Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość markspenser

14 tydzien czy jest szansa,z dobre usg pokaze juz plec?

Polecane posty

Gość laura26
ja wiedziałam w 13 tygodniu,że dziewczynka i do końca tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vimon
ja licze na to, że poznam w 12 tyg. na USG 3D/4D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda mineralana z cytryna
ja poprosze o 3d to moze bedzie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnią wizytę miałam jak byłam w 13 tyg. niestety nawet nie marzyłam o tym, że poznam płeć :P Jestem już naprawdę ciekawa :) Kolejną wizytę mam 18.10 czyli będę w 17-18 tyg myślicie, że jest szansa?? :) Dodam, że mój lekarz ma naprawdę dobry sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanko małe takie
powiem wam jedno, wymadrzaja sie niektóre ze nie mozliwe nie mozliwe??a w takim badz razi eskad ja wiedziałam i dzisiatki pacjetek mojej ginekolog tez wiem od 13-14 tyg???i bez pomyłek nie chodzi tu tylko o organy rozrodcze, ale tak samo o układ miednicy, długosc kosci itd moja gin powiedziała w 13 tyg ze na 70 % dziewczynka bo wszystko jej pasuje na ziewczynke a na połówkowym tylko potwierdziła nie gadajcie głupot jak dobry fachowiec i sprzet to wszystko sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zwlaszcza chodzi o
dlugosc kosci NOSOWEJ :P Mozna okreslic z jakims PRAWDOPODOBIENSTWEM plec w dajmy na to 13 tc. Ale pewnosci zaden rozsadny lekarz Ci nie da. Nawet na polowkowym w przypadku dzieczynki nie okresla sie na 100 procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest usg połówkowe? Wykonuje je każdy ginekolog (tzn. chodzi mi o taki lepszy sprzęt) czy jest to jakieś inne specjalne usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssiiiiiiiiiiiiiiiii
polowkowe znaczy w 20 tygodniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie mango o czym Ty mów
to Ty masz chyba problem z precyzyjnym formułowaniem myśli przekładając je na słowo pisane więc nie oburzaj się, bo to Ty napisałaś głupotę, nie ja;) a że tak trudno przyznać Ci się do błędu... no cóż... to wielka cnota i nie każdego na nią stać;) co do Twojej dalszej wypowiedzi - jak widać kolejny raz mylisz się i wystarczy spojrzeć chociażby na wypowiedzi na tym topiku;) bardzo wielu osobom lekarz określił płeć na tym etapie, na którym Ty twierdzisz, że nie można jej określić;) również lekarz, o którym wspominałam wcześniej z dużą precyzja potrafi określić płeć na tym etapie, zatem: MOŻNA;) pozdrawiam również:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bardzo chciałam wiedzieć możliwie najwcześniej jaka jest płeć mojego dziecka, wiec nie chodzi mi o to, żeby kogoś zdołować :) Faktem natomiast jest , że statystyka prawidłowego określenia płci na tak wczesnym etapie ciąży jest o tyle ciężka do określenia, bo to jest 50/50, myślę ze temat wyglądałaby inaczej, gdybyśmy do wyboru mieli nie 2 a na przykład 10 opcji :D Każdy wierzy w to co chce, jeśli lekarz mówi ci w 13 czy 14 tyg jaka jest płeć i ty w to wierzysz to super , że masz takie zaufanie do doktora prowadzacego ciążę. Nie wypowiadałabym się , gdybym sama tego nie przerobiła. W 14 tyg byłam na usg 4d i uwierzcie , że choćbym nie wiem jak patrzeć to nie można dojrzeć jąderek moje synka :) Nawet przed chwilką obejrzałam jeszcze raz film z badania, tak dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie mango o czym Ty mów
moje wypowiedzi też;) dr Dudarewicz to wybitny specjalista i nawet jeśli trudno Ci w to uwierzyć on faktycznie odgaduje płeć bezbłędnie oczywiście, gdy jest ona widoczna, bo nie każde dziecko na tym etapie ciąży ma ochotę pokazać się od tej strony;) z tego co wiem oddaje kasę za usg jeśli się pomyli w kwestii określania płci, a jeszcze nie słyszałam by się pomylił;) zwykły lekarz może zgadywać - specjalista określa płeć z precyzją;) niestety niewielu jest specjalistów w tej dziedzinie:O a szkoda:( ja niestety na tak wczesnym etapie ciąży nie poznałam płci żadnego z moich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poznalam płeć mojego dzieck
a w 15 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polece Ci to
a ja w 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vimon
czyli w 12 tyg na usg 3D nie mam szans się dowiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie mango o czym Ty mów
jest szansa pod warunkiem, że udasz się do specjalisty, a przy okazji dziecko "wyrazi chęć współpracy";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddawanie kasy za blednie
podana plec - co za bzdura - czy Wy robicie USG po to,zeby sie dowiedziec jaka plec?! To badanie ma duze wieksze znaczenie, podanie plci jest "efektem ubocznym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak pytam moze wiecieee
oczywiscie,ze nie robimy dla plci! ale przy okazji sie mozemy o tym dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddawanie kasy za blednie
To bylo a propos wypowiedzi,ze lekarz oddaje kase... Wiadomo,ze fajnie przy okazji sie dowiedziec, ale nie to jest najwazniejsze i zadaniem lekarza jest przeprowadzenie badania, a nie szukanie "klejnotow".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9mois
no tak jest :) Ale ja chcialabym sie dowiedziec przt okazji jak byloby juz cos widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×