Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pupik

Chlopak i jego wybbryki

Polecane posty

Chlopak mnie oszukuje i nie wiem co o tym myslec... Mieszkamy razem od 4 miesiecy. Od jakiegos tygodnia pisze smsy z jakas dziewczyna, nie znam jej. Boje sie ze mnie zdradza!! Spisalam z jego tel jej numer ale nie wiem co mam zrobic... Bylam nieobecna kilka dni w domu i caly czas myslalam czy sie z nia nie spotkal czasem. Nie wiem czy do niej napisac i co wogole napisac... Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej napisz wierw do niego , albo pogadaj w cztery oczy a pozniej pogadaj z nia i obczaj co sie dzieje ... z miłoscia sie nie wygra ... zwłaszcza cudza byc moze oni od dawna juz maja sie ku sobie a ty tylko zawadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam z nim wczoraj a raczej sie klocilam... Oczywiscie wszystkiego sie wyparl ale przycisnelam go do muru i sie przyznal... Powiedzial ze pisanie to nic zlego. Wczoraj gdy jeszcse byl w pracy napisalam do niej dowiedzialam sie ze pisza o seksie. Napisalam jej zeby dala mu spokoj bo jestesmy razem 1,5 roku. Ona mi na to zebym uwazala na niego bo pisal z nia na temat seksu i mowil jej ze jest wolny. Cholernie mu nie ufam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mu nie ufasz to wulgarnie powiem "po chuj z nim jesteś"? Facet Cie ma w dupie. Nie ma za grosz szacunku. robi co chce i z kim chce. Konkluzja jest prosta , jemu na Tobie nie zależy nic a nic. Ale możesz się dalej męczyć, tłumaczyć go itp. Ale to niczego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klausiak
Wspolczuje kochana tez jestem w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcoo
kolejna niedorajda życiowa...on ja zdradza, kłamie ja i nie szanuje a ona mu nie ufa....dzisiejsze kobiety młode jakby nie mogłty pojąć że facet bedzie je szanował tylko wtedy gdy i one same bedą się szanowały....... KOP W DUPE ale pewnie jak w masie przypadków na kafe, dalej bedziesz z nim, uwierzysz mu, bedizesz chorobliwie go kontrolowała a za 3 lata w końcu Cie kopnie w dupe a ty beziesz płakała...i dobrze-głupote trzeba WYPALAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×