem czy to miało wpływ czy nie, ginekolog mi zasugerowała picie tego jako suplementacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka23

Powiem wam że jeśli chodzi o moją siostrę to miała problem z zajęciem w ciążę ale poszła z tym do lekarza i poradził jej odpowiednią dietę, ćwiczenia, dużo ruchu no i suplement Ovarin który brała regularnie. No i po jakimś czasie udało jej się zajść, także wszystko przed wami i głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada90

Moja siostra z kolei podczas starań o dziecko stosowała monitoring cyklu. Komputer cyklu myway, który wyznaczał jej dni płodne na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego. Wiem, że kupiła go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarynn

u mnie kłopotem by zajść w ciąże okazały się rozregulowane hormony, zaczęłam przyjmowac leki ale i wprowadziłam zdrowa dietę. Zobacz sobie tutaj http://ovarin.pl/dietetyk-radzi/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×